הטמגוצ׳י חוזר בגירסה הולמת למילניום החדש

עם צבעונית וגראפיקה תלת מימדית, מיני-משחקונים וכמובן אפשרויות לתשלום בכסף אמיתי – חיית המחמד הדיגיטלית הנוסטלגית של שנות התשעים מקווה לעשות קאמבק

אחת התרומות המרכזיות של יפן לתרבות הפנאי של שנות התשעים ללא ספק הייתה הטמגוצ׳י – משחק אלקטרוני קטן ופשוט שאיפשר לגדל חיית מחמד וירטואלית, אשר דרשה תשומת לב מדי כמה דקות וצמחה והתפתחה ככל שחלפו הימים באופן שאיתגר את המשתמשים. שיא הטכנולוגיה לימים שבהם לרוב הילדים לא היה שום מכשיר אלקטרוני אחר באמתחתם.

עלייתם של המכשירים הסלולריים עם תחילת המילניום הביאה לדעיכה בפופולריות של הטמגוצ׳י ואינספור החיקויים המוזלים שנוצרו לו, עד שאלו הפכו ללא יותר מזכרון נוסטלגי וסמל לתקופה פשוטה יותר – כאשר בחברת בנדאי (יוצרת הטמגוצ׳י המקורי) מקווים לנצל נוסטלגיה זו כעת, לרגל יום הולדת 20 להשקתו של המוצר.

זוכרים את המכשיר הקטן והססגוני הזה? הוא חוזר, אחרי היעדרות לא קצרה

לצד השקת גירסה חגיגית מעודכנת של הצעצוע המקורי, בחברה היפנית מכריזים כעת גם על קאמבק מודרני ממשי עם My Tamagotchi Forever – משחק עבור מכשירי ו- שיאפשר לכם לגדל חיית מחמד וירטואלית בגירסה מודרנית, החל מתחילת השנה הבאה וללא תשלום (מראש, לפחות).

גם גירסה מיוחדת של המכשיר האלקטרוני הקטן שאנחנו זוכרים – וגם גירסה דיגיטלית לגמרי לעידן המובייל

את הפיקסלים השחורים תחליף גראפיקה תלת מימדית ססגונית, עם עולם משחק שלם בשם Tamatown בו תוכלו לשעשע את החיה שלכם ולהפגיש אותה עם חיות וירטואליות של משתמשים אחרים – וכמובן עם תוספות ויזואליות שונות אשר יוצעו בתוספת תשלום של כסף ממשי לכל מי שיהיה מעוניין בכך, בהתאם לטרנד שמתפתח במהירות בכל פינה של עולם הגיימינג.

לילדי שנות התשעים שכבר הספיקו כנראה להפוך להורים בעצמם

ספק גדול אם לגירסה החדשה תהיה השפעה תרבותית דומה לזו של המקור, אבל אם גם אתם גדלתם אי שם בסוף המילניום הקודם – יתכן שבכל זאת תרגישו צורך בלתי מוזר להתנסות ב-My Tamagotchi Forever (או לגרום לאחרים סביבכם לעשות זאת), לזכר הימים הטובים.


שיתוף

הגב