ההבחנה הגבוהה על פי Compro

חברת Compro מציגה כרטיסי טלוויזיה עם טיונר כפול, המסוגלים להקליט שידורים באיכות HD – האם מגיע סופה של ההגמוניה של Hauppauge?

השקת מערכת ההפעלה החדשה של מיקרוסופט, Windows Vista, בתחילת השנה, בישרה לרבים מחובבי החומרה את הגעתו של ה- 10 שיציע רמות חדשות של פוטוראליזם במשחקים. אך מבחינת Microsoft עצמה, היה זה רק אחד החידושים המרעננים במערכת ההפעלה, שכן הדגש הושם דווקא על הממשק החדשני ועל מערכת ה-Media Center למחשבים סלוניים.
לפני כחודש סקרנו את המערכת החדשה על שלל תכונותיה, כאשר במהלך הביקורת עשינו שימוש בכרטיס טלוויזיה חיצוני של חברת Hauppauge , חברה גדולה ויחסית מוכרת בארץ. במהלך תערוכת Computex עברנו ליד דוכן של חברה שאינה מיוצגת בארץ אך עם זאת מהווה ברחבי העולם מתחרה רצינית של חברת Hauppauge, הן באיכות והן בכמות המוצרים – חברת Compro.

חברה זו מייצרת מגוון כרטיסי טלוויזיה למחשב הביתי, כמו גם טיונרים המותקנים בנפרד מהמחשב ומתחברים ישירות לטלוויזיה. לחברה מגוון מוצרים הן למחשבים נייחים, בדמות כרטיסים בתושבות  PCI-Express ו-PCI, והן למחשבים בדמות כרטיסי בממשק USB ו-CardBus.

פריצת הדרך האחרונה בעולם השידורים הדיגיטאליים לא פסחה גם על חברת Compro הקטנה, כאשר החברה הציגה בתערוכה כרטיסים בפורמט DVB-T ו-DVB-S לקליטה של שידורים ברמת איכות HD, מתחנות שידור קרקעיות ולוויניות כאחת, ישירות למחשב שלכם.

במסגרת הסיור שלנו בדוכן החברה הבחנו בכמה מוצרים חדשניים: המוצר הראשון הוא שלט למערכת ה-MCE המחליף את השלט שמספקת Microsoft, משפר את התכונות שלו וכמובן בעל עיצוב קצת יותר מושך ומעניין.

המוצר השני הוא ה-V600, שהוא למעשה טיונר חיצוני המאפשר הצגת שידורי ברזולוציה רגילה על גבי מסך מחשב סטנדרטי, ללא כל צורך במחשב. באמצעות מוצר זה תוכלו להפוך כל מסך שברשותכם, גם אם הוא בעל חיבורי VGA או DVI בלבד, לטלוויזיה לכל דבר (דבר שעבורו נדרש לרוב חיבור אנטנה, למשל).

המוצר השלישי והמעניין מכולם הוא ה-E900, כרטיס מתקדם המתחבר למחשב בחיבור PCI-Express X1 ומכיל שני טיונרים נפרדים. הכרטיס מאפשר צפיה בשני ערוצים במקביל, כאשר ניתן לשלב בין ערוצי HD ל-SD  או לצפות בו זמנית בשני ערוצים מאותו סוג. הכרטיס עדיין לא מופיע באתר הרשמי של החברה וישווק עם אותו שלט מיוחד שהזכרנו קודם לכן, אשר יאפשר שליטה מלאה על הממירים-המקליטים של HOT ו-YES. בעזרת הכרטיס ניתן יהיה לא רק להקפיא שידור חי אלא גם להקליט שתי תוכניות במקביל או לצפות בתוכנית אחת בעת הקלטת תוכנית אחרת. כמובן יש לזכור שהכרטיס מסוגל להקליט באיכות HD, מה שממירי ה-Yes Max ו-Hot Magic אינם מסוגלים לעשות.


שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
ערן
אורח

למה לא מיוצגת בארץ?!?
בוודאי שמיצוגת – מי שמייבא אותה רישמית היא CD-LOG.

wpDiscuz