הדור הבא מעבר לפינה? גוגל מקצצת את מחירי ה-Pixel Phone

צמד הסמארטפונים היוקרתיים של חברת הענק זוכים להוזלה בלתי מבוטלת בחנות הרשמית

קשה לטעון שצמד מכשירי ה-Pixel הסלולריים הראשונים של גוגל, היורשים למשפחת הנקסוס האהובה, היוו סיפור הצלחה אדיר. עיצוב מוזר משהו, מחיר יקר וזמינות רשמית במספר שווקים מצומצם (שגם בהם לעתים היה קשה למצוא אותם, בעיקר בגוון הכחול) העידו כולם על כך שהחברה אולי כלל לא תכננה ליצור מתחרה המוני ל-Galaxy של – אבל זה עדיין לא אומר שאנחנו לא מתלהבים לראות את הדור החדש של המוצר נחשף.

כעת, יתכן שיש לנו רמז עבה לכך שה-Pixel 2 וה-Pixel XL 2 אמורים להגיע אל החנויות ממש בקרוב: החנות המקוונת הרשמית של (שעדיין לא זמינה רשמית בארץ, כידוע) מציעה את ה- המקורי במחיר מקוצץ של 525 דולר, שזול בכ-125 דולר ממחיר ההשקה המקורי – ואת ה- XL המוגדל במחיר של 570 דולר, שמגלם הנחה גדולה אפילו יותר של כ-200 דולר בהשוואה למחיר במקור. יחד עם כל אחד מהמכשירים תקבלו אפילו משקפי Daydream Viewer למציאות מדומה חינם, בהטבה בעלת שווי רשמי של 100 דולר נוספים.

הנחה שחושפת בעקיפין את התוכניות העתידיות של גוגל?

באופן רשמי, ההנחות האלו הן חלק ממיזם הנחות כללי של גוגל לקראת תקופת החזרה ללימודים, אך בהתחשב בכל שדגמי ה-Pixel לא קיבלו כמעט שום הנחה בעלות עד היום (ולפתע "נחתכים" בצורה די משמעותית) ובשילוב עם השמועות המתגברות אודות דגמי ההמשך – אנחנו משערים כי לא נצטרך להמתין פעם נוספת עד חודש אוקטובר בכדי להכיר את ה-Pixel 2, שעתיד לכלול עיצוב מלוטש יותר, Snapdragon 835 עדכני וכמובן מערכת O היישר מהקופסה.

ככה עשוי להיראות ה- 2, אם להתבסס על שביבי המידע השונים שמסתובבים באינטרנט
מקור התמונה: phonearena.com

אולי הפעם נקבל גם זמינות קצת יותר מאסיבית של הדגמים ברחבי העולם, שתדרבן תחרות ותהפוך גם את המחירים לקצת יותר אטרקטיביים? נחזיק לכך אצבעות.

נקווה שהפעם נוכל לרכוש אותו כאן בישראל במחיר תחרותי יותר

שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר