האם זה המוד השאפתני ביותר מאז ומעולם?

הכירו את המיזם שרוצה להביא את העולם של Red Dead Redemption אל תוך העולם של V

סדרת משחקי והנגישות היחסית שלה למפתחים החובבים ולאוהבי המודינג העניקה לנו כמה מהמודים הכי מושקעים ומרשימים בכל עולם הגיימינג כולו, ונראה שהרשימה הזו עשויה להתרחב עם עוד מיזם ענק בעתיד הלא רחוק: Red Dead Redemption V, שעושה בדיוק את מה שהשם אומר ומתיימר להביא את מערבון העולם הפתוח של סטודיו San Diego אל תוך Grand Theft Auto V, כותר הפעולה בעולם פתוח המגה-מצליח של North.

בהכרזה שהגיעה בתוך מערכת הפורומים הפופולרית gtaforums נטען כי סט כלים מסתורי משהו שמכונה White. מאפשר לתרגם אלמנטים גראפיים מתוך כותרים שונים אשר מבוססים על מנוע ה-Rage המתקדם שאותו פיתחה חברת Rockstar החל מימיו של 4 (או ליתר דיוק משחק טניס השולחן Rockstar Games Presents Table Tennis) – וכך נוצר רעיון לאפיין ולהעביר את כל האספקטים מתוך גירסת ה-Xbox 360 של המערבון אל תוך גירסת המחשבים האישיים של הפרק החדש בסדרת , ולהעניק למעשה גישה בלתי רשמית לאחד מהכותרים הכי בולטים שמעולם לא הושקו ל-.

פרוייקט שאפני אפילו יותר מזה שהתיימר להביא את Morrowind אל תוך Oblivion?

צוות של כעשרה אנשים עומל על המוד החדש, כשהמטרה המוצהרת לעת עתה היא להביא ל- V את המפה השלמה מתוך Red Dead Redemption, יחד עם כל המודלים של הדמויות והחיות, הנשקים וכדומה – לצד שיפורים גראפיים מסויימים וכנראה גם פוטנציאל לפעולה חלקה יותר מזו לה זכה הכותר במקור בקונסולות הדור הקודם. טרם ברור האם אי פעם נזכה לשחק בכותר הנהדר מתחילתו ועד לסופו, ממש כמו במקור, אך נראה שיש מקום לקוות שזה אכן התכנון עבור השלב הסופי בפרוייקט.

אין לנו יותר מדי פרטים או יותר מדי המחשות, אבל גם המעט שראינו ושמענו משאיר רושם ראשוני חיובי

נכון לעכשיו כל מה שיש לנו הוא מספר של המפה עצמה ושל האלמנטים הגראפיים ש"נגזרו" מתוך גירסת ה-Xbox, אך מבטיחים לספק לנו סרטון טיזר עבור מה שמצפה לנו בקרוב מאוד, בנוסף לגירסת בטא שתהיה זמינה לכולם במהלך חודשי הקיץ הקרוב – אז צפו לעדכונים נוספים מאיתנו בתקופה הקרובה.

אנחנו ממתינים בקוצר רוח לאותו 'טריילר טיזר' שמבטיחה לנו ההכרזה הרשמית אודות הפרוייקט, על מנת להבין טוב יותר מה בדיוק אנחנו אמורים לקבל בסופו של התהליך אשר עשוי להיות ארוך באופן בלתי מבוטל


שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר