האל הבלונדיני חוזר: טריילר ראשון ל-Thor: Ragnarok

הכירו את הלהיט הגדול השני של אולפני מארוול עבור שנת 2017

השנה הקולנועית הנוכחית כבר העניקה לנו להיט קומיקס אחד בדמותו של Logan, ונראה שבחברת מארוול מתכננים לוודא שהוא ממש לא היחיד: הם מתחילים בשיווקו של הסרט השלישי בכיכובו של ת'ור כבר עתה, מעל לחצי שנה לפני ההשקה, ובמקביל ל'שומרי הגלקסיה גליון 2' שקמפיין הפרסום שלו כבר נמצא בשיאו לקראת ההגעה אל המסך הגדול בתחילת החודש הבא.

אז מה מצפה לנו ב-Thor: Ragnarok? הקדימון הראשון במתחיל בכך שהאל בעל חוש ההומור מאבד את הפטיש הנודע שלו במסגרת ראשון מול Hela, בגילומה של קייט בלאנשט. ת'ור נלקח בשבי ומגיע אל ה-Grandmaster, שמגולם בידי ג'ף גולדבלום, מאבד את השיער הארוך שלו ומוצא את עצמו בזירה דמויית קוליסאום בקרב מול לא אחר מאשר "חברו לעבודה" – Hulk, או ברוס באנר בשבילכם.

הרשעית החדשה של מארוול מציגה יכולת מסקרנת ובלתי צפויה

הטריילר הראשון מסתיים בנקודה הזו, אם כי כבר עתה ברור כי שני הנוקמים ישתפו פעולה על מנת לאפשר לת'ור להשיג את הפטיש שלו ולחזור אל העיר אסגרד, על מנת לעצור את Hela ולמנוע את תחילתו של ה-Ragnarok, האירוע אשר ישמיד את כל הגזע שלו.

כיאה לסרט קומיקס מבית ומארוול, גם כאן אנחנו צפויים לקבל קאסט מגוון עם שמות גדולים – טום הידלסטון שיגלם את לוקי כמובן, אידריס אלבה יחזור בתור Heimdal, קארל אורבן, אנתוני הופקינס בתור אודין ואפילו בנדיקט קומברבאץ' שיקפוץ להופעת אורח בתור דוקטור סטריינג', בכדי להבהיר שגם הסרט הזה מתקשר אל היקום העלילתי ההוליוודי שהולך ומסתבך בהשראת קווי העלילה השונים מתוך עולם ספרי הקומיקס.

הענק הירוק לא זכה לסרט חדש משלו, אך מגיע בתור חיזוק משמעותי עבור ידידו הבלונדיני

הסרטון החדש הגיע ל-17.5 מיליון צפיות בערוץ הרשמי של מארוול בתוך כיום וחצי, מה שבהחלט מעיד על התעניינות גדולה מצד הצופים – וכנראה גם על פוטנציאל לשפר משמעותית את ביצועיהם הכלכליים של שני סרטי Thor הקודמים, שהכניסו כ-450 מיליון דולר וכ-650 מיליון דולר בהתאמה. האם נראה כאן זינוק בפופולריות כמו זה שממנו נהנה קפטן אמריקה בסרט השלישי שנשא את שמו? בתחילת חודש נובמבר נקבל תשובה.

יהיה פיצוץ, או שהעולם כבר התעייף מהסרטים האלו?

שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
OvO
משתמש

אני מחבב את הדמות של ת'ור, פחות את הענק הירוק.

ייתכן שיהיה סרט נחמד. מקווה מאוד שכן 🙂

ג'ף גולדבלום ליהוק מעניין.

bjnhv
משתמש

הענק הוא כנראה הדמות הכי חזקה ביקום שלהם.
אף אחד לא אוהב אותו… והוא לא אוהב אף אחד.

B.N.P
משתמש

אני אוהב אותו מאוד! הדמות האהובה עלי, ללא ספק.
מה יש לא לאהוב??
Vicious Looking [no sissy cape] – GOOD!
Power ups [dragon ball style] – GOOD!!!
Derived from the most savage & primal emotion [which I totally identify with] – GOOOODD!!!!!

wpDiscuz