דיווח: עוד להיטי קונסולות של Sega בדרכם למחשבים האישיים

אחרי ההצלחה הנאה בהשקתם של Bayonetta ו-Vanquish, במפיצה היפנית שוקלים להביא אל גם את משחקי הסדרות Persona ו-Yakuza

שוק הגיימינג במחשבים האישיים כבר מזמן לא נחשב האנדרדוג המרוחק והרווי בפיראטיות ופעילות לא חוקית דומה, כפי שהרגיש במסגרת שני דורות הקונסולות שקדמו לזה הנוכחי – ונראה כי עוד ועוד יצרניות מתחילות להפנים זאת, כשמשחקים אשר זכו להמרה ראויה באיכותה הופכים ללהיטים מסחריים בלתי מבוטלים בקהילה הגדולה שמתרכזת לה סביב פלטפורמת ה- ומספר פלטפורמות נוספות.

אחת מהחברות החדשות בשוק ששינתה בהצלחה את דעתה אודות הפלטפורמה, כך נראה, עונה לשם סגה (Sega) – השחקנים היפנית שבמשך שנים התייחסה אל התחום בצורה מינימלית ראתה את ההצלחה של השותף שלה, סטודיו הפיתוח Platinumgames, במסגרת ההחלטה להשיק את צמד הכותרים Bayonetta ו-Vanquish בחנות ה-, וכעת שוקלת לבצע צעדים דומים עם מותגים נוספים שלה, שיוכלו להוות תוספת איכותית לארסנל המרשים שכבר קיים אצל אנשי ה-.

האם צמד סדרות הגיימינג הוותיקות והנהדרות האלו יגיעו ל- בשנה הקרובה?

בראיון עבור האתר PCGamer, אחד מנציגיה של סגה באירופה אישר כי בחברה בוחנים באופן רציני את הרעיון להביא את סדרות המשחקים הפופולריות Yakuza ו-Persona, ששתיהן מופצות באופן מסורתי בידי החברה (בעיקר עבור ה-PlayStation לדורותיהן), גם למחשבים האישיים, בתקווה ליצור אפיקי הכנסות חדשים עבור מוצרים קיימים. מדובר במשחקים שצברו לעצמם קהלי מעריצים נאמנים, ומהווים מראה מרענן בעולם הגיימינג המודרני עם גישה וסגנון בלתי סטנדרטיים בעליל – במיוחד עבור הקהל המערבי, שלרוב לא מודע למסורת ולמנהגים של ארץ השמש העולה.

לסגה עשרות כותרים מסקרנים מדורות הקונסולות האחרונים שנשמח לראות מגיעים, בגירסאות משודרגות ויזואלית, לשוק המחשבים

גם אם זה אכן יקרה, זה כנראה יקח זמן מה, בייחוד אם נתייחס לפוטנציאל לראות מספר כותרים מכל אחת מהסדרות מגיעים ל-PC, ולא רק אלו העדכניים ביותר – אבל אנחנו מתרשמים לטובה מעצם הרעיון, ומחזיקים אצבעות לכך שזה רק יחזק את הנכונות של יצרניות יפניות (ולא יפניות) אחרות לשקול ברצינות את ודומותיה בתור פלטפורמה מסחרית מתאימה, גם עבור משחקים איכותיים מהעבר וגם עבור משחקים עתידיים חדשים, כמובן. מסכימים איתנו?


שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
Amiram Haneman
אורח

בוקר טוב Sega!

Shai Mizrahi
אורח

Ran Algawi owww

Ran Algawi
אורח

that's how it's done mate

wpDiscuz