גופי קירור חדשים מ-Arctic Cooling

חברת Arctic Cooling הפכה לאחת החברות המובילות בתחום הקירור, כאשר קו המוצרים שלה השנה הוא הגדול ביותר שהיה לה אי פעם. החברה מחזיקה קווי מוצרים מלאים גם למעבדים וגם לכרטיסי מסך וחלק נכבד מיצרניות כרטיסי המסך מתבססות על פתרונות הקירור שלה. מרבית המוצרים שעמדו בתצוגה הם מוצרים שכבר קיימים בשוק מזה מספר שבועות או חודשים, חלקם לאחר שהוצגו לראשונה בתערוכת CeBIT השנתית, שהתקיימה לפני כשלושה חודשים. ב-CeBIT הציגה החברה 21 פתרונות OEM, של 8 יצרניות כרטיסי מסך שונות, ושלושה חודשים מאוחר יותר המסך הוכפל ל-16 יצרניות שונות עם 40 פרויקטים.

ברמת המוצרים החדשים, בקטגוריית גופי הקירור לכרטיסי מסך יכולנו למצוא את ה-Accelero Twin Turbo Pro שנחשף ב-CeBIT. באותה עת מדובר היה בדמו בלבד, כאשר הפעם כבר יש גרסאות עובדות של המוצר, והוא צפוי להגיע לשוק במהלך הרבעון השלישי (יולי-ספטמבר). עוד הציגה החברה את ה-Accelero L2 Pro שמשווק מחודש אפריל.

בקטגוריית גופי הקירור למעבדים מצאנו את ה-Freezer 7 Pro Rev.2 ו-Freezer 11 LP. ההבדל היחיד בין ה-Freezer 7 Pro Rev.2 החדש לבין ה-Freezer 7 Pro המקורי הוא שהדגם החדש מותאם כעת גם לתושבת LGA1156 שתשמש את מעבדי ה-Core i5 של , נוסף על מעבדי Core i7 ותושבת LGA775. גוף קירור זה צפוי להגיע לשוק לקראת הגעתם של מעבדי ה-Core i5, אשר השקתם ממשיכה להידחות. ה-Freezer 11 LP החדש מתאים למערכות מבוססות מעבדי , בעלות פרופיל נמוך, כלומר, מחשבי מדיה סנטר (HTPC) ושאר מחשבי SFF ועוד. הוא מגיע עם מאוורר בגודל 92 מ"מ ושני צינורות חום המובילים את החום מפלטת הקירור לסנפירי הקירור של הגוף. הוא מתאים לתושבת LGA775, על כל מעבדיה, וכמובן שגם לתושבת LGA1156 החדשה. קשה היה להתעלם מסדרת ה-Alpine 11 החדשה, הכוללת שלושה דגמים, אשר מותאמת גם לתושבות 775 ו-1156.

בקטגוריית המאווררים הציגה החברה את סדרת ה-ARCTIC F Pro TC המשלבת את הטוב משני העולמות, כלומר הסדרות ARCTIC F TC ו-ARCTIC F Pro. עוד הציגה החברה את ה-Fusion 550RF אשר מחליף את ה-Fusion 550R שנמצא בשוק עוד מהשנה שעברה.


שיתוף

הגב