היכונו: התגובות בפייסבוק יהפכו לצבעוניות וצעקניות במיוחד

הרשת החברתית הגדולה מכולן לא נחה לרגע, ואחרי השינוי העיצובי המשמעותי בשבועות האחרונים מכינה שיטה נוספת שתאפשר למשתמשים להביע את עצמם

משתמשיה של קיבלנו באהבה ובזרועות פתוחות, כך נראה, את היכולת ליצור פוסטים טקסטואליים ססגוניים ובולטים הרבה יותר לעין בתוך שניות ספורות, באמצעות הממשק הסטנדרטי הפשוט שהוטמע בגירסאותיה השונות של הרשת החברתית. ההצלחה של נסיון זה דירבנה של צוקרברג ואנשיו – ועכשיו נראה שהצעד הבא יהיה שילוב של מנגנון 'עיצוב' פשוט דומה גם לתגובות הטקסטואליות הנפוצות ביותר.

מספר משתמשים באפליקציות המובייל של באנדרואיד וב- דיווחו כי החלו לראות אפשרות להוספת רקע צבעוני (מתוך מספר אפשרויות מוגדרות מראש) לתגובות שלהם, במספר לחיצות בודדות, כשהתוצאה היא באופן די טבעי בלאגן ויזואלי עז שכנראה לא כולם יחבבו – אך במקביל כזה שיהפוך לפופולרי מאוד ללא צל של ספק, במרחב בו מתנהלת מעין מלחמה נסתרת בין משתמשים על כל שביב תשומת לב מאינספור הצרכנים האחרים החברים בה (משהו שתגובה צבעונית בהחלט תוכל לספק, בהשוואה לתגובות הטקסט 'השקופות' והמוכרות).

החידוש הססגוני הבא לרשת הענקית של מארק צוקרברג

נכון לעכשיו נראה כי מבחר אפשרויות עיצוב התגובות הוא מצומצם למדי, אך אין ספק כי אם וכאשר יכולת זו תהפוך זמינה לכלל המשתמשים אנחנו נוכל לראות גם התרחבות מדורגת משמעותית שלה, כפי שרואים בהרבה תוספים קטנים אחרים בתוך הפלטפורמה.

משתמש בשם אוון גרוט היה מהראשונים לפרסם את עניין היכולת החדשה – וניכר שהוא לא ממש מתלהב מהקונספט

אחרי שדרוג העיצוב שהפך את כל הממשק של למעוגל ו'נעים' יותר, האם באמת יש לנו צורך בעוד "המצאות" שככל הנראה ישפיעו בצורה מורגשת מאוד על מראה פיד החדשות שלכם? מוזמנים לספר לנו מה דעתכם בעניין.

אחרי שנוספה האפשרות לחפש ולשלב קבצי GIF בתגובות בפייסבוק – נראה כי תוספת צבעים היא הגיונית למדי

שיתוף

הגב