לנסות את Warhammer 40K: Dawn of War 3 בחינם

רוצים לראות מה נשתנה בסדרת האסטרטגיה המופתית של חברת Relic בשנת 2017? בעוד קצת פחות משבועיים תוכלו לעשות זאת, כשכל מה שתזדקקו לו הוא הרשמה מקוונת וחינמית

מבחני בטא פתוחים לכל היו ונותרו אחד מהכלים האפקטיביים ביותר לבחון ולהביא להתעניינות במשחק רגע לפני שהוא מושק, ואנחנו בהחלט מכבדים כל מפתחת ש'אמיצה' מספיק על מנת להעניק לשחקנים מעשית ובלתי מוגבלת (במידה מסויימת) ליצירה שלהם לפני ששילמו עליה.

מי שעושות זאת כעת הן חברת והמפתחת שמשתפת איתה פעולה בחצי העשור האחרון Relic Entertainment, אשר יספקו גישה למצב המקוון ומרובה המשתתפים של Warhammer 40K: Dawn of War 3 החל מיום שישי ה-21 באפריל, רגע לפני שהכותר נוחת בחנויות בצורה רשמית ב-27 לחודש.

אוהבים לשחק בכותרים חדשים ללא כסף? בעוד כשבוע וחצי תהיה לכם הזדמנות לכך

כל שנדרש לעשות על מנת לקבל גישה לשלב המבחנים הוא לבצע רישום באתר הרשמי של חברת Relic (על ידי החשבון האישי החינמי שלכם, או פתיחה של אחד במידה ולא עשיתם זאת בעבר) והורדה של הקליינט כשזה יהיה זמין במועד תחילת הבטא, אשר תהיה זמינה עד ליום ראשון, ה-27 באפריל, בשעות אחר הצהריים.

הקרבות שמצפים לנו אמורים להיות מאסיביים יותר מכל מה שראינו במסגרת Dawn of War 2

בתוך הבטא, שחקנים יוכלו להתנסות בקרבות מקוונים מול שחקנים אחרים, בשלוש מפות שונות (בהשוואה לשמונה שיגיעו בכותר המלא בתחילת דרכו) ובתצורות של אחד נגד אחד, צמד נגד צמד או שלושה מול שלושה. כל שלושת הגזעים שיהיו זמינים בכותר בתחילה, ה-Space Marines, ה-Eldar והאורקים, יהיו זמינים גם בבטא – עם חמישה גיבורים ייחודיים לכל גזע שזמינים, מתוך תשעה לכל גזע שיהיו חלק מהמשחק המלא. בנוסף, לשחקנים תהיה גישה ל-18 'דוקטרינות לחימה' שונות מתוך 60 שיהיו בכותר כשיושק רשמית, אשר מהווים מעין שם מעודכן ליכולות (Skill) שמשנות את שיטת המשחק והחוזקות של כל דמות Elite וכל .

פירוט ההבדלים בין התוכן בבטא הפתוחה לבין הגירסה המלאה שתגיע מעט אחריה

ראוי לציין כי ב-Dawn of War 3 המצב המקוון פוזל משמעותית אל עולם כותרי ה-MOBA הפופולריים, עם דגש משמעותי על דמויות מובילות עם יכולות שונות ומגוונות ועל הפעולה הטקטית עצמה, ודגש קטן יותר על אלמנט בניית הבסיס, ניהול המשאבים ופיתוח הצבא שמהווים לרוב את אבני הבסיס של כותרי אסטרטגיה בזמן אמת – אם כי מצב המשחק לשחקן יחיד שיכלול קמפיינים עבור כל שלושת הגזעים עתיד בכל זאת לספק לנו את האקשן הישן והטוב שהתרגלנו לקבל מסדרת Dawn of War החל משנת 2004.

האם גישה חדשה בעידן חדש של כותרים תחרותיים מקוונים תסייע ל-Dawn of War 3 לשמור על רלוונטיות, או תגרום לו לאבד את הזהות שלו? בקרוב נגלה

מתכננים לנסות את הפרק החדש, או שאיבדנו אתכם בזמן שציינו את המילה 'MOBA'? בואו לספר לנו בתגובות.

רוצים להבין על מה המהומה? הנה סרטון משחקיות עדכני שיוכל לסייע בהסבר – תהנו


שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר