בואו לקבל משחקי אסטרטגיה גרנדיוזיים במחירים זעירים

הכירו את חבילת ה- שמתיימרת לספק לכם מאות או אפילו אלפי שעות של גיימינג ממכר במחיר של פחות מ-60 ש"ח

החג הגיע ואיתו ימי חופש והרבה זמן פנוי – אז למה לא לנצל אותו בכדי לצלול לכמה מכותרי האסטרטגיה המיוחדים והמוצלחים ביותר שנוצרו בשנים האחרונות, ופותחו או הופצו בידי חברת Stardock האמריקאית הצנועה? אם זו נשמעת לכם אפשרות מעניינת, כדאי מאוד שתעיפו מבט על חבילת הגיימינג החדשה באתר .

כמיטב המסורת, גם הפעם מדובר בחבילת משחקים שטומנת בחובה שווי גדול פי כמה מזה שאתם נדרשים לשלם בכדי לקבלה, וכך בעבור השקעה של דולר אחד בודד תוכלו לקבל ארבעה משחקים שונים: כותרי הניהול הייחודיים The Corporate Machine ו-The Political Machine 2016, וכותרי האסטרטגיה והפנטזיה המדליקים Fallen Enchantress ו-Sorcerer King: Rivals.

Fallen Enchantress

תשלום של 8.95 דולר או יותר יעניק לכם גישה לשלושה כותרים נוספים, בנוסף לארבעה מהפיסקה הקודמת: גירסת ה-Ultimate Edition של Fallen Enchantress עם חבילת ההרחבה שנקראת Legendary Heroes ועם שש חבילות DLC נוספות, משחק האסטרטגיה החללי המהולל Galactic Civilizations 3 ומשחק האסטרטגיה Sins of a Solar Empire: Rebellion, שזוכה גם הוא לאהדה גדולה מאז הושק לראשונה בשנת 2012 ועד היום.

Galactic Civilizations 3

אם תחליטו לשלם סכום של 15 דולר, כ-57 ש"ח, עבור החבילה תזכו להוסיף שלושה משחקים נוספים לספריה שלכם: Galactic Civilizations 3: Crusade, חבילת ההרחבה של הכותר מהפיסקה הקודמת, משחק הפעולה המאסיבי והמתקדם Ashes of the Singularity יחד עם חבילת ההרחבה שלו Escalation ועוד שלוש חבילות תכני DLC נוספות, ומשחק הניהול הבין-כוכבי Offworld Trading Company אשר הושק לפני כשנה וחצי.

Offworld Trading Company

ההצעה עבור החבילה תהיה זמינה בשבועיים הקרובים, כאשר כל הכותרים זמינים עבור מחשבים מבוססי בלבד ודרך פלטפורמת . קניות וגיימינג נעים!


שיתוף

הגב

wpDiscuz