הכירו את StarCraft Remastered (עדכון: בואו לשחק במשחק המקורי בחינם)

עדכון: כן, זה קורה – StarCraft המקורי, יחד עם חבילת ההרחבה שלו, זכה לעדכון חדש לגירסה 1.18 וזמין כעת להורדה חינמית לכולם, ולתמיד, דרך קישור במערכת הפורומים הרשמית של בליזארד.

הגירסה המעודכת של הכותר הנהדר מבטיחה תמיכה מובנית איכותית במערכות הפעלה מסוג 7, 8.1 וחלונות 10, מנוע עיבוד תוכנה מעודכן שמבוסס על תקן ה-OpenGL, אפשרות להתאמה אישית של קיצורי הדרך השונים בהם תשתמשו במסגרת המשחק, אפשרות בחירה בין מצב בו התצוגה משתלטת על המסך כולו לבין מצב 'חלון ללא גבולות' (Borderless Window) שמועדפת על חלק מהשחקנים – ואפילו אפשרות למשחק ברשת במסגרת שרת ה-Public Test Realm, כולל מצב צופה שמאפשר לראות שידורים חוזרים של מהלכים כאוות נפשכם.

פינוק נחמד מאוד לסוף השבוע – בין אם כבר שיחקתם במשחק הזה אינספור פעמים בעבר, ובין אם עבור התנסות ראשונה בפיסת נוסטלגיה משלהי המילניום הקודם. תהנו!

הכתבה המקורית: משחק האסטרטגיה האגדי של חברת בליזארד זוכה לכבוד הראוי לו עם גירסה מודרנית ומלוטשת

חברת בליזארד האמריקאית הפכה כבר מזמן לדוגמה ומופת בכל מה שקשור לתמיכה, שיפור ו'שימור' של המוצרים הוותיקים שלה, עם כותר כמו World of Warcraft בן ה-13 שממשיך לקבל עדכונים כאילו הושק רק אתמול, Diablo 2 שמקבל עדכון ליציבות ואיזון המשחקיות 15 שנה אחרי שהגיע לחנויות וגם StarCraft המקורי, שממשיך לצבור קהל צופים ואוהדים עבור התחרויות המקצועניות שלו למעלה מעשור וחצי אחרי שנוצר.

עכשיו, במפתחת מחליטים לקחת את המחוייבות הזו שלהם צעד אחד קדימה – עם ההכרזה על StarCraft: Remastered, שיהווה עדכון ויזואלי מכף רגל ועד ראש למשחק האסטרטגיה בזמן אמת שהושק אי שם בשנת 1998 ולחבילת ההרחבה המשובחת שלו שהושקה שנה לאחר מכן, ישפר את התאימות למערכות הפעלה ולחומרות מודרניות ויספק כלי ניהול מודרניים עבור ההתמודדויות המקוונות שיהיה חלק בלתי נפרד ממנו. יהיה אפילו מנגנון לאחסון שמירות והגדרות בענן, כך שיהיו זמינות עבור השחקן בכל מקום ובכל זמן.

מדובר בצעד טבעי כמעט אחרי שבחברנ החליטו לחגוג יום הולדת 20 להולדתו של Diablo המקורי על ידי "שחזורו" בתוך Diablo 3, ואנחנו מקווים מאוד שמדובר בניצן ראשון לשרשרת של מהלכים אותם בליזארד מכינה עבור כל יצירותיה הקלאסיות – אנחנו נשמח מאוד לראות גירסאות Remastered שכאלה גם עבור Warcraft ו-Warcraft 2, עבור Diablo 2 ואפילו עבור The Lost Vikings ו-Warcraft 3.

המקור (למעלה) והגירסה המשודרגת – תמיכה ברזולוציות של עד Ultra HD, טווח צפייה מוגדל, תאימות טובה יותר למחשבים המודרניים שמבוססים על או על MacOS, ובעיקר מראה ויזואלי שפשוט נעים יותר לעיניים

StarCraft: Remastered עתיד להגיע לרשת במהלך חודשי הקיץ שמתקרבים אלינו, בתג מחיר שטרם נחשף (ולא יעלה על 10 דולר או יורו, אנחנו מקווים), כאשר ההפתעות של בליזארד לא הסתיימו כאן והמפתחת הכריזה גם על כוונה לספק עדכון יציבות ומאפיינים חדש עבור הגירסה המקורית של StarCraft (או ליתר דיוק הגירסה שכוללת את ההרחבה Brood War) במהלך השבועות הקרובים – ואז גם להפוך אותו לחינמי לגמרי עבור כל דורש, לטובתם של כל אלו שנשטפו ברגשות נוסטלגיים במסגרת ההכרזה העכשווית אך לא מעוניינים לשלם כסף בעבור התענוג. שאפו!

StarCraft המקורי נמכר עד כה במחיר גבוה בהחלט של 15 דולר – נקווה שגירסת ה-Remastered תהיה זולה יותר, בהתחשב בכך שבקרוב ניתן יהיה להוריד את המשחק חינם אין כסף

האם את מתכננים לחזור לסיבוב נוסף בקרבות הענק בין בני האנוש, הפרוטוס וה-Zerg? בואו לשתף אותנו בתגובות.

אולי Diablo 2 יקבל גם הוא שדרוג דומה שיחזיר אותו למרכז העניינים? בליזארד, לטיפולך

שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר