אפליקציית המסרים המיידיים של גוגל מגיעה גם למחשבים השולחניים

המרדף אחרי WhatsApp נמשך, ומעכשיו גם Allo זמינה לשימוש בגירסת עם קישור אל מכשירי אנדרואיד

קשה מאוד להתחרות בהגמוניה שפיתחה לעצמה WhatsApp בעולם יישומי השיחות, עם מעל ל-1.2 מיליארד שמשתמשים בה בכל יום ויום – אבל זה לא אומר שלא יהיו מי שינסו לעשות זאת.

אחד מאותן מתנסות אמיצות היא גוגל, שהשיקה בשנה שעברה את Allo בתור היורשת עבור Hangouts – ומאז ממשיכה לחשוב על דרכים לצבור לעצמה קהל יעד גדול ככל הניתן. יכולת לשלוח קבצים מסוגים שונים בין משתמשים, תוספת של מדבקות וסמלילים לתמונות השונות המשותפות דרך השירות, מצב שימוש "פרטי" ועוד היו חלק מהארסנל – וכעת מתווספת אליהם גירסת PC שולחנית, שתוצע במקביל לגירסאות הקיימות למכשירי ולמכשירי .

גם אתם יכולים להוריד כעת, בהנחה שיש לכם את השילוב "הנכון" בין חומרה לתוכנה בביתכם

Allo עבור הדפדפן זמינה כעת להורדה באתר הרשמי הייעודי של האפליקציה, ובדומה לגירסה השולחנית של WhatsApp גם כאן מדובר למעשה בממשק בסיסי יחסית שמתחבר ומתקשר דרך סמארטפון קרוב שמריץ אף הוא את היישום – כשהמגבלות הן נכון לעכשיו לדפדפן ה-Chrome של גוגל בלבד ולמכשירים חכמים מבוססי (עם הבטחה לתמיכה במכשירי אייפון בקרוב). זה אולי לא הרבה, אבל זו עוד דרך ועוד הזדמנות לעשות היכרות עם השירות של שדרכו תוכלו לבחון ולהחליט האם באמת יש כאן משהו ייחודי וטוב יותר ממה שכבר זמין לכולם תחת קורת הגג של חברת .

יעזור לשירות להתרומם, או שדינו נחרץ עוד לפני שהושק?

שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר