אל תפספסו: תשעה משחקי אינדי במחיר כולל של פחות מ-40 שקלים

חבילת ה-Humble Jumbo Bundle העדכנית היא בגדר מוצר חובה לכל חובב גיימינג ב-PC

מיזם ה-Humble Bundle ממשיך לספק לנו הצעות יוקרתיות של מגוון משחקים ממגוון סוגים וז׳אנרים במחיר נמוך – והפעם מדובר על כותרי אינדי מוכרים ועדכניים יותר ופחות, שיעשירו את הספרייה הדיגיטלית שלכם בעבור כמה עשרות שקלים בלבד.

תשלום של דולר בודד ומעלה, ארבעה שקלים חדשים לערך, יעניק לכם לא פחות משלושה כותרים: משחק הפאזלים והחשיבה מבוסס הפיזיקה Human: Fall Flat, משחק הפעולה ממבט עליון Infested Planet, ומשחק ההרפתקאות וההישרדות האיכותי The Flame in the Flood.

Verdun הוא משחק פעולה שזוכה להערכה גדולה במיוחד תודות לאותנטיות שלו בשחזור הקרבות הגדולים של מלחמת העולם הראשונה

תשלום סכום של 5.52 דולר ומעלה יספק לכם חמישה משחקים נוספים: Marooners, Caveblazers, Samorost 3 – וגם כותר הפעולה האותנטי והמאתגר שעוסק במלחמת העולם הראשונה Verdun, וכותר הפעולה-פנטזיה הפופולרי Warhammer: End Times – Vermintide, יחד עם חבילת DLC אחת מתוך כמה שנוצרו עבורו.

Vermintide – רק הוא עצמו נושא תג מחיר סטנדרטי של 30 דולר, וכאן ניתן לקבל אותו יחד עם עוד שבעה משחקים אחרים בעבור פחות מחמישית המחיר

תשלום מחיר של 10 דולר (כ-37 שקלים), או יותר, יתן לכם את כל המשחקים שהוזכרו בפסקאות הקודמות – וגם את כותר הסימולציה והנהיגה American Truck Simulator, שיחד עם דומים לו הפך ללהיט בלתי צפוי בקרב שחקנים שמחפשים חוויה מרגיעה ושונה מהרגיל.

אם אי פעם רציתם לחוות את השטחים הפתוחים הפראיים של ארצות הברית מבלי לקום מהכסא – כעת תוכלו לעשות זאת

כל הכותרים בחבילה ניתנים להורדה והפעלה דרך Steam בלבד, כאשר שבעה מתוך התשעה זמינים למערכות ה-OS X של אפל, ארבעה מתוכם זמינים עבור הפצות לינוקס – וכל התשעה זמינים כמובן למחשבים מבוססי .

הדיל על חבילת משחקים זו יהיה זמין עד לשעות הערב ביום שלישי הבא, ה-12 בספטמבר, אז נצלו אותו כבר עכשיו והתחילו לשחק. בהצלחה!


שיתוף

הגב