אולי יגיע גם אלינו? Galaxy S8 Plus עם נפח אחסון כפול ו-6GB זכרון מתחיל במכירה מוקדמת

כמה הייתם מוכנים לשלם עבור הדגם העליון של הענקית הקוריאנית, שמגיע עם כמות נדיבה במיוחד של זכרון דינאמי ונפח מהיר? במזרח הרחוק האפשרות הזו כבר קיימת

די קשה למצוא מאפיינים שבהם ה-Galaxy S8 ואחיו הגדול אינם ניצבים בראש הרשימה של עולם הסמארטפונים, במונחי , אך אם היינו בכל זאת נדרשים לבחור כאלו זה היה כנראה נפח הזכרון הדינאמי הזריז שעומד על 4GB "בלבד": אמנם מספיק לרוב הפעולות שניתן להעלות על הדעת כיום, אך במקביל כנראה קצת מגביל בתור 'מחשבה לעתיד' למכשיר דגל שאמור להבטיח את הרלוונטיות שלו גם בעוד שנתיים או שלוש – במיוחד כאשר נפחים זהים ואף גבוהים יותר ניתן למצוא כיום במכשירים בעלי תג מחיר של פחות מ-300 דולר.

עבור אלו שמסכימים עם נקודת המבט הזו ומוכנים לשלם תוספת מחיר בכדי לשנות אותה, מתכננת להציע גירסה ייעודית של ה-Galaxy S8 Plus אשר תכיל לא פחות מ-128 ג'יגה-בייט של נפח אחסון UFS 2.1 מובנה (ניתן להרחבה, כמובן) ועוד 6 ג'יגה-בייט של זכרון LPPDR4 – אם כי רק בשווקים מסויימים, ככל הנראה בשל העובדה הפשוטה שגם לחברת ענק כמו יהיה קשה לספק את השבבים המתקדמים הללו בהיקפי ענק של עשרות מיליוני יחידות, שהם פחות-או-יותר מה שנדרש על מנת להעניק לנו השקה בינלאומית מלאה.

הקוריאנים יהנו מהגירסה המתקדמת ביותר של ה-Galaxy S8, שלא תהיה זמינה כמעט בשום מקום אחר

עם זאת, בסמסונג מצהירים כי גירסת ה'דלוקס' הזו של מכשיר הדגל עתידה לזכות להשקה בשווקים נוספים, מעבר לזה הקוריאני הביתי שלה ולזה הסיני השכן – כך שאולי יש לנו עוד סיבה קלה לתקווה עבור השקה רשמית מקומית, או לכל הפחות ייבוא מקבילי של דגמים ספציפיים אלו משוק אחר שכן יקבל אותה.

אז כמה עולה כל הטוב הזה? במסגרת מכירה מוקדמת שהחלה לה בדרום קוריאה כעת, הגירסה העליונה של ה-Galaxy S8 Plus נמכרת עם תג מחיר שווה ערך ל-960 יורו או כ-1,020 דולר – ולמרות שמדובר בעלות בלתי מבוטלת לכל הדעות, היא עשויה להיחשב משתלמת למדי למעשה, כשלוקחים בחשבון את העובדה שרוכשי הדגם הזה יזכו לקבל בחינם את עמדת ה-DeX שהופכת את המכשיר למעין מחשב נייח.

התוספת של תחנת ה-DeX השולחנית לעסקה הופכת אותה למשתלמת הרבה יותר לטעמנו

מחיר של תחנת העגינה בנפרד עומד על כ-150 יורו או דולר (או כ-135 יורו בקוריאה), וכשמחירו של Galaxy S8 Plus סטנדרטי בקוריאה עומד על כ-820 יורו, ניתן להצהיר כי שדרוג נפח האחסון וזכרון ה- מגיע "כמעט חינם" לכל מי שתכנן מראש לרכוש את הדגם המוגדל ואת ה-DeX, כך שלנו נותר רק לקנא באלו שיש להם את הממון ואת ההזדמנות לעשות זאת, ולקבל מכשיר דגל שקרוב אפילו יותר לשלמות, לפחות ברמת המפרט הטכנולוגי שלו.

אתם הייתם מעוניינים לרכוש את ה-Galaxy S8 עם יותר אחסון ויותר זכרון דינאמי, או שההצעה הרגילה של מספיקה בהחלט עבורכם? שתפו אותנו.


שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
roynany015
משתמש

כתבה טובה
Galaxy S8 פלוס עם יותר זכרון RAM כיום יש לי 4GB
ואני כבר עומד על 70/80%
כך ש- 6GB RAM מינימום

Liad344
משתמש

המערכת משתמשת בכל מה שהיא יכולה . זכרון פנוי הוא מבוזבז. אין טעם בלשים 8GB של זכרון והמערכת תשתמש רק ב1-2 כדי להגיד " איזה כיף זה פנויי" אם יש למערכת זכרון להשתמש בו , היא תעשה את זה

roynany015
משתמש

מספיק עם השטויות
מספיק להמציא דברים

לירז דבי לימן
משתמש

לא ברור עם זה זה זיכרון מספיק אם אפשר להוסיף וד זיכרון עם זה יותר טוב גלסי 6

Lior David
אורח

Amichai Amar

Amichai Amar
אורח

שווה

ליאור מתתיהו
מנהל

חשוב לזכור שתצרוכת זיכרון של מכשירים מסויימים עובדת לפי הכמות שהם מכילים למטרת מטמון. ככל שיש יותר זיכרון, המערכת יכולה להשתמש ביותר ממנו בדיוק לצורך הזה. שימוש בכמות ספציפית של זיכרון ברגע נתון לא מעיד על מחסור או צורך ביותר זיכרון, אלא פשוט שהמכשיר מבצע קאשינג ליותר מידע כי הוא יכול.

עמרי עמוס
מנהל

אנדרואיד תמיד תשתמש בכל הזיכרון שיש לה זמין, לשיפור ביצועים. זיכרון פנוי = זיכרון מבוזבז.

Shay Hanan
אורח

המכשיר יותר יפה מהקודם והם ממש התעלו על עצמם

Guy Doe
אורח

לא תודה. סבלתי כבר עם Samsung Edge 7 שקיבל מסך שחור לאחר שבועים. מספיק לי בעיות מהחברה הזאת.

Tamir Yigael
אורח

אבל זה לא אייפון

לירז דבי לימן
משתמש

לא מבינה נכון זה לא אייפון עם יש מון זיכור הרי זה משובך לדעתי

wpDiscuz