מחפש את חנות היבואן של Oakley (אוקלי) ...
חפש לפי כתב:
אפשרויות חפש בכותרות בלבד מתאריך: עד תאריך:
בסדר
ברוך הבא לאתר HWzone
כבר רשום אצלנו
עדיין לא רשום אצלנו?
שלום אורח,
ברוך הבא לאתר המחשבים הגדול והותיק בישראל.
באתר תוכל למצוא תוכן מגוון ומעודכן אודות כל תחום
המחשבים - החל מחומרה ומידע טכני מעמיק, דרך משחקי מחשב וקונסולות, גאדג'טים וסלולר, ועד כל מה שחדש ומעניין בעולם הטכנולוגיה והאינטרנט ברמה היומיומית.
אוהב מחשבים וטכנולוגיה? הגעת למקום הנכון!
כניסה למערכת
צור חשבון חדש אורח יקר, אם ברצונך להצטרף לקהילת החברים הקבועים שלנו, אנא הירשם דרך עמוד ההרשמה. תהליך זה הינו חינמי לחלוטין ולוקח דקה אחת בלבד. לאחר מכן, תוכל להנות מיתרונות רבים הזמינים למשתמשים רשומים בלבד.

תודה,
צוות האתר

הירשם
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ-20

צפיות: 6937
  1. Zone Junkie
    1#

אני מחפש בימים אלה משקפי שמש איכותיות וחשבתי ללכת (אם כבר אז כבר ) על אוקלי ... חיפשתי איזה חנות איכותית אבל לא ממש מצאתי
    לעומת זאת באחת מהכתבות שמצאתי ב ynet דרך חיפוש בגוגל היתה תגובה של מישהו שאמר שחנות היבואן של אוקלי נמצאת ברחוב אימבר 7 בפתח תקווה
    הבעיה היא שהתגובה הזאת היתה לפני יותר משנה וגם אם אכן היתה שם חנות אני לא יודע אם היא עדיין שמה , מישהו יכול לאשר את זה ? אם אכן יש שם
    חנות גדולה של אוקלי... אני לא רוצה לינסוע עד שם לחינם

מישהו מכיר חנות גדולה אחרת למשקפי שמש איכותיות ?

תודה מראש

2. Zone Junkie
    2#

מחפש את חנות היבואן של אוקלי ...

דיברו על זה לא מזמן... (וזה עדיין אקטואלי לחלוטין)

http://hwzone.co.il/community/in...?topic=87229.0
    ליטוף זה לא לייק, אז רק אם באמת בא לכם, לטפו לי את האגו אני צומי --------------------------------------------------------------------------------------------->^>^>^>^>^>^
    ^^^ ההודעה הנ"ל נכתבה כמאמר "דעה", היא אינה מבוססת ולא ניתן לטעון כנגדה להסתה/השמצה וכיו"ב מעצם היותה "ניחוש" - היא מהווה "הימור" ותו לא, ניחוש המבוסס על תחושות בטן בלבד, ללא כל ניסיון לקבוע עובדה / לטעון טענה / לפגוע פגיעה / וכו'. אני מצהיר בזאת שאני לא יודע מה המצב האמיתי, ואיני מתיימר לדעת. אין בהודעה זו כדי לטעון דבר וחצי דבר לגבי המצב בפועל.
    "זה יותר מרגש מהסרטון של קריסטל סטיל" - Fkl0ster
    ציטוט ציטוט

3. Zone Junkie
    3#

10x dude

4. Zone Addict
    4#

כן, זה באמת בפתח תקווה וזו חנות ענקית של OAKLEY!!!

יש שם עוד כמה חברות מאוד מכובדות, במיוחד מתחום השעונים.
    יש לי משקפי ראיה של אוקלי מטיטניום ושמש גם כן... סוג של סט מגניב

אני כבר אומר לך, מחירים ממש יקרים אבל איכות יוצאת דופן.

לצערי, עדשות משקפי השמש שלי לא מאוקלי כי הן עולות 1000 שח בלי המסגרת (אני צריך עדשות אופטיות כי יש לי משקפיי ראיה!). אבל המסגרות שלהן ממש יפות... והם עושים שם הנחות, אל תשכח לבקש 10% הנחה!

יניב

5. Zone Junkie
    5#

ואללה תודה על הטיפ ... אני בכל מקרה יגיע לשם עם עוד שני חברים שכניראה יקנו גם אז אולי נצליח לארגן איזה הנחה טובה
    מה הסדר גודל של המחירים שם ? או בו נגיד מאיפה זה מתחיל (אני מודע בכללי שזה סובב סביב הארבע ספורות) ?
    זה קרוב לאנשהו ? שאני יוכל לשאול אנשים איך להגיע לשם כשאני יהיה שם...

6. Zone Junkie
    6#

אתה יכול להסתכל על המחירים באתר של אוקלי, להפוך אותם לשקלים, להוסיף מע"מ, להוסיף עוד קצת רווח (פשוט תוסיף כמה אחוזים ותעגל למעלה..), וזה בערך טווח המחירים...
    http://www.oakley.com/
    ליטוף זה לא לייק, אז רק אם באמת בא לכם, לטפו לי את האגו אני צומי --------------------------------------------------------------------------------------------->^>^>^>^>^>^
    ^^^ ההודעה הנ"ל נכתבה כמאמר "דעה", היא אינה מבוססת ולא ניתן לטעון כנגדה להסתה/השמצה וכיו"ב מעצם היותה "ניחוש" - היא מהווה "הימור" ותו לא, ניחוש המבוסס על תחושות בטן בלבד, ללא כל ניסיון לקבוע עובדה / לטעון טענה / לפגוע פגיעה / וכו'. אני מצהיר בזאת שאני לא יודע מה המצב האמיתי, ואיני מתיימר לדעת. אין בהודעה זו כדי לטעון דבר וחצי דבר לגבי המצב בפועל.
    "זה יותר מרגש מהסרטון של קריסטל סטיל" - Fkl0ster
    ציטוט ציטוט

7. Zone Addict
    7#

בקשר להגעה, פשוט כנס ל
    www.emap.co.il

אין שם חנייה מסודרת! אם אני זוכר יש חנייה תת קרקעית... נסה להדחף עם עוד רכב ולקוות שביציאה יהיה רכב שיצא איתך גם כן, מקסימום חכה כמה דקות ;D

מחירים... נראה לי שמשקפי שמש מתחילים ב 600-700 לדגם הפשוט ביותר ומסתיים... אין לי מושג איפה. שלי עלו קצת יותר מ 1000, אבל הם יצאו הכי תותחים בעולם וקניתי רק את המסגרת ב 450 שח!!! השארתי להם את העדשות כי גם ככה אני לא צריך אותם, יש לי משקפי ראיה ואני צריך עדשות שמש אופטיות!

משקפי הראיה שלי... המון כסף, אבל לא קניתי שם... סיפור ארוך!

אתה יכול להשיג 10 אחוז בלי להזיז אצבע... ועוד אתה אומר שאתם קונים אולי שני זוגות! אני קניתי רק מסגרת! בהצלחה!

אגב, יש שם גם חולצות, שורטים וכו'... של אוקלי כמובן.

יניב

8. Zone Newbie
    8#

אם אתה חייל במקרה אז אל תשכח להביא תתעודת חוגר אתה תקבל 15 אחוז הנחה במקום 10

9. Zone Junkie
    9#

אה סבבה אני יביא חוגר...
    אולי זה לא יצא כלכך יקר אחרי הכל

10. Zone Addict
    10#

או סוף סוף עוד משוגע על משקפיי אוקלי!!!
    אלו המשפקיים שלי שנקנו בחו"ל:
    http://hwzone.co.il/community/in...seen#msg880903
    מחירן בארץ מעל 2000 ש"ח. דעה לך הדגם הכי "פשוט" בסביבות 1000 ש"ח.
    יש לי בקשה קטנה אליך, כאשר תהייה בחנות תסתכל בבקשה אם את רואה את הקופסא שמופיע בתראד שלי למשקפיX-METAL ותברר כמה היא עולה.
    מקווה שזאת לא תירחה בשבילך כי אני מהצפון הרחוק ולא הצלחית למצוא את הקופסא בשום חנות בצפון.

תודה מראש L.A*