צריך מפרט מחשב למשחקים בתקציב של עד 3K - ללא ציוד מקיף - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מפרט מחשב למשחקים בתקציב של עד 3K - ללא ציוד מקיף

elior86

Recommended Posts

שלום לכולם, אני חדש פה ומתחיל להתעניין מאוד במחשב חדש נייח

1. מה התקציב המקסימאלי? 3000 שקל

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? ניתן לנצל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 200 שקל

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? רובו יהיה למשחקים, אולי קצת לתכנות אבל לא משהו שדורש ביצועים (יש לי מחשב נייד פשוט שמספק אותי מבחינת תכנות..)

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). אין

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: משחקי אסטרטגיה בעיקר, סטייל XCOM למי שמכיר (עוד מעט יוצא משחק חדש שלהם), HEROES האחרון ועוד משחקים בסגנון הזה... פחות יריות ומשחקי מכוניות

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). גודל מסך הינו 22 אינץ', נראה לי שהרזולוציה היא 1920 על 1080

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? למשחקי האסטרטגיה אכן ארצה גרפיות גבוהות, אם אחליט לשחק ביריות או מכוניות אין בעיה שההגרות יהיו על בינוניות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא צריך שום תוספת...

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? אפשר לוותר על SSD (אני קונה באמזון) ונראה לי שאפשר לוותר על צורב דיסקים

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 5 - לא רועש מדי אבל אין בעיה אם הוא לא יהיה שקט

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא יודע מה זה אומר ולכן נראה לי שלא מתוכנן אובר קלוק

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? אין צורך בתוכנות, בקשר להרכבה יכול להיות נחמד אם מרכיבים זאת בחנות עצמה אף על פי כן שאני יכול להרכיב לבד

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אני גר בנהריה ונראה לי שאני מעדיף את KSP אלא אם יש פה חנות באזור זולה יותר

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? ברגע שיהיה לי מפרט

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). לא

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? כנראה שלא

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: אני יודע שאני רוצה להתחיל ממעבד I5 ובנוסף אני יודע שדיסק קשיח מספיק לי 500GB

יש לי מפרט שלקחתי היום מKSP שיצא כ-3000 שקל

אשמח אם תוכלי להגיד לי מה להוריד בו או מה לשפר בו

או שאם יש לכם מפשרט אחר/טוב יותר/אותה חומרה במחיר שונה אשמח מאוד

processor intel - intel core i5 6400 2.7Ghz 6MB cache s1151

CPU Cooler - alpine 11 GT

Motherboard - H110M-K D3 LGA 1151, intel H110, DDR3, PCI-E,VGA,DVI

Memory - G.Skill value 8GB DDR3 1600Mhz CL11

VGA Card - Sapphire radeon R7 370 nitro dual-x oc 4GB GDDR5 2xDVI HDMI DP PCI-E

Hard Disk - WD Caviar Blue 500GB 32MB Sata 3 WD500AZLX

Power SUPPLY - 430W Active PFC CMPSU-430CXV2 PSU

CASE - Sharkoon VS4-S black ATX Case No PSU

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...