צריך עזרה בבחירת עכבר ומקלדת (מיואש מגודל המגוון) - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבחירת עכבר ומקלדת (מיואש מגודל המגוון)

לא מבין כלום

Recommended Posts

טוב אז אני כבר שבוע יושב ולא מצליח למצוא מקלדת ועכבר.

הלכתי היום ל ל KSP ו BUG והיתה להם רק את המקלדת של רייזר, ה BlackWidow עם חלון פתוח כזה שנותן ללחוץ על המקשים.

לאחת מהחנויות היה נראה לי קפיצים חומים ולשניה ירוקים, לא הרגשתי ממש הבדל בלחיצות (לא סגור שזו אותה מקלדת).

בכל מקרה הלחיצות היו מאוד נוחות לי, אז ככה :

אני מחפש מקלדת מכאנית או משהו שממש קרוב אליה, הרעש של הקליקים לא מזיז לי, אני גם ככה רוב הזמן עם אזניות.

מחפש משהו יחסית זול, לא מקלדת ב 600-700 שקל וצפונה.

אני לא צריך מקלדת דיסקו או עוד איזה 20 מקשים בצדדים ותוספות.

כמובן שיהיה לוח נומרי, חשוב חשוב חשוב !

לגבי עכבר, הצורה שאני מחזיק בה את העכבר היא השיטה של "רק האצבעות", לכן צריך עכבר קטן.

שוב, לא עכבר דיסקו, בלי 20 מקשים בצדדים, אולי 2 כאלה בצד שמאל אז לא נורא.

אני אפילו לא מצליח כל כך למקד את עצמי על מה בא לי, נשמע מצחיק אבל עצוב חחחחח.

לדוגמא, חשבתי על העכבר הבא (רק שהוא קצת יקר) : http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=14698

אבל אם אני אקח אותו עם http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=20749 (רק שיש לה כפתורי מאקרו בצד שמאל)

אז יצא הרבה יותר זול.

עזרתכם, לפני שהמבצעים יגמרו, תודה :)

נ.ב : מצטער על החפירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב את הציוד של רייזר בכלל. מאוד מצועצע ולא מרגיש עמיד מספיק.

מקלדת- אתה צריך להחליט אם אתה מעדיף לחיצה ליניארית (לחץ קבוע לכל האורך), או קליקי- כלומר שהחלק הראשון של הלחיצה הוא משוחרר (שם הכפתור עוד לא נלחץ ושולח פקודה), ובחלק השני יש התנגדות של "קליק" ורק שם הלחצן יוצר תגובה למחשב. גיימרים אוהבים מאוד לחצנים אדומים שהם ליניארים עם מעט התנגדות, אנשים שמקלידים אוהבים את התחושה הקליקית (עם או בלי הרעש). יש גם גיימרים שאוהבים את התחושה הקליקית(אני לדוגמא) ויש מקלידים שאוהבים ליניארי-

אתה קודם כל צריך להחליט מה אתה מעדיף מבחינת תחושה ואז תוכל להתקדם.

מבחינת עכבר- אתה למעשה מחפש עכבר עם אחיזת CLAW או FINGERTIP, בכל מקרה שהיד לא עוטפת לחלוטין את הגוף. אני ממליץ לך לבדוק את ה CORSAIR SABRE וגם את ROCCAT KONE שניהם עכברים יחסית קומפקטים שמתאימים לאחיזה שאתה מחפש.

אם לא איכפת לך להזמין מחו"ל- אני מאוד ממליץ על העכבר הזה:

https://www.massdrop.com/buy/mionix-castor-rgb-ergonomic-optical-gaming-mouse

או עכבר שנחשב מאוד מדובר היום אצל גיימרים מקצועיים:

http://finalmouse.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על התגובה.

לגבי העכבר : ה CROSAIR וה נראים לי קצת יותר מידי מצועצעים, יותר מידי כפתורים, אני צריך משהו רגיל ואולי עם שני כפתורים בצד שמאל בלבד.

באמת שמתי עין על ה MIONIX, הוא קצת יקר אבל אולי באמת שווה את ההשקעה.

השאלה היא אם אני אזמין מה MASSDROP (איפה שיוצא הכי זול שמצאתי כרגע) יקחו לי מס/מע"מ/מס קניה על זה ?

ה FINALMOUSE נראה דיי דומה ל MIONIX רק שאין אותו במלאי או שלא נשלח לארץ. (BUY2USA יקרים במשלוחים שלהם)

לגבי המקלדת : אם אני לא טועה לאחר בדיקה (פיזית) מאוד אהבתי את ה BlackWidow, בדקתי שתיים בחנויות שונות.

קצת קשה לבחור את אם ליניארית או קליקית כי החנויות לא נותנות לבדוק בעצמך וזו בעיה.

על מה בכל מקרה אתה יכול להמליץ מבחינת מקלדת ? אולי משהו שדומה ל BlackWidow.

לא צריך מקלדת עם צבעים או מלא מלא כפתורים נוספים.

שוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם בקשר לעכבר, בגלל שאתה אוחז בעזרת קצות האצבעות בלבד אני לא ממליץ לך על MINOIX,

יש לי את הNAOS והוא פשוט מכריח אותך לאחוז ביד מלאה שזה אגב מאוד מאוד נוח אבל גורם לי לכאבים כנראה כי זה לא טבעי לי.

כמובן שהCASTOR הוא בעל מבנה שונה, אך אני בספק אם הם עשו הבדל שיבוא על ידי ביטוי בצורה שכזו.

מנגד יש את העכבר של ריזור מהקישור לבאג, המחיר שלהם קצת גבוה אבל נראה שהוא אחלה של בחירה עבורך.

כרגע אני עם עם עכבר של RAZOR למרות שגם אני סולד מהרעיון הכללי שלהם והוא מסתבר כלא רע בכלל.

מקלדת - גם אני התברברשתי בעניין הזה, בוא נספר לך סוד? אין הבדל כלכך דרמטי בין לינארי לקליק.

כמובן שיש הבדל אך שניהם סבילים באותה מידה....

בנוגע לצבעים, גם אני חשבתי כמוך עד שהבתי שאני סתם מגביל את עצמי. מסתבר שהצבעים האילו מעניקים לך יכולת קליטה מדהימה למקלדת.

זה מאוד נוח בקיצור ... אל תירתע סתם משטויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא מאוד מתאים לי ה CASTOR, ה NAOS לא ממש סימטרי, יש לו בצד שמאל כזאת תוספת עם סטייה.

ה RAZER היחיד שנראה לי דומה ל CASTOR פחות או יותר הוא ה OROCHI אבל הבנתי שהוא על וזה לא משהו...

לגבי המקדלת אני לא נרתע, פשוט יש כל כך הרבה אופציות ולא יודע מה יהיה לי הכי טוב/נוח/זול.

אני לא נעול על כן ? פשוט נגעתי במקשים והיה לי ממש נחמד (נכון נשמע מוזר המשפט הזה).

יש משהו דומה ל BLACKWIDOW בחברה אחרת כמו רוקט ? יש טובים ב KSP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CASTOR הוא לא סימטרי, צא מזה. ואל תבנה יותר מידי על המצב האל חוטי שם של הבלוטוס (זה גם וגם) למרות שמהניסיון שלי זה עובד מעולה.

המקשים של המקלדות של ריזור נראים כנחמדים, גם אני חוויתי את הלחיצה הנחמדה שם של החצים בהדגמה על הקופסה

אבל זה ממש (אבל ממש) לא מזכיר מקלדות מכניות אחרות. יש הטוענים שריזור הפסיקו לעבוד עם סוויצ'ים גרמניים (MX)

ובמקומם שמים סוויצ'ים סינים שהיא מייצרת בעצמה. נשמע מהלך מכוער וחזירי קצת..

גם קראתי ביקורות על ההבדל בין המקלדות מאותו הדגם שיוצרו לפני מהלך ואחריו... בקיצור לא.

בנוגע לסוויצ'ים החדשים אומרים שהם 'גבוהים' מידי, הקליק מגיע מוקדם מהצפוי וזה מעצבן....

רוקט ניסיתי בחנות, לא עפתי על זה. מרגיש סתם רגיל כאילו זה בכלל לא מכאני.

יהיה מה שיהיה אל תקנה G710+, זו המקלדת הכי מעפנה שהיתה EVER.

לי יש עכשיו K70 והיא מדהימה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הCASTOR וגם הAVIOR של מיוניקס הם עכברים שונים מאוד מהNAOS- בייחוד בגודל. הNAOS הוא עכבר עצום ומתאים לPALM בעוד השתיים האחרים מתאימים לאחיזות אחרות. יש המון סרטונים ביוטיוב- רואים ישר את ההבדל בגודל ובאחיזה.

אגב הAVIOR הוא דומה לקאסטור, רק שהוא סימטרי לחלוטין(טוב אם אתה שמאלי- אחרת לדעתי הקאסטור עדיף).

עכברי הלוגיטק- רובם עצומים. נסה אולי לבדוק את ה303 הוא לא ענק כמו השאר.

בנוגע למקלדת- בדוק את הG710+ של לוגיטק עם מקשים חומים. בVGAMES היא נמכרת עכשיו ב550 שזה מחיר מעולה לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב אז הזמנתי את ה Mionix Castor בסוף, עדיין תקוע על איזו מקלדת לבחור.

יש כל כך הרבה אופציות, במיוחד כל מיני דברים ב Massdrop, מקלדות מאוד מעניינות שהן לא מהמותגים הגדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 8 דקות לא מבין כלום אמר:

טוב אז הזמנתי את ה Mionix Castor בסוף, עדיין תקוע על איזו מקלדת לבחור.

יש כל כך הרבה אופציות, במיוחד כל מיני דברים ב Massdrop, מקלדות מאוד מעניינות שהן לא מהמותגים הגדולים.

נשמח לשמוע ביקורת על העכבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף למה לא...

אני אעדכן ברגע שיגיע, יקח קצת זמן, זה מצחיק שהם שולחים משוודיה לארה"ב את כל הסחורה ואז הם (Massdrop) מפרקים לחבילות ושולחים, בכלל זה לוקח כל כך הרבה זמן, כנראה רק חודש הבא יגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בMASSDROP צריך להזהר מכל המקלדות ששם.

כדאי לבחור רק מקלדת שיש לה CHERRY SWITCH ולא משהו חליפי.

אתה צריך להתמקד- קודם כל איך אתה רוצה את המקלדת שלך:

האם בגודל מלא, או ללא לוח המספרים בצד ימים (TKL)?

איזה סוויצ'ים?

האם חשוב לך מקשי מקרו?

האם חשובה לך תאורה? ואם כן, האם חשוב שזה יהיה RGB?

תתחיל בשאלות האלו, ואז יהיה קל להגיע לרשימה מצומצמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע שצריך להיזהר שם, יש כל מיני סוגים אחרים של לחצנים שמוכרים שם, צריך לקרוא את התגובות של האנשים.

מקלדת מלאה, לא צריך מקרו, הסוויצ'ים זה כל הקטע, מה באמת לבחור ? מה הכי נוח לגיימינג והקלדה.

לגבי תאורה נחמד שיהיה משהו בקטנה אם זה לא מעלה את המחיר בכמה מאות שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...