מחפש מארז טוב - אשמח להמלצות - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מארז טוב - אשמח להמלצות

puvsc

Recommended Posts

חשבתי על MID ...

שישרת אותי מספר שנים - ולא אצטרך להחליף אותו שאחליף ,

שיהיה יחסית מודולרי, עם מקום ל SSD

לא מעניין אותי לדים וכאלו (אם יהיה לא אתנגד :D )

מה שחשוב - שתינוק לא יכול לגעת בכפתור כיבוי בקלות,

קלות נקיון - ושיהיה עם מסננים, מאוורר - ורחב מספיק -

כרגע המארז שלי ממש צמוד לכרטיס מסך...

אשמח לתשובות .

תודה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי R5 מארז מעולה ומשתלם יחסית לרמתו. איכותי מאוד כולל המאווררים, מרווח, שקט וסולידי (יש כמה צבעים):

http://www.fractal-design.com/home/product/cases/define-series/define-r5-black

[table]

[tr][td]FD-CA-DEF-R5-TI.jpg[/td]

[td]1[/td]

[td]Fractal Design[/td]

[td]FD-CA-DEF-R5-TI[/td]

[td]מארזי מחשב - ATX מארז

FD-CA-DEF-R5-TI - Fractal Design - Define R5 Titanium - GPU Min: 310 - GPU Max: 440 - Max CPU Cooling height: 300 - W: 327 - L: 615 - D: 540 - (Units in mm)...

שנה אחריות[/td]

[td]₪586/574[/td]

[/tr]

[/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון ל R4.

זה R5.

לא שזה כזה משנה. , ספקי כח ובדרך כלל גם קירורים למעבדים הם מה שנקרא Future proof. בניגוד למעבדים, לוחות אם וכרטיסי מסך שאנחנו, קורבנות תרבות הצריכה הלא שפויה, נאלצים להחליף כל שני וחמישי. והמארז עצמו הוא באמת אחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הcm 690 הראשון. הוא דיי מאכזב בכל מה שקשור לפילטרים והגנה מאבק, כל ההיקף של המארז (גם למעלה) עשוי מרשת ברזל שמאד מעודדת כניסה של אבק ומאד מקשה על נקיון חיצוני של המארז. יש גם מעין גאומטריות כאלה של "גיימרים" (שקיעות ובליטות שאין להן שום מטרה חוץ ממראה) שגם מקשות בשמירה על נקיון. אני אישית גם חושב שלשים את הפורטים במארז כלפי מעלה בלי שום מכסה זה לא ממש רעיון טוב. בקיצור לא ממליץ על הדגם הזה (יכול להיות שבדגם בשלישי הם שיפרו את הדברים האלו). לאחי קניתי h440 של next הוא קצת קפיצה במחיר אבל מארז מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הcm 690 הראשון. הוא דיי מאכזב בכל מה שקשור לפילטרים והגנה מאבק, כל ההיקף של המארז (גם למעלה) עשוי מרשת ברזל שמאד מעודדת כניסה של אבק ומאד מקשה על נקיון חיצוני של המארז. יש גם מעין גאומטריות כאלה של "גיימרים" (שקיעות ובליטות שאין להן שום מטרה חוץ ממראה) שגם מקשות בשמירה על נקיון. אני אישית גם חושב שלשים את הפורטים במארז כלפי מעלה בלי שום מכסה זה לא ממש רעיון טוב. בקיצור לא ממליץ על הדגם הזה (יכול להיות שבדגם בשלישי הם שיפרו את הדברים האלו). לאחי קניתי h440 של next הוא קצת קפיצה במחיר אבל מארז מדהים.

יש לי את הדגם השלישי והוא ממש טוב כולל מערכת נוזלי גודל 240 שהרכבתי בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי R5 מארז מעולה ומשתלם יחסית לרמתו. איכותי מאוד כולל המאווררים, מרווח, שקט וסולידי (יש כמה צבעים):

http://www.fractal-design.com/home/product/cases/define-series/define-r5-black

[TABLE]

[TR]

[TD]FD-CA-DEF-R5-TI.jpg[/TD]

[TD]1[/TD]

[TD]Fractal Design[/TD]

[TD]FD-CA-DEF-R5-TI[/TD]

[TD]מארזי מחשב - ATX מארז

FD-CA-DEF-R5-TI - Fractal Design - Define R5 Titanium - GPU Min: 310 - GPU Max: 440 - Max CPU Cooling height: 300 - W: 327 - L: 615 - D: 540 - (Units in mm)...

שנה אחריות[/TD]

[TD]₪586/574[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

שאלה - האם המארז יכול להכיל בתוכו כרטיס מסך גדול? למשל GTX 980?

המארז יחסית קטן ואני אוהב את זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...