שדרוג מחשב (חלקי) בתקציב של כ3500 ש"ח - שימוש מגוון (משחקים, עבודה וכו'). - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מחשב (חלקי) בתקציב של כ3500 ש"ח - שימוש מגוון (משחקים, עבודה וכו').

ram.freedman@gmail.com

Recommended Posts

היי,

יש לי מחשב וותיק (מאוד) שהגיע הזמן לשדרג אותו.

כרגע יש לי:

מעבד:

64 X2 dual core processor 3800+ 2.00 Ghz

לוח:

GA-K8N Ultra-SLI or GA-K8N Pro-SLI or GA-K8N-SLI

כרטיס מסך ששדרגתי אליו לפני כמה שנים):

Nvidia EVGA GeForce GTX 650 Ti BOOST 2GB

ספק כוח (ששדרגתי אליו לפני כמה שנים):

antec high current gamer 900w

זיכרון:

4GB

כדי לחסוך כסף אני לא מתכנן להחליף כרטיס מסך או ספק כוח או מארז וכו'.

נראה לי שמה שחשוב זה לשדרג את לוח האם, המעבד והזכרונות - ואת כל הקיים לשמור.

1. מה התקציב המקסימאלי?3500

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?לנצל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?200

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים, סרטים, עבודה משרדית.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). אופיס, פוטושופ, פרמייר פרו - מידי שבוע, לא כבד.

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב - Fallout 4, Assassins Creed, - כרגע משחק Heroes of might and magic 7.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).1980/1080 (מחובר לטלוויזה 37 אינטש של פנסוניק)

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?גבוהות (מה שיש עם כרטיס המסך הנוכחי...)

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?מארז, צורב, כרטיס מסך, ספק.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 5

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? הרכבה בחנות

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. חיפה - מעדיף KSP כי מאוד קרוב לי לבית.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב כמה שיותר מהר.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).שאפשר יהיה לחבר את כרטיס המסך הנוכחי שלי + צורב נוכחי (יש כזה דבר מתאם מ IDE לSATA?) + כרטיס קול 5.1 מובנה על לוח האם.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא בקרוב.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

בגדול המטרה היא לשדרג את לוח האם + מעבד + זכרונות.

אני משדרג פעם בהרבה זמן - אז אני רוצה לרכוש משהו שיחזיק לי כמה שנים...

מעדיף ללכת לכיוון של מעבד i7 של אינטל.

מעבר לזה - אני שוקל להוסיף כונן (מה ההבדל בין sata iii ל msata iii?)

מה מבחינת למעבד? צריך ללכת לכיוון של נוזלי?

אני רוצה להביא את המחשב שלי - שיפרקו ממנו את לוח האם וכו' - ירכיבו את החדש - ואת מה שהוציאו מהמחשב הזה - להרכיב במחשב אחר שיש לי שנשרף לו לוח האם.

תודה,

רם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...