בחירת ראוטר Archer C9 vs WRT1900AC - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת ראוטר Archer C9 vs WRT1900AC

MBoomer

Recommended Posts

שלום,

אני בחיפוש אחרי ראוטר חדש כרגע וצמצמתי את הבחירה לשני הרואוטרים האלו.

Linksys WRT1900AC

Tp-Link Archer C9

בית פרטי שמחוברים בו בין 10-15 מכשירים לרשת.

המכשיר הכי רחוק נמצא כ20 מטר מהראוטר מאחורי תקרה ו2 קירות. (לא ניתן להזיז את הראוטר מאחר ומחובר למספר מכשירים באופן קווי)

הקנייה תתבצע באילת בksp בימים הקרובים

מחירים:

Archer - 673₪

WRT1900AC - 1285₪

אני יודע שהבדל המחירים די גדול אבל חשוב לי לקנות ראוטר טוב.

כרגע יש לי בבית edimax ac1200 והוא עושה בעיות. האם כדאי לשמור אותו כמגביר אות לקומה השניה?

לפי מה שראיתי ה WRT בעל אות חזק מאוד ויתמוך בקלות במכשירים הרחוקים בבית. האם ה archer יוכל לעשות זאת בכזאת קלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי בבית יש WRT1900AC המחשב הכי רחוק נמצא במרחק כ-12 מטר, כך שיש 3 תקרות. הוא קולט 2.4Ghz יותר טוב מתקן G מלא. החיבור יציב ולא מתנתק. הבעיה הינה שאי אפשר להסיק ממקרה שלי לגבי שלך, אבל חזק, הוא כן.

אם אתה רוצה להשקיע עד מחיר כזה, למה לא לקנות את החדש - WRT1900ACS עם מעבד חזק יותר וכמות RAM כפולה.

http://www.amazon.de/Linksys-WRT1900ACS-Dualband-AC1900-Gigabit/dp/B015E1CLHE/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1448776263&sr=8-1&keywords=wrt1900acs

עד הבית כולל מסים ומשלוח יעלה לך כ- 1125 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הכרתי שיש דגם חדש

בנוגע להזמנה מחו''ל. תקן אותי אם אני טועה, אבל עד כמה שאני יודע זה סיוט לייבא ראוטר לארץ. הבנתי שמשרד התקשורת והמכס עושים אינספור בעיות למי שמנסה לייבא מכשיר כזה, גם אם הוא מופיע ברשימת המכשירים המאושרים של משרד התקשורת ואפילו עם הוא נמכר בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם רושמת שאפשר לשלוח אז אין בעייה כלל.

אמאזון שולחת, משחררת מהמכס ושולחת את המוצר עם שליח עד הבית.

אמאזון גובה את המסים בזמן קנייה - כך אתה לא משלם כלום כשאתה מקבל את המוצר.

אם מכל סיבה לא קיבלת את המוצר - תדבר עם , תוך דקה אתה מקבל את הכסף שלך חזרה ללא ויכוחים.

אני מזמין מאמאזון 2-3 פעמים בחודש. אפס תקלות, והיו מקרים שבהם קיבלתי החזר של המסים בגלל שהמכס לא רצה את הכסף. הכל בצורה אוטומטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד מכם הזמין ראוטר מאמאזון ויודע בוודאות שלא עושים יותר בעיות?

אני לא רוצה להזמין מאמאזון ואז לגלות שזה לא אפשרי מבחינת משרד התקשורת ולפספס את המבצעים שיש עכשיו בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזכות אנחנו מגלים איך חברות השילוח עושות כסף.

גם לי יצא שהחזירו מעמ על מוצר חייב שמשום מה המכס לא חייב עליו ואילו חברות השילוח בחיים לא החזירו דבר.

כלומר המס/מעמ העודף נכנס להם לקופה על חשבוננו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...