מבצעי Black Friday 2015 בחנויות TMS ו-WellCom - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבצעי Black Friday 2015 בחנויות TMS ו-WellCom

SilentBob

Recommended Posts

ממש לא, יש שם כמה דברים טובים

GTX 960 2G או GTX 960 4G במחירים טובים ( 930 / 850 ) של חברה מוכרת (גיגבייט)

KSP מוכרים 2 גיגה במבצע 950 ש"ח (וזה גם מחיר זול יחסית לפני המבצע)

גם ראיתי שם מארז ממש טוב ב-400 ש"ח

http://www.tms.co.il/product/15222

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על כרטיסי מסך משתלמים, שימו לב למבצע חנוכה ב StartPC - הם מוכרים את ה Sapphire HD 7870 XT 2GB GDDR5 Boost ב-579 ש"ח, מה שהופך אותו להרבה יותר משתלם לעומת ה GTX 750 Ti (למעט העניין של פליטת החום) וגם לעומת ה GTX 960 (חוץ מעניין פליטת החום והתמיכה ה 12).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי נסיון מר עם Wellcom. קניתי מהם לפני מספר חודשים הגה G27 באלף וחצי שקל, מחיר לא קטן, ומכרו לי עם כבל אמריקאי. יותר גרוע, שמו לי שם מפצל לאירופאי ב-2 שקל. (ללא שום הגזמה, כזה אני יכול לקנות ליד הבית באותו הסכום החד ספרתי).

כמו כן למרות שידעתי שזה לא נכון, המוכר זרק לי שקר שההגה עובד גם עם . אמרתי לו שזה לא יתכן, אז הוא התחיל לתרץ לי "חבר שלי אמר לי".

עלוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל2 _ בבקשה תענה

האם המארז הזה הוא מארז 90º ?

האם זה מהסוג שנקרא RV03?

האם זה זה המארז בו הכרטיס הוא אנכי ולא אופקי?

אנא ענה, אם זה אכן זה אז שווה ביותר (יפתור לי המון תופעות לוואי של החומרה מהשנים אחרונות!) (חום אחת מהן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכתבה לא צויין שה HD 7870 XT נמכר במבצע ב TMS (עכשו כשבדקתי אני רואה שהוא גם חלק ממבצעי ה Black Friday), אבל במחיר של 547 ש"ח זהו כנראה כרטיס המסך הכי משתלם שיש כרגע בשוק, בהנחה שאין בעיה של איוורור במארז וספק הכח מספיק חזק (תמיכה ב 12 היא פחות חשובה נכון לרגע זה, שכן אין ממש יישומים היכולים לנצל זאת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...