MX9 או HD 598 ? יש מבצע באמזון שמסתיים עוד 12 שעות - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MX9 או HD 598 ? יש מבצע באמזון שמסתיים עוד 12 שעות

VegansXe

Recommended Posts

אהלן חברים

יש לי את הMX9 של פיונייר

http://www.amazon.com/Pioneer-SE-MX9-K-Headphones-Indigo-Black/dp/B00JXUUVWU

יש מבצע מטורף על סנהייזר HD598 באמזון כרגע

איזה אוזניות טובות יותר ולמה?

http://www.amazon.com/Sennheiser-HD-598-Over-Ear-Headphones/dp/B0126HISOO/ref=lp_13227331011_1_2?s=electronics&ie=UTF8&qid=1448649679&sr=1-2

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שני שונות לחלוטין

הפיוניר סגורות, און-איר, מתאימות לשימוש נייד, הרבה מאוד באס.

הסנהייזר, פתוחות, פתוח ומאוזן, מתאימות לשימוש ביתי (יעבדו גרוע מאוד מהפלאפון לדוגמא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה598 זו אוזניה כבדה "להנעה", היא צריכה הרבה כוח בשביל להשמע טוב. ביציאה של הלוח אם זה עוד גבולי- כי לאוזניה כזו צריך מגבר ייעודי.

יציאה מהפלאפון היא יציאה יחסית חלשה, ולא תדחוף אותה טוב. אתה תשמע ממש חלש.

אם יש לך במחשב עם צ'יפסט יקר, יכול להיות שהוא יוכל לדחוף אותם טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל סוללרי יש DAC מובנה. ברמות שונות כמובן. העניין הוא כמה כוח המגבר מספק- אני בספק שהHTC שלך ידחוף כמו שצריך כאלו.

המגבר המובנה בלוח אם חזק יותר, אבל הוא גם עלוב ביחס למה שה598 צריכים. אבל יכול להיות שבסוף תהיה מבסוט מהשילוב.

לדעתי כמו 598 צריכות DAC והגברה לפחות ברמה של FIIO E10K

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי בM8 לא צריך "[h=3]Best audio output in business[/h]The HTC One (M8) audio quality is by far the best we've seen a mobile device produce so far - and that's including tablets. Even its impressive predecessor pales in comparison with the latest HTC flagship, which is not only the loudest around, but also delivers perfectly clean output.

The HTC One (M8) did perfectly in the active external amplifier part of the test, posting great scores all over the field. In addition it had volume levels higher than every other mobile device on the market right now.

http://www.gsmarena.com/htc_one_m8-review-1062p7.php

לגבי לוח האם שלי אין לי מושג...

למה הMX9 לא מצריכות DAC ?

לא יודע אם לבטל או לא :-(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחות עניין של DAC, יותר עניין של הגברה במקרה שלך. גם אם הDAC בM8 איכותי, ההספק שלו (של המגבר) עדיין נמוך בשביל לדחוף עם התנגדות כ"כ גבוהה כמו של ה598.

הMX9 אלו ניידות, עם התנגדות הרבה יותר נמוכה- מותאמת למכשירים "חלשים", נדחפת בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתייחסות שפרסמת, רלוונטית לאוזניות ניידות, ובטח לא לאוזניות היי אנד כמו ה598.

בנוגע ללוח אם שלך- הוא יחסית פשוט, ולמרות שכנראה ההגברה שלו חזקה מהM8, אני עדיין לא בטוח אם היא תספיק ל598.

אם אתה יכול לקנות אותה במחיר טוב- הייתי קונה במקומך, ובהמשך אולי קונה DAC משולב במגבר כמו FIIO E10K שעולה בערך 70 דולר- הוא ידחוף את האוזניה הזו כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

טוב אז היום ניסיתי את האוזניות בחנות פיזית עם הM8. 
מבחינת עוצמה היה בסדר גמור ולא הגעתי למקסימום עוצמה. הגברתי ממש מעט מאשר שאני שומע עם הMX9. 

מה שכן - אמרו שבמחשב אני ככה הנראה אשמע יותר נמוך בגלל שהאוזניה בעלת התנגדות גבוהה ואני עם כרטיס קול On-Board 

עכשיו, חשבתי על זה שיש לי כניסה בקדמת הרסיבר שלי, האם זה יכול לעזור, כאשר מדובר על רסיבר 5.1 ולא סטריאו ? (VSX-522 של פיונייר) 

תודה :-) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...