GTX 960 4 GB - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX 960 4 GB

1Moshe1

Recommended Posts

אהלן חברים בימים האחרונים הרכבתי לעצמי מערכת מחשב למשחקים

מעבד:I7 6700 3.4ghz

כרטיס מסך:gtx 960 4gb

ספק 650w

השאלה שלי מה תהיה התועלת להוסיף כרטיס מסך נוסף במערך SLI

והאם זה ייתרום לתכני בעתיד

לא מבין יותר מידיי במחשבים פשוט רציתי מחשב למשחקים

תודה מראש לעוזרים​

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה מסך אתה משתמש כרגע?

בעקרון אני ממש לא ממליץ שילוב מכל סוג.

מה שעוד יותר אני לא ממליץ זה להגיד משפט כלשהו שכולל את המילה "בעתיד".

כשיגיע העתיד תבדוק מה הכי משתלם באותו רגע. לשלם עכשיו כסף שאולי יועיל לך בעתיד זה לא חכם, כי בעתיד אותו כסף יקנה לך יותר כח עיבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.מה הסיבה שאתה קונה מסך 4K? רק שתבין, כשאתה משחק על ולא על 1080P אתה דורש מהכרטיס לרנדר הרבה יותר פיקסלים, מה שאומר שאתה תצטרך לקנות כרטיס מסך הרבה יותר יקר בשביל לקבל תמונה חלקה במשחקים (אגב במסכי אתה מוגבל לעד 60 FPS בגלל שזה הכי הרבה שהמסכים האלו יודעים לרנדר היום).

2. SLI לא אומר פי 2 יותר כוח, במיוחד כשאתה קונה כרטיס עם 4 ג'יגה זיכרון, אתה לא תקבל 8 ג'יגה מה SLI ,זה יהיה קצת (הרבה) בזבוז כסף, תקנה את הכרטיס שהכי מתאים לצרכים שלך עכשיו,כשתצטרך לשדרג,אם תצטרך לשדרג, אז תעשה את זה.

3.כרטיס מסך מעבד וספק הם לגמרי חשובים, אבל בשביל שנוכל לעזור לך יותר, תתן את המפרט המלא.

מעבד חזק לא יעזור לך אם יהיה לך רק 2GB זיכרון , או אם בכלל תשים אותו על לא תומך,בקיצור,תביא מפרט מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם זוג 970 'מתקשה' ברמה כבדה מול (כרגע צריך זוג 980TI), ו960 אחד לא אידיאלי אפילו ל1080P. כרטיס אידאלי הוא 970

960 מסתדר מצוין עם כל הכותרים בימנו ב 1080p, אלא אם כן אתה רוצה למקסס הכל ולהפעיל את כל הפילטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...