צריכת חשמל של 7870XT, האם הספק הנוכחי יכול להפעיל? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריכת חשמל של 7870XT, האם הספק הנוכחי יכול להפעיל?

WereBunny

Recommended Posts

שלום, בעקבות מבצעי בלאק פריידי אני משדרג במעט את המחשב שלי.

ראיתי מבצע בTMS של כ. מסך 7870XT ב566 שקל כולל דואר רשום.

כשהתקשרו לבקש את פרטי האשראי שאלו אותי איזה ספק יש לי מכיוון שהכרטיס דורש ספק של 600W ומעלה (לטענת הנציג).

אני אמנם די חלוד בענייני החומרה אך זכור לי ש600W זה די הרבה.

המפרט הנוכחי שלי:

ספק Cooler Master 460W

לוח אם Ga-ma790xt-ud4p

מעבד Phenom II X4 965

כ. מסך נוכחי Radeon HD5770

הארד דיסק WD Cavaiar Black 1TB

צורב DVD של LG GH22NS50

זכרונות 2X2GB DDR3 של סאמסונג

כמו שכתבתי קודם, האם השינוי של הכרטיס יהיה שינוי גדול בצריכת החשמל שהספק לא יעמוד בו?

בנוסף אני גם מתחדש בכוננן SSD 850 EVO של סאמסונג וזכרונות 2X8GB של .

תודה מראש לכל העונים ובלאק פריידי שמח.

נ.ב.

אני פתוח להצעות לגבי כ. מסך אחר בתחום המחירים הזה (עד 650 שקל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב צפוי לצרוך במסילות 12V בשיא כ300W בלי של המעבד.

הספק שלך מספק במסילות 12V כ310W.

הספק הזה מספק מתחים יציבים יחסית וריפל גבוהה בהספק גדול.

ז"א שאתה בגבול של ה12V ובסדר בהספק הכולל שצפוי להיות כ350W.

בעקרון ספק נדרש לתת את ההספק המקסימלי שלו לאורך זמן, מכאן יש כאלה שמסתפקים שהספק יספק את מה שרשום עליו בצריכת שיא מכיוון שרוב הזמן הספק מתחת להספק הזה (המקרה שלך).

ויש כאלה שבגישה לקחת ספק שיכול לתת הספק גדול מהצריכת שיא, מסיבות של אורך חיי הספק, רעש ובספקים פחות איכותיים לא לבדוק אם הם יכולים לספק מה שרשום עליהם כי חלק לא מסוגלים וחלק לא מסוגלים בביצועים סבירים. זה משתנה מספק לספק יש ספקים שיכולים לספק מה שרשום עליהם לאורך זמן גם בשקט וגם עם אורך חיים גדול מכיוון שיש מקדם בטחון בתכנון עצמו. אני אישית מעדיף מקדם בטחון גם על צריכת שיא.

במקרה שלך נדרש גם מתאם של חיבור 6 פין מכיוון שיש לך 1, בעקרון ניתן בפועל עדיף להמנע.

בהתחשב בזה שהספק אצלך כמה שנים, ההספק גבולי ב12V ,הריפל גבוהה וחסר לך חיבור הייתי מחליף ספק.

ההצהרה שלהם לא נכונה לגמרי, ספק איכותי 500W מספיק בקלות, בעקרון גם פחות הייתי מעדיף קצת מרווח בטחון ואפשרות לשדרוגים, הייתי לוקח ספק 500-550W טוב, יש מחיר טוב על 600W גם בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שצריך להתחדש, יש המלצות לספק טוב? או אפילו מארז+ספק אם יש דיל טוב.

כמובן שאשמח לספק שיוכל לעבוד בצורה טובה גם עם כונני וHDD נוספים, פלוס מקדם חסכון.

עריכה:

מהכתבה של היום:

"ספק כוח 700 וואט של חברת FSP מוצע בשתי החנויות בעבור כ-350 ש"ח – מדגם Hyper ב-TMS ומדגם Hexa ב-WellCom."

שווה או שזה overkill?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...