מחפש רמה חדשה של אוזניות - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש רמה חדשה של אוזניות

Rockstatement10

Recommended Posts

כרגע יש ברשותי Vengeance 1300 שכבר מתקלפות ואני מרגיש שעברו זמנם למרות שעדיין עובדות בסדר.

אני מחפש מקצועיות, בעקרון מעדיף באיזור ה-450 שקל אבל אפשר קצת יותר.

אני יותר שומע מוזיקה מאשר משחק, אבל מעדיף שהם יהיו גם טובות לגיימינג.

אפשרי ללא מיקרופון אבל מעדיף עם.

שמתי עין על M50X וגם על HD598 שבמבצע כרגע, אבל הבעיה שלא הטענתי את הויזה ולכן אין אפשרות לרכוש אותן במבצע.

מאיפה אפשר לקנות את M50X בזול מחו"ל?

והבנתי שהן לא נוחות כ"כ - האם זה נכון? אני רוצה נוחות, הנוכחיות שלי לא משהו בנוחות.

אני באמת רוצה שהן כמה רמות מעל בכל הנוגע למוזיקה לעומת אלו שיש לי.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה598 נשמעות הרבה הרבה יותר מM50X וגם מתאימות יותר לשימוש ממושך מבחינת נוחות. מצד שני הן פחות אוטומות ודי גדולות ולכן לא מתאימות לשימוש ציבורי אלא לשימוש ביתי.

ה598 יהיה המון רמון מעל הקורסאיר שיש לך עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

598 זו אוזניה פתוחה- דליפת הסאונד היא בכוונה- והיא יוצרת פתוח, מאוורר וגם נוחות לשימוש ארוך.

אוזניה אטומה לא מאפשרת אוורור של האוזן, מחממת אותה וקשה להשתמש באוזניה כזו יותר משעה-שעתיים. הסאונד גם מרגיש סגור יותר.

אם אתה רוצה את הסגנון הזה(סאונד פתוח) אבל זה לא בתקציב שלך- חפש את האחות הקטנה שלה- ה558, או הראשונה בסדרה- 518

אם הסגנון הזה של האוזניה לא מדבר אליך- חפש אוזניה אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה זה ל"גיימינג".

אני לא הייתי יכול להשתמש בM50X יותר משעתיים ברצף לכן לא הייתי משמתמש בהן לגיימינג. ההבדל בין הM50X ל40 הוא משמעותי בייחוד בתחום הבאס.

נסה לחפש את הסנהייזר GAME ראיתי שהן נמכרות באייבורי או KSP במחיר מיוחד לבלאק פריידי. אלו 558 עם מיקרופון לגיימינג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת דליפת , אם אתה לבד בחדר עם דלת סגורה, אך אחד לא אמור לשמוע (אלא אם כן יש קיר גבס) את הסאונד הדולף גם אם תשים את עוצמה מחרישת אוזניים. כמובן שככל שהווליום גבוה יותר הזמן שבו ניתן להישאר על עוצמת SPL נתון מבלי לפגוע בשמיעה יורד דרסטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה כדאי... אני מאוד מתלבט.

האם יש אולי מקום זול יותר לקנות את M50X או M40X? אפשרי מחו"ל

ושמעתי גם על Sony MDR 7506 שנוחות יותר וטובות יותר אבל לא מוצא מקום שמוכרים אותן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם פתוחות הן עדיין , זה לא רמקולים...

אף אחד בחדר השני לא ישמע אותך, גם אם הקיר הוא "רק" קיר גבס.

הבעיה עם פתוחות היא יותר במקומות ציבוריים, בתחבורה ציבורית וכו' - זה לחלוטין לא מתאים ובמיוחד לא בווליום גבוה... מי שיושב לידך ישמע הכל.

אוזניות סגורות טובות יותר בקטע הזה, אבל יש להן את החיסרון שלהן - פחות נוחות לשימוש בזמן ממושך, במיוחד אם קיץ וחם.. מצד שני במקומות ציבוריים אתה בד"כ לא נמצא יותר משעה-שעתיים (נסיעה באוטובוס/רכבת..).

תחליט קודם מה אתה מחפש.

אם זה בשביל שימוש במחשב בבית, אז פתוחות עדיפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די מעדיף סגורות.

הקורסייר שיש לי כרגע הן סגורות אז אני די רגיל לזה, לצערי אני רגיל לזה שזה לא הכי נוח באוזן אז מניח שאסתדר טוב עם סגורות.

מה אלו האוזניות שהראית לי ב-100 פאונד? אם ייתפס במכס זה יהיה יקר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...