רזולוציות וגדלים של מסכים - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רזולוציות וגדלים של מסכים

stojakovic

Recommended Posts

אני חושב שהרבה אנשים לא מודעים לעניין או מתלבטים כשקונים מסך חדש.

העניין הוא רזולוציות גבוהות במסכים בגדלים קטנים. כמובן שהדברים האלה יחסיים אז רק כדי לתת פרופורציות אני מתכוון לרזולוציות גדולות מfullhd על מסכים קטנים מ27אינצ'.

האם באמת בממשק (של לצורך העניין) כל הדברים נראים קטנים עד כדי קושי בעבודה?

האם האפשרויות של הסקיילינג בווינדוס באמת לא מספקות?

אשמח לשמוע תגובות של חברה עם נסיון..

אני רוצה לקנות מסך חדש (לא לגיימינג, נטו עבודה- פתוחים במקביל) ולפני שאני בכלל מטביע את עצמי בחיפושים הייתי שמח לצמצם מראש את הטווח..

מבחינתי החלום היה 34" 3440*1440, אבל המחירים לא באים בחשבון..

מסכי 27" 2560*1440 גם דיי יקרים, ולכן נשארנו עם מסכים 23-24-25 אינצ'. השאלה אם בכלל להסתכל על מסכים כאלה ברזולוציה של 2560*1440 או להיצמד ל1980*1080?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא 1920X1200? :)

זה לא נראה לי שדרוג אמיתי, אתה מוותר על 16:9 לטובת עוד 10% פיקסלים בצד אחד בלבד - תוציא מזה שורש, יצא לך תוספת של 4.8% (למרות שלא באמת צריך להוציא שורש כי זה לא בדיוק ריבוע, אבל עזוב).

לעומת זאת, 1440p על 25 אינץ' זה 77% יותר פיקסלים... השאלה עד כמה הסקיילינג הוא באמת גרוע מטרידה גם אותי (חושב לקנות מסך כזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1920*1200 בהחלט בא בחשבון (ואפילו נראה כמו הכיוון העיקרי כרגע).

אבל כמו שנכתב פה, בסופו של דבר הרזולוציה הזו מביאה לך עוד 11 אחוז בערך שטח עבודה, לעומת מעל 70 אחוז במעבר ל2560*1440.

שוב, מצד אחד, עוד שטח עבודה זה מעולה מבחינתי אבל לא במחיר של להוציא לעצמי את העיניים..

ולכן אני חוזר לשאלה העיקרית שמטרידה אותי- עד כמה הסקיילינג של טוב (או לא טוב) ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסקילינג סביר מאד.

פה ושם יש תוכנה (כולל של מיקרוסופט) שלא מסתדרת איתו וצריך לכווץ את החלון המסויים

כדי להציג את החלון במלואו. זניח.

יחסית נראה לי ששב 10 הוא יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לעדכן שהיום "נשברתי" וקניתי סוף סוף את ה-U2515H, והוא... מדהים!

שטח עבודה גדול, המסך עצמו יפה, צבעים מעולים, ראיתי כמה שהורדתי מ- InterfaceLift - החדות מעולה. ממש מרגישים את ההבדל.

עדיין לא שיחקתי איתו משחקים, אבל בינתיים באינטרנט ואופיס הכל בסדר. לי זה לא קטן מדי - בלי שום סקיילינג (אני עם ראיה תקינה מקרוב).

האותיות אמנם קצת יותר קטנות בהשוואה ל- FHD ב-24 אינצ', אבל זה לא נראה לי כמו משהו שאפשר להגיד עליו שהוא ממש בעייתי...

בקיצור, בינתיים - ממליץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוספת למי שמגיע לדף - אחרי בערך יום בלי סקיילינג עברתי לעבוד עם 125%. זה אכן יותר נוח...

הסקיילינג אגב לא נורא בכלל, הרבה יותר טוב ממה שמתארים אותו.

זה לא נראה (חס וחלילה) כמו עבודה ברזולוציה לא native או משהו. הטקסט נראה בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...