קניית כונן פנימי 4TB וחיצוני 4TB - מה מומלץ מהבאים? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית כונן פנימי 4TB וחיצוני 4TB - מה מומלץ מהבאים?

VegansXe

Recommended Posts

מה השימוש שלך לחיצוני?

כונן 3.5 מסורבל מאוד לניוד וגיבוי ודורש חשמל עצמאי, לשימשו הזה מומלץ רק כונן 2.5.

אם מדברים על פנימי

באמזון יש כונן שמשתין על כולם בקשת, 7200 בנפח 5TB במחיר נדיר של 750 שקל כולל משלוח לארץ ומעמ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי :-)

ראשית אגיד שערכתי את ההודעה ראשית והוספתי כונן של סמסונג D3 4TB לרשימה.

אני יודע את ההבדל בין 3.5" ל2.5", ואין לי צורך ב5TB 7200RPM במחיר מטורף שכזה...

יש לי היום 3 כוננים. הראשון שהוא SSD 120GB 330 שמשמש למערכת ההפעלה. אמור להגיע אליי EVO 850 250GB ולהחליף אותו. הכונן הזה לא מגובה.

בנוסף - יש עוד 2 כוננים, הראשון שהוא הראשי של סמסונג, HD204UI, שהוא 5400. 2 טרהבייט. מלא כמעט עד הסוף. יש כונן זהה שהכנסתי לקופסה 3.5" 2.0 (אין לי 3.0 ולא קניתי בקר בשביל שתהייה תמיכה) שאליו אני מגבה מדי פעם את החומר האישי, ואז שם אצל ההורים. חס וחלילה ייגנב או משהו בסיגנון. עכשיו יש עוד כונן נוסף שקיבלתי שהוא 2טרהבייט של WD, Black edition. הוא גם לחומר אישי אבל יש בו רק כמעט 700GB.

הוא לא מגובה, ואני מעוניין שהוא כן יהיה מגובה.

לכן חשבתי לרכוש 4TB חיצוני ולקוות שתהייה אופציה ליצור בו 2 מחיצות כל אחת של 2 טרהבייט, וכשאני עושה גיבוי, שדיסק א' יכנס למחיצה א' ודיסק ב' יהיה מגובה למחיצה ב', ואז בעצם כל החומר האישי מגובה. במידה וזה לא אפשרי, אני יכול לשים במקום 2 הכוננים דיסק של 3TB שאני יכול לקבל, ואז להעתיק ל4TB שאקנה.

או לשים דיסק של 2TB בקופסה חיצונית ואז לעשות גיבוי לדיסק של ה2TB הקיים. אבל זה אומר שאני אצטרך לעשות 2 גיבויים נפרדים

מקווה שלא סיבכתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי לציין - אני יודע שבדיסקים חיצוניים יש את הבקר שמחובר לדיסק עצמו, ושבחלק מהדיסקים אם הבקר הלך, והדיסק לא באחריות, הלך הדיסק והחומר שבתוכו. גם אם הדיסק בפועל תקין.

מכירים את הנושא? :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
לפני ב-29.11.2015 at 05:57 VegansXe אמר:

שכחתי לציין - אני יודע שבדיסקים חיצוניים יש את הבקר שמחובר לדיסק עצמו, ושבחלק מהדיסקים אם הבקר הלך, והדיסק לא באחריות, הלך הדיסק והחומר שבתוכו. גם אם הדיסק בפועל תקין.

מכירים את הנושא? :-)

קיים ב2.5 לא ב3.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כונן חיצוני עם קופסא בלי קופסא זה חיבור 3 מקסימום eSata אם יש לך כרטיס הרחבה מתאים ולפי מה שאני יודע המהירות אף 

פעם לא תשתווה כמובן לחיבור סאטה 3 אולי אפילו לא סאטה 2 שמחובר לבקר הכוננים על הלוח אם עצמו.:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...