מחפש המלצה לרמקולים - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לרמקולים

proevo4ever

Recommended Posts

אהלן,

הרמקולים אצלי אחרי 13 שנה התחילו לעשות בעיות ..

אני מחפש רמקולים למחשב בתצורה 2.1 או 5.1 בתקציב של עד 1000 שקל - אפשר חריגה של עד 1200 שקל אם הדגם ממש שווה את זה.

אני משחק משחקים + שומע - אני מאוד אוהב שהצלילים מאוזנים(יצא לי לשמוע רמקולים שהבאס היה מוגזם בטירוף או לא היה בכלל באס)

אני גם מעדיף מאוד שברמקולים יהיה דרך להנמיך ולהעלות את ה באס / טרבל / אמצעי

האם יש חיה כזאת בתקציב הנ"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברמקולים 2.0 מוגברים יש רכיב (דרייבר) שמספק באס. המבנה האקוסטי שונה, ואתה תקבל באס יותר "מהודק" ופחות "נמרח" ביחס למערכות 2.1 שכנראה שמעת.

בגלל זה 2.0 לרוב עדיפים למוזיקה (מספקים מאוזן), ומערכות 2.1 עדיפות לסרטים משחקים כי הבאס שם מרעיד וחזק יחסית

בתקציב שלך כדאי לך לבדוק את מיקרולאב סולו 6 או 7 או 8- תלוי במקום שיש לך על השולחן.

אם זה לשימוש בדסקטופ בגדול הסולו 6 החדשים מעולים, ואם השימוש הוא בחדר גדול יותר, ולא "על המסך" אז אפשר לשקול בחיוב את ה7, 8 או 9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מתחברים ישירות למחשב?

אין לי מגבר / סאב וכדומה.

אני גם משחק במחשב במשחקים סטייל GTA / / Unreal / League of legends

אעדיף לקבל את החוויה הכי טובה מבחינת משחקים - אחרי זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאס בסולו 6 מורגש אבל מאוזן- פחות "בומי" ונמוך כמו במערכת שלך, אבל יותר מהודק.

למערכות סולו 8 ו9 יש הרבה יותר באס, אבל מדובר ברמקולים גדולים למדי, ואתה צריך לבדוק אם יש לך מקום עבורם בשולחן.

אם חשוב לך באס חזק לחוויית משחקיות עוצמתית אז אלו אופציה מעולה

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=821872

גם הסולו 6, 7 וגם ה530 יספקו לך מעולה במשחקים ובמוזיקה, אבל ל550 יש סאב "מרעיד" שתורם לאפקטים של פיצוצים, קולות של אגזוז וכו,

באף אחד מהדגמים האלו אתה לא תיפול, ולכן כדאי לך לבחור על בסיס הדגשים שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קניתי את ה Microlab solo 9C

שומעים פצצה!

יש לי כמה חיבורים, AUX , , OPTICAL

האם יש הבדלי איכות בין החיבורים?

יש לי בכרטיס מסך.

אופטי לא יצא לי להשתמש אבל יש לי בכרטיס מסך.

בנוסף שמתי לב שבשלט אני רק יכול להחליף את ה INPUT.. מאיפה מביאים לשלט? ראיתי באינטרנט שהן עגולות כאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה7C ואני מרוצה מאוד

הם רצפתיים אם לא ידעתם בהתחלה שקניתי אותם מיקמתי אותם על השולחן בגובה האוזן של שני הרמקולים אבל הם נשמעו רע מאוד חד מדי באוזן וגם תופסים הרבה מקום מישהו שהמליץ לי למקם אותם על הרצפה אמר שהם רצפתיים לדעתי הוא צדק עשיתי את מה שהוא אמר הורדתי אותם לרצפה הרחקתי אותם אחד מהשני והם נשמעים פלאים אמנם גובה הטוויטר לא מול האוזן אבל שומעים היטב את הצלילים הגבוהים גם שהם על הרצפה בנוסף לזה שהם היו על השולחן הבאס לא נשמע מספיק ברור ועל הרצפה הוא נשמע כמו שהוא צריך להישמע כן אומנם לא תוקף מדי חזק אבל מאוזן וככה צריך שהישמע תחילה חשבתי שזה בעיה באיכות השירים שאני מוריד אבל זה היה בגלל שהם היו קרובים מדי לאוזן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תחבר אותם דרך הHDMI אז העיבוד של הסאונד (DAC) יהיה דרך הרכיב היעודי ברמקול. אם יש לך פשוט, אז תשמע טוב יותר ממנו, ואם יש לך כרטיס קול ייעודי טוב, אז לא בהכרח.

ותתחדש! אחלה רמקולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחבר אותם ב OPTICAL .. לצערי יש לי יציאה אחת של בכרטיס מסך והיא מחוברת לטלוויזיה.

האם עדיף שהרמקולים יהיו על הרצפה או על השולחן מחשב? כרגע הם דיי קרובים אחד לשני אבל הם בגובה שלי

אם אשים אותם על הרצפה הם יהיו מתחתיי אבל רחוקים אחד מהשני. (אין לי מעמד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...