כעת באמאזון: קונסולת Xbox One במחיר מפתיע - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כעת באמאזון: קונסולת Xbox One במחיר מפתיע

SilentBob

Recommended Posts

האתר הגרמני של אמאזון מציע לרוכשים זריזים את הקונסולה של מיקרוסופט בגירסתה העדכנית, יחד עם המשחק Forza Motorsport 6, משלוח לישראל ותג מחיר אטרקטיבי

לכתבה: http://hwzone.co.il/כעת-באמאזון-קונסולת-xbox-one-במחיר-מפתיע/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ומי אתה שתחליט בשביל אחרים מה לקנות?

מה יש כבר ב- ששווה לקנות את הקונסולה כעת?

ב-XBOX ONE יש לך את FORZA6 שהרבה יותר כיפי ועם גראפיקה טובה יותר מה-Project Cars שה-GTX970 שלי מריץ במחשב, עם פי 10 יותר מסלולים.

יש גם את TOMB RAIDER שכרגע אקסקלוסיבי וכמובן את HALO5.

את ה- שלי מזמן לא חיברתי והוא מעלה אצלי אבק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מתחבר יותר לאקסקלוסיביים של מאשר לאלה של הxbox one.

tombraider כמו שאמרת הוא אקסקלוסיבי כרגע, ויגיע בסוף גם לps4, זה לא שחסר מה לשחק כרגע :D

לגבי השאר זה עניין של טעם.

מי שמעדיף , מן הסתם שכדאי שיקנה באילת עם אחריות מסודרת מאשר מחול. מי שלא, המבצע הזה עשוי לקרוץ לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם בשלוף: uncharted, infamous ששניהם לדעתי עדיפים על halo/gow.

בדיוק עכשיו גם הגיע במחיר מוזל beyond 2 souls, וגם heavy rain בדרך..

ratchet and clank יוצא בקרוב גם שזה משחק שמאוד אהבתי בps2.

בקיצור לא חסר...

ואני שוב חוזר ואומר זה עניין של טעם! אני מתעב את ויש כאלה שחולים על זה מה לעשות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם בשלוף: uncharted, infamous ששניהם לדעתי עדיפים על halo/gow.

בדיוק עכשיו גם הגיע במחיר מוזל beyond 2 souls, וגם heavy rain בדרך..

ratchet and clank יוצא בקרוב גם שזה משחק שמאוד אהבתי בps2.

בקיצור לא חסר...

Infamous זה דמו גראפי שנמשך 5 שעות.

Uncharted רימייק לא רע, אבל עדיין רימייק.

הייתי מעדיף ש-Heavy Rain היה יוצא עכשיו ולא Beyond 2 souls. הפסקתי לשחק במשחק הזה אחרי 2 שעות כשהבנתי שכל המשחק זה גימיק אחד גדול של להתעלל בNPC אחרים לפני שאתה הורג אותם (ללא שום סיבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל דבר אצלך זה 5 שעות? מוזר שלי לקח כמעט כפליים לסיים ויש גם את ההרחבה שהיא כמה שעות בנוסף..

לגבי uncharted עוד מעט יוצא 4 התכוונתי אליו יותר מאשר לremake, שאגב גם מייקרוסופט עשו עם ויצא להם גרוע לפי מה ששמעתי.

אה כן, ושכחתי את the last of us וההמשך שצפוי לו, שלבד שווים את הקנייה של הקונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל דבר אצלך זה 5 שעות? מוזר שלי לקח כמעט כפליים לסיים ויש גם את ההרחבה שהיא כמה שעות בנוסף..

כן תוסיף גם את The Order שגם באורך של 5 שעות. מצטער, לא אני עבדתי על המשחקים של PS4.

לגבי uncharted עוד מעט יוצא 4 התכוונתי אליו יותר מאשר לremake, שאגב גם מייקרוסופט עשו עם ויצא להם גרוע לפי מה ששמעתי.

אה כן, ושכחתי את the last of us וההמשך שצפוי לו, שלבד שווים את הקנייה של הקונסולה.

מנגד יש לי כ-15+ שעות ב Sunset Overdrive שמשתווה במשחקיות לInfamous הקצר, ואינספור שעות בסדרת FORZA שיצאה לקונסולה האחרונה.

שלא לדבר שאת החדש לוקח לסיים 15 שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא ברור לי איך אתה מסיים את המשחקים האלה ב5 שעות.. האמת? לא אכפת לי..

אם הxbox משמח אותך שיהיה לך לבריאות.

אני מבסוט מהps4 שלי שמהווה השלמה ראוייה למחשב הגיימינג שברשותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OvO גם לי יש מחשב גיימינג וחשבתי אם יש טעם לקנות .

האמת לא הצלחתי לראות ממש נחיצות לכך והחלטתי בינתיים שלא לרכוש.

סתם מעניין אותי מה אתה עושה עם ה-PS כאשר יש לך מחשב גיימינג נורמלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים אני קונה רק אקסקלוסיביים, ובהמשך כשהמחשב יתקשה עם משחקים מסוימים אקנה גם אותם.

המשחקים שיש ברשותי כרגע וכמעט כולם בעותקים דיגיטליים הם:

the last of us ,god of war 3, uncharted collection, drive club, infamous second son, infamous first light, killzone, beyond 2 souls, bloodborne, ועוד כמה משחקים שקיבלתי עם המנוי של הps+.

יש מצב שפספסתי משהו, אבל כמו שאתה רואה בינתיים רק אקסקלוסיביים :)

על הכוונת גם until dawn וdestny אבל בינתיים יש מה לשחק חחח

לומר לך שהקנייה של הקונסולה הייתה must? לא ממש, אבל המשחקים הבלעדיים הם פשוט נהדרים לדעתי ויש בהם משהו מיוחד שלא מוצאים במחשב.

בנוסף, לאור כל הפורטים המחורבנים שיוצאים בזמן האחרון, אני לא אתפלא אם אעדיף בהמשך לקנות משחקים ישר לקונסולה מאשר למחשב אם יהיו פידבקים רעים.

החיסרון הוא שזה תחביב די יקר :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמישהו שרוב חייו שיחק במחשב ולא בקונסולות גם אני לא אוהב כל כך את השלטים אבל קניתי PS3 וזו הייתה אחת הקניות הכי טובות שעשיתי בחיים שלי. The Last Of Us הוא המשחק הכי טוב ששיחקתי בו בשנים האחרונות והוא לבד מצדיק קניה של למי שלא היה לו PS3.

דרך אגב, היה גם מבצע על ה באותו המחיר, באנדל שכלל את THE WITCHER 3 ויצא 1600 ומשהו שקל כולל משלוח.

בכל מקרה נראה לי שאת ה שלי אני אקנה בהזדמנות באירופה ב 2016/2017, היום אפשר לקנות בשוויץ את הקונסולה ב- 1500 שקל בלי שום ...

נ.ב.

אני מניח שההודעה לא כתובה טוב, אני מאוד עייף ולא מרגיש כל כך טוב P= סליחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...