מאיפה קונים סמארטפון בימינו? מחפש דגם מתאים עד ל1500 ש"ח - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאיפה קונים סמארטפון בימינו? מחפש דגם מתאים עד ל1500 ש"ח

AmonAmarth

Recommended Posts

אהלן

לא קניתי סמארטפון אוליי משנת 2011. צבא קצת עיקב את הנושא את כרגע כשהשתחררתי סוף סוף אפשר לשדרג את הפלאפון

הרבה השתנה ואני עוקב אחרי הרבה אתרים ומבין אבל אני עם מכשיר מיושן ומחפש להשתדרג בכל הפרמטרים.

מחפש מכשיר עם מסך 5' לפחות חדש ומתעדכן, חיי סוללה טובים (יום לפחות) ורמקול חזק שיהיה כמה שיותר איכותי וחזק לשעון מעורר. מצלמה ראשית טובה והסלפי לא ממש מעניין אותי.

והכי הכי חשוב זה שלא יתקע בגלישה באינטרנט ושאר דברים רגילים 8 ליבות 4 ליבות לא משנה העיקר שלא יתקע במולטי טסקינג כל שהוא בכלל.

. אני לא משחק כמעט בכלל אבל אבל המהירות והנגישות של המכשיר מאוד חשובות לי.

יש כמה כמו בבסט מובייל השאלה היא שעשיתי חיפושים על מלא מכשירים עד התקציב הנל ולא בדיוק הצלחתי להחליט.

מישהו יכול למקד אותי קצת?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אם אתה באמת מעוניין ב lg g3 32gb d855 אז תוכל לקנות אותו או אפילו להזמין דרך האתר של א.א מחשבים

http://1pc.co.il/search.aspx?keyword=lg%20g3&man=&catid=367

רק שתדע שבמחיר הזה תקבל פלאפון מיבואן לא רשמי המלצה שלי ללכת רק על יבואן רשמי 200 שקל יותר אבל חוסך לך כאב ראש גדול בהמשך

מקווה שעזרתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הLG G3 ממש מרגיש לי מסורבל ועבה והוא בסך הכל יותר דק במילמטר מהמכשיר שיש לי כרגע (גלקסי 3 מיני חבוט)

יש איזה מכשיר יותר דק? עם מגן ראוי הLG G3 מרגיש לי כמו לבנת חבלה..

הדרישות שלי גבוהות? או שפשוט אני לא בעניין כי היום כולם מסתובבים עם פלפון ששוקל רבע קילו+ עם מגן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אם אתה באמת מעוניין ב lg g3 32gb d855 אז תוכל לקנות אותו או אפילו להזמין דרך האתר של א.א מחשבים

רק שתדע שבמחיר הזה תקבל פלאפון מיבואן לא רשמי המלצה שלי ללכת רק על יבואן רשמי 200 שקל יותר אבל חוסך לך כאב ראש גדול בהמשך

מקווה שעזרתי!

איזה כאב ראש למשל?

באיזה בעיות אני עלול להתקל מול יבואן לא רשמי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביבואן רשמי אתה מקבל שנתיים אחריות על ידי היבואן הרשמי רונלייט ובעברית היא צרובה כבר במפעל מב שאומר שהיא לא תעלם לך לעומת יבואן מקביל שהעברית הותקנה ברגע שהיבואן הביא את הפלאפון לישראל ופתח אותו ככה שאתה לא יכול לדעת מה עוד הוא שינה בחבילה בדרך כלל זה מטען לא מקורי ולפעמים גם הסוללה לא מקורית של והעברית כמובן עלולה להעלם לך ברגע שתבצע עידכון תוכנה

לפי דעתי עדיף לשלם יותר ליבואן רשמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקווה שעזרתי!

ברור לי שאתה נציג החנות אבל למה להזמין מהחנות שלכם ב1646ש"ח כשיש אצל vmobile וdim-phone אפשרות ליבואן רשמי ב150ש"ח וזה יוצא 1574ש"ח.

פותח הדיון זה המכשיר שייתן את התמורה הכי גדולה בתקציב שלך.

ביחס למכשיר הנוכחי שלך גם אפשר לקנות מכשירים זולים יותר מהLG G3 שאולי מבחינת מראה יהיה עדיף ועדיין יספק כמו הMeizu m2 note 16GB ב999ש"ח(קישור) שמזכיר את הiPhone 6 במראה שזה נשמע גם מה שהכי חשוב לך אבל עם פחות 1GB זיכרון ועוד חסרונות ביחס לLG וגם לא נראה לי שהוא יקבל אנדרואיד 6 למרות שהוא מגיע עם 5, יש גם עוד מכשירים כמו ההMeizu MX5 16GB ב1579ש"ח(קישור) שקצת יותר יקר מהLG והוא גם דק יותר אבל עדיין נותן פחות למרות שהוא עם מעבד בעל 8 ליבות וגם לא נראה שהוא מקבל את אנדרואיד 6 משום מה וגם הוא מגיע עם 5, יש גם את הAsus Zenfone 2 ZE551ML(קישור) שאמנם עם 4GB RAM(יש לו 1GB יותר מהLG G3) וגם הוא יקבל את 6 אבל עדיין הG3 עדיף עליו מבחינות נוספות והוא גם דק יותר ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1GB לא הכי קורץ לי. ד"א לא היה לי אף פעם אייפון

ראיתי כתבה פה באתר על פלאפון של ה VIBE X3 והוא נראה פשוט מושלם מבחינת המפרט מגברים מובנים צמד מסך טוב וכו'

וההשערה על המחיר מדובר על 400-450 דולר כך שאם הוא כלכך טוב כמו שהוא נראה אני מוכן לחסוך בשבילו. לא מצאתי תאריך יציאה שלו.

כמה זה מסובך להזמין כזה פלאפון מחול? אני מניח שבארץ הוא לא ירד מ2000 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר שלא היה לך iPhone הכוונה היא שאני מבין שהרבה אוהבים את המראה וזה פשוט מכשיר שמריץ אנדרואיד עם מראה של iPhone.

כן, ראיתי שהגבת בכתבה וגם עליו מבחינת מפרט הLG עדיף והLenovo גם לא מקבל עדכון לאנדרואיד 6 אבל מגיע עם 5.1.

תקרא את מה שכתבת

מחפש מכשיר עם מסך 5' לפחות אנדרואיד חדש ומתעדכן, חיי סוללה טובים (יום לפחות) ורמקול חזק שיהיה כמה שיותר איכותי וחזק לשעון מעורר. מצלמה ראשית טובה והסלפי לא ממש מעניין אותי.

והכי הכי חשוב זה שלא יתקע בגלישה באינטרנט ושאר דברים רגילים 8 ליבות 4 ליבות לא משנה העיקר שלא יתקע במולטי טסקינג כל שהוא בכלל.

. אני לא משחק כמעט בכלל אבל אבל המהירות והנגישות של המכשיר מאוד חשובות לי.

לא ציינת כלום לגבי המראה ובסופו של דבר הLenovo שהוא מכשיר גדול יותר ונראה לך מושלם מבחינת המראה והמפרט אבל נראה שאתה לא בודק לעומק.

הLenovo עבה יותר(9.3מ"מ) מהLG שהוא 8.9מ"מ שכתבת עליו שעם מגן הוא ירגיש לך כמו "לבנת חבלה" אז איך ירגיש לך הLenovo יחד עם מגן?

הLG גם צר יותר 74.6מ"מ לעומת 76.5מ"מ וגם קצר יותר 146.3מ"מ לעומת 154מ"מ.

לLG יש סוללה נשלפת ככה שעם 2 סוללות אפשר לסחוב הרבה יותר בלי לעצור לטעון או אם יש בעיה בסוללה אין צורך במעבדה.

אגב יש את הLenovo Vibe X3 32GB ב589$(2285.17ש"ח) אצל אמזון(קישור) ויש פה לא מעט כתבות באתר שמציינות מחיר מסוים מאמזון במיוחד עכשיו עם המבצעים וכל הזמן אני רואה שזה לא המחיר המצוין בכל מקרה זה שמוצר מסוים יקר יותר מהאחר לא תמיד אומר שהוא באמת שווה את זה או טוב יותר ולא חסר כאלו.

מחו"ל ומ75$ ומעלה תוסיף עוד 34.6%(מס).

אבל אם אתה עולה בתקציב אז יהיו לך מכשירים אחרים להסתכל עליהם השאלה לאיזה סכום אתה רוצה לעלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני לא רואה סיבה לעלות הרבה מ1500 ש"ח אבל מגבר מובנה רמקולים קדמיים וכו' עושים לי את זה. התייחסות מיוחדת לסאונד זה קונה אותי

חסר סמארטפונים שמתמקד בזה ואני בתור אחד שאוהב לשמוע ולוקח איתי מגבר בשביל לשמוע נורמאלי אז אולי זה שווה לחסוך את כל ההיסחבות ובעצם להתרגל לזה שפלאפונים נהיו גדולים.

וכן לגבי ההודעה הראשית אתה צודק היא לא מפורטת. את האמת שהבנתי את זה רק לאחר שכתבתי כי אז התנסתי בLG3 אצל קרוב משפחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא רואה סיבה לעלות מ1500ש"ח כשהמכשיר נותן לך את כל מה שאתה רוצה(מעבד חזק, 3GB + 32GB, הרחבת זיכרון, סוללה נשלפת, עדכונים לגרסת חדשה יותר...) ומי שמוכן לוותר על עדכונים וסוללה נשלפת יכול לשלם אפילו פחות כשיש את הMeizu.

בכל מקרה אחרי שהתנסת עם הG3 העוצמה של הרמקול שלו עדיין לא סיפקה אותך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...