מקלדת מכנית שקטנה בלי כל מני "תוספות" של גיימרים - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדת מכנית שקטנה בלי כל מני "תוספות" של גיימרים

danielzy

Recommended Posts

כרגע אני עם BlackWidow בת בערך 4 שנים, וחברה שלי לא יכולה לישון כשאני במחשב (מקלדת רועשת ממש)

האם יש מקלדת מכנית שקטנה בלי כל מני "תוספות" של גיימרים? בלי מקשי מקרו, ואורות וכו', נטו מקלדת איכותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכניות שקטות זה עניין קשה , הסוויצ'ים הכי "שקטים" זה האדומים והשחורים שלא עושים את ה"הטיק" כמו הכחולים ,אז כל המקדלות עם הסוויצ'ים האלו יהיו יותר שקטות ממה שיש לך עכשיו ,ההענין שעדיין יש את הרעש של המקש פוגע בתחתית לא משנה שלא כמו מקלדת פשוטה שיש בה את שכבת הסיליקון בתחתית , ובתור אחד עם מקלדת עם מקשים אדומים גם אני מקבל תלונות מ"שאר הבית" בגלל זה (כשלא סוגרים את הדלת) הפתרון הוא בO-Rings בעיקרון , זה אמור להפחית את הרעש כי המקשים לא פוגעים בתחתית אלה עוצרים לפני זה ופוגעים בטבעת, מצד שני אנשים התלוננו על זה שזה פוגע בהרגשה בזמן ההקלדה, וגם יש כל מני רמות קשיחות וגודל לטבעות ככה שכל אחת תשפיע אחרת וממש צריך לשחק עם זה בשביל להגיע לאיזה איזון של שקט ועדיין שזה לא ירגיש "רך" מדי. ככה שלעולם לא יצא לי להתעסק עם O rings ככה שחוות דעת אישית אין לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שנאמר לפני, בשביל לקבל שקט מוחלט, תצטרך להשקיע באו-רינג.

הנה דוגמא למוצר כזה:

http://www.wasdkeyboards.com/index.php/products/keyboard-accessories/cherry-mx-rubber-o-ring-switch-dampeners-125pcs.html

ואז פשוט תחליט אם אתה רוצה מקשים ליניארים(אדומים), אם עם הרגשת קליק(חומים- כמו הכחולים רק שקטים).

מבחינת מקלדת לא מצועצעות- המוביל הם DAS. יש לי מקלדת שלהם (בתמונה). חומצזה יש באייבורי את DUCKY.

באתר שקישרתי למעלה(WASD)- הם יכולים לעשות לך מקלדת קאסטום שזה מגניב ממש. אתה בוחר, את מבנה המקלדת, סוג הסוויצ'ים, או רינג, ואפילו את צבע המקשים!(ניתן לשלב בין צבעים, ולדגומא לבחור שמקשי הWASD יהיו בצבע שונה)

כמובן שהם יודעים להדפיס על המקשים לייאוט בעברית. יוצא 150 דולר למקלדת קאסטום.

[ATTACH=CONFIG]9964[/ATTACH]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את הקורסאייר strafe עם סוויצ'ים של cherry mx חדשים שנקראים cherry mx silent, שבנתיים הם יחודיים למקלדת הזו, הרעיון בסוויצ'ים האלה הוא, שהם אמורים להיות ממש שקטים ועדיין להשאיר את ההרגשה של ה- cherry mx.

זו המקלדת אבל לא הצלחתי למצוא מוכר ששולח לישראל.

תבדוק לקראת סוף הדקה הרביעית, הוא משמיע את הרעש שעושים המקשים.

למרות שיש בה "אורות וכאלה" היא יכולה להתאים לצרכים שלך, זו מקלדת מצויינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא רוצה עברית על המקלדת שלי. אפילו הייתי אומר שאני לא אקנה מקלדת שמגיע מובנת עם עברית.

אני רוצה מראה סולידי כמה שיותר, ושני תוים במקום אחד על כל מקש ממש מעצבן אותי, בהתחשב בזה שאני אף פעם לא מסתכל על המקלדת בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...