אינטרנט איטי אחרי מעבר לספק אחר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט איטי אחרי מעבר לספק אחר

34N1A1N79

Recommended Posts

היי, עברתי לאיזה ספק קטן של , אחרי המעבר סרטונים בקושי זזים אצלי בשעה מסוימת, שעות כנראה של עומס...

הייתי בחברה מוכרת ויקרה י עכשיו אני בחברה לא מוכרת וזולה, מה עושים?? הם טוענים שהכל בסדר, גם מבדיקת מהירות הכל נראה תקין, אבל נראה לי מוזר

מדובר אגב רק בצפייה בסרטונים באתרים של או סרטונים לצפייה ישירה לא כמו אלא כמו אתר "סדרות" וכאלה, פשוט כל פעם נטען, מה יכולה להיות הסיבה??? יכול להיות שזה קשור לאתר עצמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי להוסיף למי שמוכן לענות ברצינות ולעזור, שמדובר רק בצפייה בלייב ולא בדפים רגילים שכן עולים מהר

והתקנתי מערכת של וונדווס 10 אולי זה קשור? אולי משהו חסר?????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל ספק היום יש מערכת שנקראת שמבוססת על DPI ו-QoS והם מחליטים להאט את הביצועים לפי העומסים.

מעבר לספק החדש כנראה שמאיטים את התעבורה בגלל עומסי יתר שקיימים אצלם.

אין מה לעשות מלבד מעבר עוד פעם לספק אחר.

אני ממליץ על 018 בגלל שהוא זול ואצלי לא קרטע לדוגמא אפילו בשעות העומס.

גם hotnet בסדר מבחינה זו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל ספק היום יש מערכת שנקראת שמבוססת על DPI ו-QoS והם מחליטים להאט את הביצועים לפי העומסים.

מעבר לספק החדש כנראה שמאיטים את התעבורה בגלל עומסי יתר שקיימים אצלם.

אין מה לעשות מלבד מעבר עוד פעם לספק אחר.

אני ממליץ על 018 בגלל שהוא זול ואצלי לא קרטע לדוגמא אפילו בשעות העומס.

גם hotnet בסדר מבחינה זו.

תודה על התגובה, ביוטיוב אין בעיה, הבעיה היא בסרטים יותר ארוכים כמו לצפייה ישירה של 30, 40 דקות...השאלה אם זה קשור אליהם לדעתך? אגב, אני אצל 011

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היות ושינוי היחיד שעשית הינו מעבר מספק אחד לשני, אז סביר להניח שהבעיה הינה בספק החדש.

מעבר למערכת הפעלה חדשה יותר לא אמורה להשפיע על התפקוד של המחשב. דבר כזה, אם קורה יקרה למליוני אנשים ויתוקן מהר מאוד על ידי .

אני ממליץ לעבור לספק אחר בכל מקרה אם צפייה מסוג זה חשובה עבורך.

בדיקה מאוד פשוטה אתה יכול לעשות זה לנסות לראות אותם בשעות שאינן עומס, הכי טוב 4-5 בבוקר, ואז לראות בוודאות מה הסיבה.

בכל מקרה מעבר בין ספקיות היום מאוד פשוט, יש לכמה מהם (ccc/018/hotnet) אפשרות להתחבר דרך האתר, ותמיד אפשר להתנתק על ידי netek.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבינה, אתה הדובר שלהם? מה הקטע...ביקשתי עזרה לא ביקשתי ציניות

הבחור לא ענה לך בציניות הוא צודק לגמרי. את גם מחפשת זול וגם מתלוננת את בעצמך מציגה את הבעיה ואת הפתרון ביחד.

אז למה את שואלת בכלל שאלה התשובה היא בגוף השאלה.

"לחזור לספק שהיית מחוברת אילו"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עברתי לשוק הסיטונאי באקספון.

בהתחלה אכן היתה איטיות בגלישה בדומה למה שתואר בפוסט.

ביקשתי מהם להוציא את היוזר שלי מה NAT ולספק לי IP אמיתי (לא אכפת לי IP קבוע אבל שיהיה אמיתי).

הבעיה נפתרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היות ושינוי היחיד שעשית הינו מעבר מספק אחד לשני, אז סביר להניח שהבעיה הינה בספק החדש.

מעבר למערכת הפעלה חדשה יותר לא אמורה להשפיע על התפקוד של המחשב. דבר כזה, אם קורה יקרה למליוני אנשים ויתוקן מהר מאוד על ידי .

אני ממליץ לעבור לספק אחר בכל מקרה אם צפייה מסוג זה חשובה עבורך.

בדיקה מאוד פשוטה אתה יכול לעשות זה לנסות לראות אותם בשעות שאינן עומס, הכי טוב 4-5 בבוקר, ואז לראות בוודאות מה הסיבה.

בכל מקרה מעבר בין ספקיות היום מאוד פשוט, יש לכמה מהם (ccc/018/hotnet) אפשרות להתחבר דרך האתר, ותמיד אפשר להתנתק על ידי netek.co.il

כן בשעות שאין עומס הכל תקין, בשעות 10 למשל זה בעיה, אבל אמרו שזה אמור לעבור השבוע אז נראה

אני עברתי לשוק הסיטונאי באקספון.

בהתחלה אכן היתה איטיות בגלישה בדומה למה שתואר בפוסט.

ביקשתי מהם להוציא את היוזר שלי מה NAT ולספק לי IP אמיתי (לא אכפת לי IP קבוע אבל שיהיה אמיתי).

הבעיה נפתרה.

מה זה אומר? זה חשבון פחות מאובטח כאילו?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור לאבטחה.

במקרה אני צריך לגשת לרשת שלי מבחוץ ולכן בכל מקרה הייתי צריך IP "אמיתי"

כנראה שהשינוי בשרת שאליו היוזר שלי היה משוייך, הביא לכך שחוברתי לשרת פחות עמוס או משהו כזה.

לפי התשובה שלהם והתיאור שלך לגבי עומס בערב, כנראה שהחיבור שלהם החוצה עמוס מידי ולכן הם מתכוונים להרחיב את רוחב הפס שלהם בקרוב.

כמו שלך יש חיבור בבית כך גם לספק האינטרנט יש "חיבור החוצה" וכשיש עומס של משתמשים ועומס על רוחב הפס, אז יש צורך להגדיל את החיבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

אני אישית הייתי בבזק בינלאומי ב012 ובהוט נט עכשיו.

בבזק בינלאומי הכי יקרים ובהרבה מקרים איטיות בשעות העומס. אבל על זה הם כבר קיבלו כנס ממשדר התקשורת כשחיברו יותר אנשים מאשר הם יכולים לספק להם שירות.

012 עובד טוב רק עם מוסיפים

הוט נט בינתיים הכי זול ובלי תקלות. הירידה הכי נמוכה עד עכשיו הייתה עד 170 מגה בחצי שנה אחרונה.  

מבחינת פינגים ושגיאות עשיתי השוואה בBATLLEFIELD 4 STARCRAFT 2 הכל אותו דבר עם 014 ועם 012. 

נגיד בOVERWATCH אני עכשיו משחק בלי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...