מבקש חוות דעת על מפרט ב4900 ש"ח מKSP - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש חוות דעת על מפרט ב4900 ש"ח מKSP

MatanFrenkel

Recommended Posts

מעבד: Intel I5 6500 - Tray - מחיר : 1010 ש"ח

קירור למעבד: Arctic Freezer 7 Pro Rev.2 מחיר: 119 ש"ח

לוח אם: Asus B150M-C מחיר: 465 ש"ח - קישור ללוח באתר של אסוס: https://www.asus.com/Motherboards/B150M-C/

זכרון ראם: Kingston HyperX Fury Black 2X8GB DDR4 2133MHZ CL14 - מחיר: 645 ש"ח

כרטיס מסך: Gigabyte GTX970 4GB OC מחיר: 1665 ש"ח (בקנית נייח)

דיסק קשיח: WD Caviar BLUE 1TB מחיר: 234 ש"ח

SSD: של חברת Transcend בנפח 128GB מחיר: 220 ש"ח

ספק כח: SeaSonic M12II EVO 520W Bronze מודולרי מחיר: 347 ש"ח

מארז: VSP-5000 מחיר: 197 ש"ח

סה"כ: 4903 ש"ח

כמה נקודות:

1. בתמונה באתר של KSP לכרטיס מסך הזה יש תמונה של WINDFORCE, המוכר ואני הסתכלנו והוא אמר שזה WINDFORCE, האם מישהו רכש את הכרטיס הזה בKSP ויכול לאמת שזה אכן WF?

2. כל המפרט הזה עובר למארז 1200 שכבר יש לי, המארז שבמפרט הוא בשביל לקבל 120 ש"ח הנחה על הכרטיס מסך וכי אני צריך עוד מארז בכל מקרה.

3. המחשב למטרות גיימינג על מסך 24

4. הSSD ישמש למערכת הפעלה בלבד (ואולי מדי פעם איזה משחק או 2 יהיו "יקרים לי מאוד") לכן בחרתי ברק 128GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא Z170 אבל לוח עם מערכת ייצוב מתח עדיפה, מערכת סאונד מתקדמת יותר וחיבורים מהירים כמו SATA EXPRESS ו M2 יכול להיות גם USB3.1.

1. כן, זה הכרטיס שאמור להיות:

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=5212#ov

2. שים לב לאורך של הכ. מסך בהתאמה למארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט סופי שהוזמן:

lrg16014.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core I5 6500 3.2Ghz 6MB Cache s1151 - Tray 1

מאוורר למעבד: קירור למעבד Arctic Freezer 7 Pro Rev.2 1

לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Gigabyte GA-Z170-HD3 LGA1151, Intel Z170, DDR4, 2xPCI-E, VGA, DVI, HDMI 1

זכרונות: זכרון למחשב Kingston HyperX FURY 2x8GB DDR4 2133Mhz CL14 Kit 1

כרטיסי מסך: כרטיס מסך Asus Radeon R9 390X DirectCU II 8GB GDDR5 2xDVI HDMI DP PCI-E 1

דיסקים קשיחים: כונן קשיח Western Digital Caviar Blue WD10EZEX 1TB Sata III 1

כונני SSD: כונן קשיח Transcend SSD370 TS128GSSD370 128GB SSD SATA III 1

ספקי כוח: ספק כח אקטיבי ומודולארי SeaSonic 620W 80+ Bronze M12II EVO 1

מארזים: מארז ללא ספק Antec VSP-5000 ATX Mid Tower Black 1

הרכבה: הרכבת מחשב שלם - מחלקים של קיי.אס.פי

מחיר החבילה: 5612 שקל

עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר

שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכ. מסך הזה הוא טעות מרה אבל אם כבר הזמנת..

אשמח אם תציין למה..

אוסיף כי לא מעניינת אותי צריכת החשמל משום שגם הצריכה המקסימלית של כל המערכת לא תזיז לספק הזה בכל מקרה..

אוברקלוקינג של הכרטיס מסך הוא לא משהו שאני הולך לעשות

טמפרטורה - כל עוד תקינה, לא אכפת לי שהמספר יהיה גבוה, אין לי OCD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כרטיס זולל חשמל בצורה לא הגיונית ופיקים של 420W יכולים להשפיע גם על הספק הזה כי בנוסף יש צריכה של שאר המערכת והיא יכולה להיות גבולית ומכבידה על הספק מה שיכול להתבטא גם בטווח הארוך יותר.

מה שיותר גרוע זה שהוא מאוד חם. במנוחה כ 55 מעלות ובמאמץ מעל ה 80. הקירור הזה DCU II לא מספיק חזק בשבילו ובעצם הכרטיס כשמתחמם מוריד את התדר ולפי כך את הביצועים על מנת להתקרר ככה שבפועל הוא יהיה חלש יותר מה GTX970 יכול להיות שאפילו הרבה יותר חלש שכן המארז לא מאוד מאוורר. ובכל מקרה ההבדל בביצועים בין הכרטיסים כמעט ולא קיים ככה שזה ממש לא נכון להעדיף את ה 390X במיוחד לאור העובדה שהוא יותר יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לספק איכותי אין בעיה להתמודד עם הפיקים האלה מעבר לצריכה המוצהרת, נגיד ספק 500W יכול 600W עם פיקים, מעבר לזה שגם עם הפיקים הוא לא מגיע להספק המקסימלי של הספק, זה מוסבר בפירוט במאמר הבא, המסקנה שלו שלא צריך להגדיל את ההספק של הספקים בגלל הפיקים אלה לקנות אחד איכותי.

http://www.tomshardware.com/reviews/graphics-card-power-supply-balance,3979.html

חשוב ספק עם transient response טוב.

http://www.tomshardware.com/reviews/how-we-test-psu,4042.html#p8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לספק איכותי אין בעיה להתמודד עם הפיקים האלה מעבר לצריכה המוצהרת, נגיד ספק 500W יכול 600W עם פיקים, מעבר לזה שגם עם הפיקים הוא לא מגיע להספק המקסימלי של הספק, זה מוסבר בפירוט במאמר הבא, המסקנה שלו שלא צריך להגדיל את ההספק של הספקים בגלל הפיקים אלה לקנות אחד איכותי.

http://www.tomshardware.com/reviews/graphics-card-power-supply-balance,3979.html

חשוב ספק עם transient response טוב.

http://www.tomshardware.com/reviews/how-we-test-psu,4042.html#p8

מהרושם שSEASONIC יצרו אצלי לאורך השנים הבנתי שהספק הספציפי שנבחר למפרט נחשב איכותי, האם אתה מסכים?

ובכל מקרה, לפי מה שקראתי שם ולפי מה שאתה אומר, הוא נשמע מתאים למערכת הזו, האם אני צודק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט סופי שהוזמן:

lrg16014.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core I5 6500 3.2Ghz 6MB Cache s1151 - Tray 1

מאוורר למעבד: קירור למעבד Arctic Freezer 7 Pro Rev.2 1

לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Gigabyte GA-Z170-HD3 LGA1151, Intel Z170, DDR4, 2xPCI-E, VGA, DVI, HDMI 1

זכרונות: זכרון למחשב Kingston HyperX FURY 2x8GB DDR4 2133Mhz CL14 Kit 1

כרטיסי מסך: כרטיס מסך Asus Radeon R9 390X DirectCU II 8GB GDDR5 2xDVI HDMI DP PCI-E 1

דיסקים קשיחים: כונן קשיח Western Digital Caviar Blue WD10EZEX 1TB Sata III 1

כונני SSD: כונן קשיח Transcend SSD370 TS128GSSD370 128GB SSD SATA III 1

ספקי כוח: ספק כח אקטיבי ומודולארי SeaSonic 620W 80+ Bronze M12II EVO 1

מארזים: מארז ללא ספק Antec VSP-5000 ATX Mid Tower Black 1

הרכבה: הרכבת מחשב שלם - מחלקים של קיי.אס.פי

מחיר החבילה: 5612 שקל

עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר

שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

מה דעתכם?

שמע בתור אחד שבונה בימים אלה מפרט ב5.5K אהבתי את המפרט שלך, חוץ מהמארז, אני אישית רוצה להשקיע ולקנות מארז יותר טוב.

עריכה : רגע רגע, תסביר לי למה לקחת z170 ולא h170, עם המעבד שלך אתה גם ככה לא הולך לעשות OC לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע בתור אחד שבונה בימים אלה מפרט ב5.5K אהבתי את המפרט שלך, חוץ מהמארז, אני אישית רוצה להשקיע ולקנות מארז יותר טוב.

עריכה : רגע רגע, תסביר לי למה לקחת לוח אם z170 ולא h170, עם המעבד שלך אתה גם ככה לא הולך לעשות OC לא?

דבר ראשון, המפרט הזה הולך לשבת בתוך 1200 ככה שהמארז במפרט לא רלוונטי (הוא לא בשבילי)

לגבי צ'יפסט של לוח אם - הוא משהו שיכול להיות שאעשה בעתיד, ובכל מקרה העדפתי לקחת את הצ'יפסט המתקדם ביותר שכן ההפרש במחירים לא כזה גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...