012 והגבלת מהירות בדור הרביעי - תחילתה של מגמה? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

012 והגבלת מהירות בדור הרביעי - תחילתה של מגמה?

ALÞHA

Recommended Posts

שמתי לב שהחל מהימים האחרונים, לא משנה שעת הבדיקה, מיקום הבדיקה או שרת הבדיקה (נבדק עם Speedtest של Ookla) - מהירות ההורדה נראה שהוגבלה ל 40 מביט (במקום 60-90 באיזור עם קליטה טובה, בשעות השפל) ומהירות ההעלאה הוגבלה ל 10 מביט (במקום 30-40).

לא ברור אם ההגבלה חלה גם על לקוחות מובייל או לקוחות אורנג' עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתונים לכשעצמם עדיין מכובדים (בעיקר בצד העולה ובהשוואה לעליבות שמציעות נכון להיום התשתיות הביתיות), השאלה מה הדבר מרמז על איכות התשתית והיכולת שלה להתמודד עם מס' גדול יותר של מכשירים תומכים בעוד.. נגיד... שלוש שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל המדע התניידתי לחוט מובייל. הסים בחינם ועלות החבילה זהה לזו שהיתה לי ב 012. לכשיגיע בדואר, אעדכן. לבינתיים עושה רושם שלא הכתומים ולא הלוהטים מוגבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשיר כל הזמן היה "בנדידה" (מן הסתם). זה גרם לתופעות מוזרות עם כל מיני אפליקציות ובראשן החיבור למייל הארגוני. הייתי מקבל מיילים והודעות בwhatsapp בדיליי מטורף, וכשהייתי מקבל זה היה המון ביחד. המכשיר לא נתן לי לעשות גיבוי ברשת סלולרית כי אני "בנדידה" ומדי פעם בשיחות היו רעשים כאילו מישהו מקפל לי נייר באוזן במקום לשמוע את האדם בצד השני.

מהירות האינטרנט היתה טובה וגם הקליטה, אבל לפעמים הייתי צריך להעביר למצב טיסה וחזרה כדי שיהיה לי .

קשה לי להאמין שזה קורה גם בסלקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך סקרנות, למה כל המפעילים בארץ מסמנים באייפון "4G" ורק גולן מסמנים "LTE"?

למה זה קשור? (לא, באייפון 4G לא מסמן HSPA+)

אגב, עברתי ל-012 מגולן אחרי סאגה לא נעימה מול גולן, בינתיים מרוצה.

אבל, באיזורים עם קליטה חלשה אני יורד ל-GPRS (!!!!) ובסלקום \ גולן יורדים מינימום ל-Edge שעוד נותן מהירות שמישה לחלק מהדברים.

לדוגמה, בגולן זה היה:

LTE --> 3G ---> E

ב-012 זה:

4G --> 3G --> GPRS כשהאחרון בלתי שמיש בעליל בסמראטפון מודרני, זכור לי מימי הנוקיה 6230 העליזים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...