מחפש מודם ראוטר לקנייה מחו"ל עם תמיכה בתשתית הוט ובזק - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מודם ראוטר לקנייה מחו"ל עם תמיכה בתשתית הוט ובזק

The Ball

Recommended Posts

<p><p>היי חבר'ה,</p><p>השנה החלטתי לנצל את מבצעי ה- ולקנות מודם ראוטר (משולב) איכותי מחו"ל.</p><p>חשוב לי שיהיה אמין כמובן, בעל טווח wifi מכובד ושיתמוך במהירויות גבוהות בתשתית (40-100 מגה). אם קיימת אפשרות שהוא גם יתמוך בתשתית של במידה ואחליט להחליף בעתיד, מה טוב.</p><p>אין לי ממש תקציב מוגדר,אבל חשבתי בין 150 ל- 200 דולר.</p><p>תודה מראש לעוזרים.</p></p>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לקנות נתב הכי זול עבור התשתית ולהפוך אותו למודם, ולחבר אותו לנתב איכותי. אין נתבים משולבים איכותיים היום, בטח לא עבור תשתית בזק המיושנת.

אם תעשה את זה, אז יש המון אפשריות של נתבים מאוד טובים כמו:

- WRT1900AC או WRT1900ACS

- RT-AC68U

- Netgear R7000

וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חבר'ה,

השנה החלטתי לנצל את מבצעי ה- Black Friday ולקנות מודם ראוטר (משולב) איכותי מחו"ל.

חשוב לי שיהיה אמין כמובן, בעל טווח wifi מכובד ושיתמוך במהירויות גבוהות בתשתית בזק (40-100 מגה). אם קיימת אפשרות שהוא גם יתמוך בתשתית של הוט במידה ואחליט להחליף בעתיד, מה טוב.

אין לי ממש תקציב מוגדר,אבל חשבתי בין 150 ל- 200 דולר.

תודה מראש לעוזרים.

אתה יכול להתחיל מהרשימה הזו - http://www.netcheif.com/Articles/VDSL_Router/VDSL_Router.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי צי'ף,

יצא לי לעבור על האתר שלך לאחר חיפוש בפורום והוא בהחלט עזר לי להתמקד על מספר מכשירים. תודה רבה.

שמתי עין על trcg, המכשירים הבאים:

Asus DSL-AC68U

TP-Link Archer VR200

TP-Link Archer VR900

ZyXEL 8924

1. לפי מה שהבנתי, ה- תומך ב Vectoring, לא?

2. לא ממש הצלחתי להבין אם הם תומכים בתשתית של הוט שזה דבר שמאוד חשוב לי.

3. הסתכלתי באתר של TP-Link ואין הרבה הבדלים בין ה 200 ל- 900 למעט חיבור 3 ו חזק יותר. האם אלו ההבדלים היחידים?

4. על איזה מודם ראוטר אתה ממליץ מבין השלושה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לפי המפרט ה- תומך בוקטורינג.

2. כדי שהדגמים הללו יתמכו ב-HOT, אתה צריך לבדוק אם יש לדגמים פורט LAN שיכול לשמש גם כ-WAN.

3. יש עוד הבדל מהותי והוא התמיכה ב-VOIP.

4. ברשימה יש 4 דגמים. ההמלצה תלויה בדרישות שלך ובתקציב.

5. תבדוק גם את ה-2760N של DRAYTEK שעולה עד מוצאי שבת 400 שקל בפלונטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. לצערי לא כתוב כזה מידע באף spec של הראוטרים. אם אני רואה שכתוב לדוגמא L2TP Pass-through, זה לא אומר שזה תומך?

3. VOIP זה לחיבור של טלפון לא? אין לי טלפון בבית (רק פלאפון), אז אני לא חושב שיש לי ממש צורך בזה.

4. אני מחפש מודם ראוטר עם שידור WIFI טוב, ממשק קל לתפעול ואמין. כמובן שהכי חשוב זה חיבור יציב ומהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

L2TP Pass through אומר שאם תצטרך להתחבר עם מחשב למקום כלשהו באמצעות L2TP זה הראוטר מסוגל להעביר את התקשורת הזאת.

זה לא אומר שהראוטר מסוגל ליזום חיבור כזה וחיבור כזה גם לא יעבוד טוב עם ציוד כזה במהירות גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...