ספק, תשתית, ראוטר, חבילות ושאר מזיקין - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק, תשתית, ראוטר, חבילות ושאר מזיקין

Homados

Recommended Posts

שלום לכולם,

קודם כל, מצטער על הידע הצרכני המועט (סיבות כאלו ואחרות "out of the blue") שיש באמתחתי, דבר שני מצטער על ידע ה-IT הבסיסי.

משעברנו את שלב יום הכיפורים נמשיך להסברים ולשאלות לשמן התכנסנו.. :smiley1:

אני נכנס לדירה חדשה בה ארצה לשלב ספק ותשתית תחת "חשבונית אחת", כן אני יודע שחשוב לבדוק מול החברות עד כמה הן יכולות לספק לבניין/לדירה (חבילות של 10,30, 100 וכו').

שימושיי יהיו שימוש נרחב ב- (סטרימינג של סרטים וסדרות, סטרימינג של טלוויזיה), שימוש נרחב ב-. בנוסף לזה גם שימוש בחדר עבודה ללימודים וכמובן אלחוטית לפלאפונים והטאבלטים בבית.

א. - אני תמיד דוגל בשיטה של לקנות בהוצאה חד-פעמית ושהמוצר ישאר תחת אחריות שלך, האם זה תקף גם כאן? אישית-רציונלית מעדיף לקנות טוב של D-LINK ושהוא ישאר אצלי ולא אצטרף לשלם כופר חודשי לחברה. 2.4 ו-5 GHZ כמובן ששניהם יתמכו, עד כמה הורדה הוא יצטרך לשאת? 300mbps?

א (1). אם כבר קונים , עדיף שיכלול מודם פנימי או שבארץ זה לא עובד כך?

א (2). VDSL? כמה זה חשוב? אם בכלל.

ב. חבילות - החבילות הטובות ביותר שראיתי הן בסביבות ה-100 מגה הורדה (כמובן שבמגבלות האיזור כמו שרשמתי בהתחלה) לכ-100 ש"ח בחודש. סביר?

ג. הערות/הארות וכו' יתקבלו בברכה.

תודה רבה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הראשונה שאתה צריך לשאול את עצמך - ולתת לנו תשובה - היא על איזה חברת תשתית תרצה להתבסס - HOT, (או UNLIMITED בתנאי שהיא הגיע לבניין שלך). על פי התשובה אפשר יהיה להתקדם עם המלצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאנחנו מתכתבים בשני מקומות בו זמנית.

תשתית עדיפה על תשתית בזק? בנוגע לאנלימיטד כבר יצרתי איתם קשר ובמקום מגוריי רק מניחים עכשיו את התשתית, ככה שזה יקח זמן. תוסיף לזה גם את הסכמת השכנים וחיבור הבניין עצמו לפרוייקט. לא ריאלי בתקופת זמן של עד חודש לחיבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקום זה טיפה שונה, יש מקומות שתשתית הוט עדיפה ויש מקומות שתשתית עדיפה.

לדוגמא אצלי בבית קיבלתי מהוט 100 מגה מלא ובבזק אני מקבל 50 מגה, אני מעדיף את כי אני זקוק להעלאה מהירה יחסית ובזק מספקים 3 מגה ובהוט רק 2 מגה, מבחינתי התוספת של 30% במהירות ההעלאה חשובה לי יותר ולכן אני מסתפק ב50 מגה הורדה שבזק מספקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"יותר יציבה" לא אומר "יציבה". חוץ מזה שלא היית לי תקלה אפילו אחד בבזק, ואני מקבל פינגים לאירופה שרק הייתי יכול לחלום עליהם בהוט.

דרך אגב, אני גר בעיר חדשה יחסית (פחות מ- 20 שנה), אולי בגלל זה התשתית של יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"יותר יציבה" לא אומר "יציבה". חוץ מזה שלא היית לי תקלה אפילו אחד בבזק, ואני מקבל פינגים לאירופה שרק הייתי יכול לחלום עליהם בהוט.

דרך אגב, אני גר בעיר חדשה יחסית (פחות מ- 20 שנה), אולי בגלל זה התשתית של יותר טובה.

אתה היוצא מן הכלל שאינו מעיד על הכלל.

אני לא מתייחס לשירות לקוחות וכו' כרגע, מתייחס נטו למוצר שאתה מקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בכדי לסכם את הדיון שהתפתח.

כפי שציינתי כבר קודם, אין תשובה חד משמעית, זה תלוי בדירה הספציפית שלך, זה תלוי בצרכים שלך (אני ויתרתי בשוק הסיטונאי על מהירות של 100 מגה שהיתה לי בהוט, בכדי לשפר את מהירות ההעלאה ב 30% ל3 מגה, לי זה היה חשוב וגם הוזלתי את המחיר, יכול להיות שלמישהו אחר תהיה חשובה מהירות ההורדה דווקא.)

אז תגדיר לעצמך את הצרכים ומשם תתקדם הלאה, תנסה לברר עם השכנים בבניין אם יש להם תשתית של או ואם הם מרוצים מזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...