מבצעי ה-Black Friday מתחילים מוקדם, גם בישראל - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבצעי ה-Black Friday מתחילים מוקדם, גם בישראל

SilentBob

Recommended Posts

שימו לב שבKSP לחלק מהמבצעים זה למוצר השני בלבד וחייב להיות מוצר שונה. אז אם החלטתם להתחדש בסט של ציוד היקפי המבצע מועיל אבל אם החלטתם לעשות קנייה קבוצתית זה לא בדיוק זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב שבKSP לחלק מהמבצעים זה למוצר השני בלבד וחייב להיות מוצר שונה. אז אם החלטתם להתחדש בסט של ציוד היקפי המבצע מועיל אבל אם החלטתם לעשות קנייה קבוצתית זה לא בדיוק זה.

לרוב המוצרים, 95%.

פשוט עצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבצעי בלאק פריידי בארץ? איפה בדיוק? שמים לאנשים מודעות צבעוניות עם המילה בלאק פריידי , ומה שעצוב זה שיש אנשים שכמו עדר חסר מחשבה רצים לקנות.

למי שמעוניין בSSD : קניתי עכשיו את 850 EVO, בגרסת 250גיגה ב380 שקל (כולל משלוח + מכס) עם 5 שנות אחריות יצרן , מאמזון גרמניה.

(ואם אתם רוצים במשלוח מהיר כך שכבר השבוע הנוכחי הכונן יהיה אצלכם , זה יוצא 440 כולל מסים ומשלוח)

הכי זול שמצאתי בארץ זה 508 ש"ח וזה רק עם 3 שנות אחריות. עם 5 שנות אחריות זה מינימום 540 ש"ח.

הגיע הזמן להפסיק לממן את הגנבים בארץ שעושים צחוק מאיתנו, אולי זה ישנה משהו. ודווקא בימים שהם יוצאים ב"כאילו מבצעים" - להזמין רק מחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדקו טוב טוב את המחירים , חצי מהמבצעים נראים כמו עבודה בעיניים . לדוגמא "20% על מוצרי TPLINK מהמחיר באתר".

במקרה בדקתי שבוע שעבר מחיר של ראוטר ,היום אחרי הנחה הוא עולה אותו דבר. חשבתי שאולי אני לא זוכר טוב

אז הלכתי לצורך השוואה לאתר של פלונטר ושם אותו ראוטר עולה רק 10 שקל יותר מהמחיר אחרי הנחה של KSP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחריות יצרן זה נוח?

מבצעי בלאק פריידי בארץ? איפה בדיוק? שמים לאנשים מודעות צבעוניות עם המילה בלאק פריידי , ומה שעצוב זה שיש אנשים שכמו עדר חסר מחשבה רצים לקנות.

למי שמעוניין בSSD : קניתי עכשיו את 850 EVO, בגרסת 250גיגה ב380 שקל (כולל משלוח + מכס) עם 5 שנות אחריות יצרן , מאמזון גרמניה.

(ואם אתם רוצים במשלוח מהיר כך שכבר השבוע הנוכחי הכונן יהיה אצלכם , זה יוצא 440 כולל מסים ומשלוח)

הכי זול שמצאתי בארץ זה 508 ש"ח וזה רק עם 3 שנות אחריות. עם 5 שנות אחריות זה מינימום 540 ש"ח.

הגיע הזמן להפסיק לממן את הגנבים בארץ שעושים צחוק מאיתנו, אולי זה ישנה משהו. ודווקא בימים שהם יוצאים ב"כאילו מבצעים" - להזמין רק מחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, לי ספציפית לא יצא לממש אחריות על SSD (יש לי 840 מאז שהוא יצא ועוד SSD שקניתי לפני כמה שנים עם ה הישן) . בנוסף לזה, לפחות ממה ששמעתי, יותר קל לממש אחריות בינלואמית מאשר בארץ. לא חסר מקרים...

במקרה הזה, במיוחד גם שהסיכוי שSSD ידפק בתקופת האחריות הוא די קלוש, וההפרש המשמעותי של 45%~ במחיר, פשוט אין סיבה שבן אדם יוסיף עוד 200 שקל על כונן שעולה ללקוח פרטי 380 ביחד עם המשלוח והמכס (כשמן הסתם הוא עולה משמעותית פחות לרשתות כמו KSP, איבורי וכו'). גם לא בגלל האחריות.

אם אנשים לא יקנו פה - המחירים בארץ ירדו לרמה שהיא צריכה להיות. וגם המבצעיים שלהם לא ילווו בתנאים הזויים כמו של KSP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן, תוכל להביא לי קישור (ואם אפשר גם הסבר) מאיפה קנית ואיך כל הפרוצדורה פועלת לקניית מוצרים מהסוג הזה באינטרנט ? (אני יודע להזמין דברים מאייבי/אמזון נשמע לי שיש לך אתר טוב יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחודש האחרון דיפדפתי המון באתר של KSP והתאפקתי לא לקנות כדי לחכות לחודש ההנחות הזה, השבוע כשראיתי את המבצעים _ ה ו פ ת ע ת י _ המחירים עלו ! פחות מע"מ, יותר והמחיר עולה, מוזר ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשמתי שהזמנתי מאמזון גרמניה.

amazon.de

התהליך אותו תהליך כמו כל הזמנה באמזון.

ראיתי שאכן יש את הכונן במחיר של 80 יורו שזה יוצא 330 שקל בערך..

אבל דרך איזה חברת שילוח שלחת ? מה התהליך ? ( דרך buy2usa יוצא לי איזה 600 שקל )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך שום buy2usa... פשוט נכנס עם המשתמש שלך, מוסיף לעגלה, הולך לקופה, אחרי זה תוכל לבחור בין שני סוגי משלוחים (הזול זה 6-10 ימי עסקים, היקר יותר 2-5 ימים) . אני בחרתי את הרגיל הזול. יוצא 93 יורו יחד עם ה shipping ו import fees.

לוחץ על תשלום וזהו.. מחכה שיגיע לדואר. יהיה לך מספר מעקב

ככה תראה את זה בגרמנית:[TABLE=width: 540]

[TR]

[TD=align: right]Zwischensumme: זה המוצר עצמו, הוא יהיה 66 יורו (זה יורד מ78~ כנראה בגלל שאתה לקוח חו"ל ולא משלם את המע"מ שלהם.. ככה זה לפחות ב clove למשל )[/TD]

[TD=align: right][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: right]Verpackung und Versand: זה המשלוח הוא בסביבות 12 ומשהו יורו[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: right]Vorauszahlung der Importgebühr: זה הדמי מכס שהם לוקחים מראש, 14 ומשהו יורו.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

בחודש האחרון דיפדפתי המון באתר של KSP והתאפקתי לא לקנות כדי לחכות לחודש ההנחות הזה, השבוע כשראיתי את המבצעים _ ה ו פ ת ע ת י _ המחירים עלו ! פחות מע"מ, יותר והמחיר עולה, מוזר ביותר

בגלל זה צריך להחרים אותם אם יש אפשרות ולהזמין מחו"ל (או חנות אחרת בארץ עם מחירים שפויים. אבל אין כאלה). ולא ליפול לפח של ה"בלאק פריידי". תשכחו מזה, בארץ אין דבר כזה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...