להתנסות חינם לפני ההשקה: בטא פתוחה ל-Rainbow Six Siege בסוף החודש - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להתנסות חינם לפני ההשקה: בטא פתוחה ל-Rainbow Six Siege בסוף החודש

SilentBob

Recommended Posts

משחק הפעולה המבטיח של יוביסופט יעניק לכם ארבעה ימים של התנסות פתוחה וחופשית בכמה ממצבי המשחק המקוונים שלו, בסמוך מאוד להשקה הרשמית

לכתבה: http://hwzone.co.il/להתנסות-חינם-לפני-ההשקה-בטא-פתוחה-ל-rainbow-six-siege/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל כך עצוב. אני שיחקתי בבטא הסגורה ואחת הבעיות שכולם סבלו ממנה זה ה-matchmaking, (מציאת 2 קבוצות 5 על 5) או שזה היה לוקח אינסוף זמן או מתנק באמצע חיפוש.

אז אוקיי, עבר חודש, הנה הבטא הפתוחה ואותו סיפור, עד עכשיו יצא לי לשחק משחק אחד וגם זה בקושי (בעיות עם טקסטרות, נפתר עם התקנת חדשים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת נורא עד שמצליחים להתחבר למשחק אבל אני מאמין שזה דבר שהם עובדים עליו והוא יטופל, לא הגיוני להמשיך במצב הקיים.

בכל מקרה, כאשר כן מצליחים להתחבר למשחק זה דוקא די נחמד.

קצת שונה מכל שאר משחקי היריות למינהם.

יש פה תחושה יותר יחודית שמתקרבת למציאות.

אתה נמצא ברמת מתח גבוהה בעת הכניסה לבית.

כל כדור אחד או 2 יכולים להרוג אותך.

בסה"כ אהבתי את הרעיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי ב UPLAY כתוב COMING SOON ...

איך פותחים את זה?

כרגע הם סגרו את הבטא הפתוחה עד שהם יהיו בטוחים שתיקנו את ה-matchmaking, מי שיכול לשחק עכשיו זה האנשים שהתתפו בבטא הסגורה.

We’re currently seeing issues with matchmaking times and disconnection on all platforms. As such we’re postponing the Open Beta until a later time and keeping the game under Closed Beta status. We apologize for the delay and can assure you this is our top priority. We will keep everyone updated regularly as we continue to deploy improvements.

http://forums.ubi.com/showthread.php/1337222-Rainbow-Six-Siege-Open-Beta-Status

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל כך עצוב. אני שיחקתי בבטא הסגורה ואחת הבעיות שכולם סבלו ממנה זה ה-matchmaking, (מציאת 2 קבוצות 5 על 5) או שזה היה לוקח אינסוף זמן או מתנק באמצע חיפוש.

אז אוקיי, עבר חודש, הנה הבטא הפתוחה ואותו סיפור, עד עכשיו יצא לי לשחק משחק אחד וגם זה בקושי (בעיות עם טקסטרות, נפתר עם התקנת חדשים).

זה היה מהלך ייזום של בדיקת עומסים על השרתים. לא יתכן שהשרתים לא עבדו ביומיים שרק שחקני בטא סגורה היו ומאז שהבטא נפתחה לכולם מצאתי כל לובי בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...