מה האפשרויות שלי מבחינת משחק RANKED MATCHED או משחק של שני שחקנים אחד נגד השני? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה האפשרויות שלי מבחינת משחק RANKED MATCHED או משחק של שני שחקנים אחד נגד השני?

Sargon

Recommended Posts

יש לי קוד של לקוח ושרת של משחק בין שני מכשירים כאשר השרת מקשיב והלוקח דורש כתובת IP.

הבעיה הגדולה היא שגם אם שני שחקנים מחוברים לאינטרנט ורוצים לשחק אחד נגד השני, המכשיר שלהם כנראה יהיה מוגן מאחוריי FIREWALL וזה לגמריי לא טרוויאלי בשבילהם לקנפג את הפיירוול כך שהם יוכלו לשחק.

אוליי בHOTSPOT זה עובד בלי בעיה אבל חוץ מזה דרך האינטרנט ולא חיבור WIFI ישיר זה הרבה יותר מסובך בגלל ההגנות והFIREWALL.

השאלה איזה פתרונות יש למשחק של שני שחקנים אונליין אחד נגד השני ברשת?

כרגע אני פשוט משתמש בPOSIX SOCKETS של UDP וTCP(גם בלי הצפנה כי אחריי הבלאגן עם OPENSSL אני מפחד להשתמש בספרייה לתקשורת מוצפנת שהיא לא מהפלפטפורמה עצמה).

יש פתרונות אחרים?

בעקרון המשחק שלי יהיה לIOS ולANDROID.

כמה אנשים באמת משחקים אחד נגד השני בDIRECT WIFI ו HOTSPOT? זה הרבה אנשים או שזה חלק זניח של השוק ורוב האנשים בכלל לא יודעים מה זה DIRECTWIFI או HOTSPOT?

אז איזה פתרונות יש למשחק של שני שחקנים אונליין בANDROID וIOS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיאורטית אפשר להשתמש ב-UPnP על מנת לפתוח פורטים בפיירוול/ראוטר, אבל גם גוגל וגם אפל מספקים ממשקים נוחים למשחקים מרובי משתתפים.

https://developers.google.com/games/services/android/realtimeMultiplayer

http://www.raywenderlich.com/4456/how-to-make-a-multiplayer-iphone-game-hosted-on-your-own-server

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

50% מה 1% מהשוק זה עדיין הרבה יותר מ0% מ99% מהשוק.

אף אחד לא מנצל 100% מהשוק אוליי אפילו לא 20% מהשוק.

אין אפלקציה אחת בGOOGLE PLAY שיש אותה לכל משתמשי האנדרויד בעולם, נכון?

בנתיים זה לא קריטי לי, סתם אומר שהטיעון שלך לא ממש מנתח נכון את השוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בGOOGLE PLAY יש כל כך הרבה משחקים וכמעט אין סיכוי שימצאו את המשחק שלך סתם כך. למשל אם בחרת שם למשחק שלא מחפשים אותו בדרך כלל אז יש אפס סיכוי שמישהו ימצא בכלל את המשחק שלך. בעוד שבחנויות אחרות זה לא ככה.

בAMAZON יותר קל להתבלט או לייתר דיוק אפשר להתבלט בדרכים אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...