"מעבדת" וירטואליזציה, SERVER וקצת לינוקס - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"מעבדת" וירטואליזציה, SERVER וקצת לינוקס

arik100

Recommended Posts

אהלן

יש ברשותי נייח I5 8GB ונייד I7 8GB, יש גם שני מחשבים נוספים בבית

אני מעוניין לבצע ניסויים ולהתמקצע בסוג של מעבדה בבית עם SERVER 2012 CENTOS ו EXI אם אפשרי

אשמח לקבל איזה רשימת נושאים או תהליכים שכדאי לי לגעת בהם

בנוסף אם יש סביבות/מ.ה נוספות שכדאי לי ללמוד אשמח להכוונה

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתן לך רעיון,

תכתוב לך סצנריו מסוים.

אתה מנהל רשת בחברת הסטארט אפ "עוגיות צמוקינמון", הוטלה עליך המשימה ליצור סביבת עבודה חדשה לצוות הפתחים.

בסביבה עליך ליצור שרת המבוסס על טכנולוגיית X אשר ישמש למטרת XYZ.

בנוסף עליך להעמיד לרשות העובדים Y תחנות פיזיות בהן יעשו שימוש N משתמשים. התחנות יעשו שימוש בטכנולוגית G עבור מטלת פיתוח אפליקציות בסביבת K.

סתם משהו בסיסי, ככה תיהיה לך מטרה. תוך כדי שאתה מעמיד את המעבדה תתעד בכתב מה אתה עושה ותיצור גרסאות שונות לסביבה כאשר כל פעם תשכלל אותה בשירותים וטכנולוגיות חדשות יותר אבל עדיין בתוך המסגרת בה אתה רוצה להתנסות.

למדתי שבועיים על שרתי Server 2012 r2 במכללה אבל מה שלמדתי ביום אחד שהקמתי דומיין היה עשרות מונים יותר מועיל וממצה מסתם לקרוא ספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
לפני ב-10/20/2015 at 18:04 MiniMizer אמר:

תרים שרת sendmail על , ואז שרת Subversion על ואז שרת Apache על ואז שרת Zabbix על ואז שרת Syslog על לינוקס וכו'...

זו הדרך הכי "קלה" ללמוד.

זה יכול לעזור,

וכתוספת תנסה לעשות את זה, על כל מיני מערכות הפעלה שונות של לינוקס(CentOS, ועוד מע"ה לינוקס חינמיות)

כדי שתראה ותלמד מה ההבדלים בניהם.

תשחק, תשנה הגדרות, תחליף כתובות, תפיל את המכונה ותנסה להתמודד עם בעיות קריסה, הוספת , LVM ועוד..

זה משהו שכן יתן לך עניין לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...