מפרט גימינג עד 7000 שקל - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט גימינג עד 7000 שקל

nattyk212

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 7000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 500

2. מה שימושי המחשב? משחקים וסרטים

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: כל משחק חדש שעולה על דעתכם D:

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 1920X1080

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. המסך מאוד מאוד מאוד ישן עם זה יפריע לאיכות של המחשב אז גם מסך

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 8

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? נכון לעכשיו לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. tms

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? כמה שיותר מהר

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). 2 חיבורי המחשב יחובר ל2 מסכים, ולהוסיף למחשב גם כרטיס קול טוב שיאכל לעבוד עם מגבר ומערכת 5.1

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה פרטים שלא ברורים ואשמח אם תוכל לפרט:

1. מה דגם המסך שיש לך נכון להיום ומה מצבו? (תקין / לא תקין)

2. כשאתה אומר שהוא יהיה מחובר לשני מסכים, הכוונה שלך היא למסך הקיים בנוסף לזה שנמליץ לך עליו או שיש לך עוד מסך קיים בבית? (ואם כן, אשמח שתענה על השאלה הראשונה שלי גם ביחס אליו)

3. לאיזו מטרה אתה משתמש במס' מסכים? (יכול לעזור לחברי הפורום לכוון אותך לדגמים מתאימים)

4. למה רק TMS? האם תסכים לקבל מפרטים גם מחנויות אחרות?

והערה קטנה: אתה לא בהכרח צריך שני חיבורי בכ. המסך על-מנת לחבר שני מסכים, תוכל תמיד לחבר אחד מהם באמצעות DVI או DISPLAY PORT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.zap.co.il/compmodels.aspx?modelid=765276 אני חושב שזה זה

והמצב תקין מעולם לא עשה לי שום בעיה

2. כשאתה אומר שהוא יהיה מחובר לשני מסכים, הכוונה שלך היא למסך הקיים בנוסף לזה שנמליץ לך עליו או שיש לך עוד מסך קיים בבית? (ואם כן, אשמח שתענה על השאלה הראשונה שלי גם ביחס אליו)

למסך שתמליץ לי ולעוד מסך טלוויזיה

3. לאיזו מטרה אתה משתמש במס' מסכים? (יכול לעזור לחברי הפורום לכוון אותך לדגמים מתאימים)

המסך מחשב למשחקים והמסך השני של הטלוויזיה לסרטים וכאלה או להפעיל דברים תוך כדי שאני משחק באיזה משחק (המסך של הטלוויזיה נימצא ממש מעל המסך מחשב)

4. למה רק TMS? האם תסכים לקבל מפרטים גם מחנויות אחרות?

אני מכיר את TMS בתור חנות טובה עם שירות טוב לא כמו איבורי לדוגמא שיש לי איתם עבר די רע לכן עדיף TMS אבל עם יש לך חנות אחרת שאתה ממליץ תגיד לי

והערה קטנה: אתה לא בהכרח צריך שני חיבורי בכ. המסך על-מנת לחבר שני מסכים, תוכל תמיד לחבר אחד מהם באמצעות DVI או DISPLAY PORT.

אבל בחיבור של הhdmi האיכות תיהיה הכי טובה לא?? או שזה לא באמת משנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין חיבור שהוא יותר איכותי מהאחרים זה הכל שאלה של מה אתה צריך:

DVI - התקן הדיגיטלי הוותיק מבין השלושה ייתן תוצאות זהות גם ל- DP החדש מביניהם אך אינו מעביר שמע בניגוד לשניים האחרים ככה שכדי לחבר את המחשב לטלוויזיה חיבור ה- HDMI שכן מעביר שמע יהיה מתאים יותר ועבור המסך תוכל להשתמש ב- DVI או DP (שדרך אגב גם הוא מעביר שמע) ובאמת שלא משנה באיזה מהם תבחר.

הנה מפריך מיתוסים שיעשה לך קצת סדר בראש:

https://youtu.be/f38sotYHqtA

בנוגע למסך הייתי ממליץ לך לגשת לפורום המסכים כדי להתייעץ שם על מסך שיענה על הדרישות שלך ולפצל את התקציבים כי מסך יכול לעלות מ- 700-1000 ומשם לעלות ולעלות ולעלות ככל שעולות הדרישות לאיכות ופיצ'רים ככה שכשתבחר מסך ותחליט עליו אנחנו כנראה נסתכל על תקציב שונה לחלוטין מזה שאתה מקציב עכשיו לכן אני ממליץ להחליט קודם על מסך ואז לעדכן פה בהודעה הראשית את התקציב לאחר המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע למסך הייתי ממליץ לך לגשת לפורום המסכים כדי להתייעץ שם על מסך שיענה על הדרישות שלך ולפצל את התקציבים כי מסך יכול לעלות מ- 700-1000 ומשם לעלות ולעלות ולעלות ככל שעולות הדרישות לאיכות ופיצ'רים ככה שכשתבחר מסך ותחליט עליו אנחנו כנראה נסתכל על תקציב שונה לחלוטין מזה שאתה מקציב עכשיו לכן אני ממליץ להחליט קודם על מסך ואז לעדכן פה בהודעה הראשית את התקציב לאחר המסך.

עוד לא החלטתי על מסך אבל הכי גרוע הוא יעלה טיפה יותר מימה שביקשתי אז אני הוסיף טיפה אז אשמח עם תביא לי מפרט מחשב ב5500 אלף

עוד משהו במחשב הישן שלי

thermaltake TP-775AH3CC האם ספק הוא מעבד מעצמו אחרי כמה שנים (יש לספק 6 שנים בערך) או שאפשר/כדי להעביר אותו למחשב החדר ולהשקיע את הכסף שלו בשידרוג חלקים אחרים? כמובן עם הוא ביכלל מספיק חזק?

דרך אגב ממש תודה על התגובות [=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט הזה נבנה לפי מפרט שעזרו לי להרכיב עבורי פה בפורום (התקציב שלך יותר נמוןך ולכן הוא שונה כדי להתאים)

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel i5-6600K 3.5Ghz(3.9Ghz Turbo) Skylake LGA1151 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪1258

קירור למעבד:

בקניית מחשב חדש בלבד - Arctic Cooling Alpine 11 Rev. 2

כמות: 1 - מחיר: ₪43

לוח אם:

Gigabyte GA-Z170X-Gaming 3 for 1151

כמות: 1 - מחיר: ₪800

מארז:

NZXT Source 340 Glossy Black + FSP 550W Raider - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪619

זיכרון:

Corsair DDR4 8GB 2133Mhz CMV8GX4M1A2133C15

כמות: 1 - מחיר: ₪359

כרטיס מסך:

בקניית מחשב חדש בלבד- Gigabyte GTX970 4GB WindForce 3X

כמות: 1 - מחיר: ₪1668

קשיח למחשב שולחני:

Crucial SSD 250G BX100 MLC SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪456

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 1TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪262

סה"כ: ₪5465

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.

תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 5356 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/u1h2s3kl

שמתי לך מעבד i5 (אצלי היה i7) בעל מכפלה פתוחה עבור OC (כתבת לא כרגע אבל מי יודע מה תרצה בעתיד) ולוח אם בעל 7 שלבים לייצוב מתח (בשלי יש 8 אבל TMS לא מוכרים אותו) עם כרטיס קול שייתמוך ברמקולים שיש לך ויציאות USB 3.1 TYPE A + TYPE C שמתי לך זיכרון 8 ג'יגה שזו בדיוק הכמות הרצוייה לתפקוד מצויין של המערכת (וגם עבור גיימינג כבד מאוד אין צורך ביותר) וכרטיס מסך הכי משתלם במבחני ביצועים פר שקל עם אחריות ל- 3 שנים ובאנדל מארז ספק הכי משתלם שיכולתי למצוא עבורך.

יש כמה הבדלים מההזמנה שלי, אבל אני לקחתי המון אקסטרות שתאכלס אם רציתי לחסוך הייתי יכול לוותר עליהם ותאמין לי שבלי להפסיד דבר המפרט הזה מעולה.

חשוב מאוד שתשים לב, שמתי לך את הקירור הכי זול (43 ש"ח) שיכולתי לשים למרות שהוא איכותי וטוב מספיק עבור המעבד שלך כמו שהוא, בעתיד אם תרצה להתחיל להתעסק עם OC כנראה תצטרך להחליף אותו (אבל זה יהיה בסך הכל הפסד זניח של 43 ש"ח במקום שתקנה עכשיו ב- 200 ש"ח שיכול להיות שלעולם לא תצטרך)

למרות מחירם הגבוה יותר של הלוח והמעבד שתומכים ב- OC גם אם תחליט שלא לעשות, לדעתי לא יהיה בזבוז של כסף בגלל שהמעבד בעל המכפלה הפתוחה מגיע עם תדר עבודה בסיס יותר גבוה מה שייתן ישפור בביצועים והאיכות הבנייה הגבוהה של הלוח ושלביי ייצוב המתח שלו ייתרמו לאריכות הימים שלו גם אם לעלום לא תעשה OC ככה שלדעתי אין פה הפסד אלא פשוט חשיבה לטווח הארוך ושמירה על האופציות פתוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואה היגיון במפרט שכזה. סביר שפותח הדיון לא יבצע אוברקלוק וגם אם הוא ירצה לעשות לא יוכל ביגלל קירור המעבד Alpine 11 שממש לא מתאים לכך. ובכל מקרה מדובר בתהליך לא פשוט למתחילים וגם די מיותר שכן דורש השקעה נוספת לא קטנה ברכיבים שגורמת לתוספת קטנה בביצועים אם ביכלל.

בערך באותו סכום עדיף ללכת על מעבד i7 רגיל בעל תדר טורבו גבוה במעט שייתן עדיפות בביצועים לעומת מעבד i5 ביגלל תכונת ה HT שלו ( 8 ליבות לוגיות בנוסף ל 4 פיזיות)

בנוסף אפשר לקנות מסך מצויין של DELL עם פאנל IPS בכ 900 - 1000 כך שלא תהיה שום חריגה בתקציב.

מעבד:

Intel i7-6700 3.4Ghz(4.0Ghz Turbo) Skylake LGA1151 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪1671

קירור למעבד:

לוח אם:

Gigabyte GA-H170-D3H for 1151

כמות: 1 - מחיר: ₪611

מארז:

בקניית מחשב חדש בלבד NZXT H230 Glossy White + FSP 650W Raider

כמות: 1 - מחיר: ₪620

זיכרון:

בקניית מחשב חדש בלבד - Hynix DDR4 8GB 2133Mhz

כמות: 1 - מחיר: ₪298

כרטיס מסך:

קשיח למחשב שולחני:

קשיח למחשב שולחני:

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה בחנות עד 7 ימי עבודה

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪5629

תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 5517 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/fs6e7zc2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לך מעבד i5 (אצלי היה i7) בעל מכפלה פתוחה עבור OC (כתבת לא כרגע אבל מי יודע מה תרצה בעתיד)

חשוב מאוד שתשים לב, שמתי לך את הקירור הכי זול (43 ש"ח) שיכולתי לשים למרות שהוא איכותי וטוב מספיק עבור המעבד שלך כמו שהוא, בעתיד אם תרצה להתחיל להתעסק עם OC כנראה תצטרך להחליף אותו (אבל זה יהיה בסך הכל הפסד זניח של 43 ש"ח במקום שתקנה עכשיו ב- 200 ש"ח שיכול להיות שלעולם לא תצטרך)

אבל תאכלס השארת את רוב המפרט כמו שהוא אז זהאומר שהייתי קרוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתייחס לחלק הלא נכון של הציטוט שלי, התכוונתי ששמתי לו מעבד מכפלה פתוחה בגלל הצורה שבה הוא ענה על השאלון:

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? נכון לעכשיו לא

ובקטע המצוטט השני אני אומר לו בפירוש שאם בעתיד הוא ירצה לעשות OC הוא כן יצטרך להחליף את הקירור ושלדעתי ההפסד היה זניח כי סה"כ יהיה מדובר בהפסד של 43 שקלים ולא 180-200. (במידה והייתי שם לו מההתחלה תואם OC והוא לא היה מנצל אותו)

תקרא מה שכתבתי אני לא מתווכח עם מה שאתה אומר אני רק מסביר את עצמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל כשעונים בצורה כזאת מתכוונים להגיד לא אבל ביגלל שלא מבינים את ההשלכות ואת ההבדלים בין מפרט מותאם לכזה שלא מעדיפים להשאיר את האופציה פתוחה כביכול, אבל אתה יודע שיש הבדל מהותי בין המפרטים וזה לא משתלם במקרה הזה.

כמו כן המפרט שבנית לא מאוזן ביגלל המעבד שכן סביר להניח שפותח הדיון לא ירצה להתעסק עם החלפות של המעבד במיוחד כשהוא יכול לקבל מעבד חזק יותר ללא כאב ראש כזה או אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איציק תדוה רבה על העזרה [=

לא רואה היגיון במפרט שכזה. סביר שפותח הדיון לא יבצע אוברקלוק וגם אם הוא ירצה לעשות לא יוכל ביגלל קירור המעבד Alpine 11 שממש לא מתאים לכך. ובכל מקרה מדובר בתהליך לא פשוט למתחילים וגם די מיותר שכן דורש השקעה נוספת לא קטנה ברכיבים שגורמת לתוספת קטנה בביצועים אם ביכלל.

בערך באותו סכום עדיף ללכת על מעבד i7 רגיל בעל תדר טורבו גבוה במעט שייתן עדיפות בביצועים לעומת מעבד i5 ביגלל תכונת ה HT שלו ( 8 ליבות לוגיות בנוסף ל 4 פיזיות)

בנוסף אפשר לקנות מסך מצויין של DELL עם פאנל IPS בכ 900 - 1000 כך שלא תהיה שום חריגה בתקציב.

מעבד:

Intel i7-6700 3.4Ghz(4.0Ghz Turbo) Skylake LGA1151 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪1671

קירור למעבד:

לוח אם:

Gigabyte GA-H170-D3H for 1151

כמות: 1 - מחיר: ₪611

מארז:

בקניית מחשב חדש בלבד NZXT H230 Glossy White + FSP 650W Raider

כמות: 1 - מחיר: ₪620

זיכרון:

בקניית מחשב חדש בלבד - Hynix DDR4 8GB 2133Mhz

כמות: 1 - מחיר: ₪298

כרטיס מסך:

קשיח למחשב שולחני:

קשיח למחשב שולחני:

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה בחנות עד 7 ימי עבודה

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪5629

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 5517 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/fs6e7zc2

תודה רבה על העזרה רק כמה שאלות

בלוח אם יש כרטיס קול מובנה טוב? זה מאוד חשוב לי שיעבוד טוב עם המערכת

את המארז אפשר להחליף למארז הזה https://www.tms.co.il/product/12960 ? המארז ששמת מכוער ברמות

למרות שהמחשב מיועד לגיימינג תוך כדי המשחק כניראה שיהיה איזה סרט במסך מעל ואולי עוד איזה שטות בעוד מסך בצד וטורנט ותוכנת דיבור מתחת להכל 8 גיגה ראם יספיק באמת לכל זה?

והאם המסך הזה יהיה לי בסדר? https://www.tms.co.il/product/13200

שוב תודה רבה לשנכם על העזרה וסורי על החפירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...