מעבר מטלפון חוטי + אינטרנט של HOT ּו012 לטלפון חוטי ואינטרנט של בזק ו012... - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבר מטלפון חוטי + אינטרנט של HOT ּו012 לטלפון חוטי ואינטרנט של בזק ו012...

Sargon

Recommended Posts

מה אני צריך לבדוק וולוודא אם אני רוצה לעבור מתשתית HOT ו012 לתשתית ו012?

במה זה כרוך?

מה עם החומרה של הוט? איך אני מחזיר אותה? זה בלאגן?

כיום אני משלם 148 ש"ח להוט על טלפון ואינטרנט ו70 ש"ח לספקית 012.

הבעיה שלי עם הוט שאחת לחודש או חודשיים האינטרנט נהיה איטי בצורה מחשידה. כלומר הכל עובד טוב תקופה מסויימת ואז פתאום האינטרנט נהיה איטי בכל המכשירים שלי ובצורה שקשה לאמת אותה.

הSPEED TEST מראה 70MBs אבל זה ברור שיש בעיה כי כל סרטון ביו טיוב נעצר כל איזה חמש, עשר שניות לעשות BUFFERING אפילו שהוא באיכות נמוכה.

בדרך כלל אין לי שום בעיה לצפות בסרטוני יוטיוב עד לאיכות של 720p60FPS כמעט בלי BUFFERING אבל פתאום בבת אחת אני לא מסוגל בכלל לצפות בסרטוני יו טיוב אפילו באיכות נמוכה.

העניין הוא שהיה לי את אותה הבעיה עם ובזק בין לאומי בדירה הקודמת שלי בחיפה.

אני יכול רק לקוות שהבעיה הזו היתה בגלל בין לאומי ולא בגלל .

הבעיה היתה שבמשך שנה האינטרנט שלי היה איטי רצח אבל לא ידעתי שהאינטרנט שלי יותר איטי מהרגיל. אחריי שהתקשרתי אליהם זה הסתדר אבל אחריי זה עזבתי את בזק בין לאומי כי זכרתי את זה שהם פחות או יותר ביזבזו לי הרבה זמן מהחיים וגרמו לי להרבה עצבים בגלל שבא להם להוריד לי את המפסק על המהירות ולא ידעתי שיש יותר טוב.

בקצרה אני רוצה לדעת איך ולמה לעבור לבזק +012.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך לבצע את המעבר מ012 להוט נט? להודיע להוט? לדבר עם 012? להשתמש בנתק? מה לעשות בדיוק?

היית מעדיף שזה יקרה תוך אפילו יום אחד ולא שאני ישאר ימים בלי או שאני אשלם כפול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קטע מסריח של .

התקשרתי לתמיכה הטכנית ונאמר לי שנמצא שיש איטיות ואוליי זה אצלי בחומרה בבית ואוליי לא.

הוא רצה לקבוע לי טכנאי ואמר לי שאם נמצאת תקלה הוא מחליף לי את המודם בלי עלות ואם לא נמצאת תקלה אז אני יחוייב על 125 ש"ח בשביל התענוג.

מה מונע מהם לייצר לי תקלות ולחייב אותי כשלא נמצאה תקלה? במיוחד אחרי שבוע אחריי שבוע התקשרו אליי בשביל שאני יעשה טריפל(לא רואה טלוויזה) ואוליי הם רוצים למצוא דרכים יצירתיות לחייב אותי.

השלב הראשון זה לעבור לHOTNET כי זה לא כרוך בתשלום נוסךף וגם נראה לי שאני משלם 70 שקל על 100MBs ב012 כשבהוט נט זה עולה רק 20 שקל.

אם אחריי זה תחזור התקלה אז אני כנראה יעבור לבזק בהזדמנות.

השאלה האם גם בבזק הם מחייבים על טכנאי שלא מצא תקלה בבית הלקוח? כי אז אני הולך מרע אחד לרע אחר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בכל מקרה תלך מרע אחד לרע אחר, זה ההיצע, זה מה יש. לדעתי אתה קצת פרנואיד. תחשוב כמה אידיוטים יש בישראל שמזמינים טכנאי של בגלל שיש להם איזה malware במחשב. מה הם יעשו? יספגו את כל העלויות האלו? בכל מקרה. תירשם באתר של הוטנט, שלך נתק ל012 ויאללה. השקעת יותר אנרגיה בפוסטים בפורום ובפראנואידיות, כבר מזמן יכולת לקבל תשובות לשאלות שלך אם רק הייתי מזיז תעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי בהוט עם 012 למשך יום אבל הם לא ענו לטלפון לתת לי את השם והסיסמא אז התנתקתי. לאחר הניתוק הם התחילו לחייב אותי הרבה חיובים למרות שביטלתי ישר אחרי ההתחברות והם לא נתנו מענה טוב.

פשוט חוצפה.

מצד שני 018 הבטיחו לי מהירות של מלא מגהביטים אבל בבפועל זה היה פחות מ-5 והשירות היה ממש חובבני. לכן אני גם לא איתם.

מצד שלישי אני עכשיו בהוט עם מובייל אבל ואתרים אחרים לא תמיד עובדים. ואני כבר מיואש מלהתקשר לקבל שירות גם לא נראה לי שזה בהכרח הולך לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...