ה-Surface Pro 4 הוא טאבלט משוכלל, יקר ומופלא - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-Surface Pro 4 הוא טאבלט משוכלל, יקר ומופלא

SilentBob

Recommended Posts

הדור הרביעי לטאבלט של מיקרוסופט הוא קומפקטי עוד יותר, מגוון ועוצמתי. האם הוא גם סוף סוף יהיה רלוונטי עבור הישראלים? לא בטוח

לכתבה: http://hwzone.co.il/ה-surface-pro-4-הוא-טאבלט-משוכלל-יקר-ומופלא/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טאבלט לטיפשים שרוצים להיפרד מהכסף שלהם.

יש מקום לטאבלט עם ועם ביצועים חזקים אבל הטאבלט הזה סתם יקר והביצועים בטח ממש לא פרקטיים.

עצם העובדה שלטאבלט הזה יש מאוור בפנים מראה לך שהביצועים שלו אף פעם לא יכולים לעבוד ב100% הספק יותר מכמה שניות בודדות(כמו בהרבה לאפטופים).

בכלל עם מאוורר נראה קצת מגוחך.

הלכו על שיטת הBRUTE FORCE בשביל לדחוף כמה שיותר SPEC שלמעשה לא מועילים בכלל בגלל המגבלות האחרות שלהפ.

אבל אוליי אני טועה, אוליי המאוור בכלל לא מורגש כשאתה מחזיק את הטאבלט, ואוליי הביצועים טובים והטאבלט לא מתחמם בטירוף כשאצה מקשה עליו.

כאילו, תחשבו בשביל מה זה טוב מעבד כל כך עוצמתי אם ברגע שאתה מנצל אותו בהספק גבוהה כל הטאבלט שלך מתחמם או שאחריי כמה שניות הוא מוריד לך את הביצועים בגלל שהוא התחמם יותר מדי...

זה נראה לי בעיקר מסחטה של כסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מכשיר יש את הנישה שלו:

כח עיבוד ומקלדת - מחשב נייד

קריאת מסמכים, משחקים קלים - טאבלט

שיחות טלפון ושרות הודעות - סמארטפון

אפשר לנסות לשלב ביניהם כמו במערכת הסגורה של , מכשיר של 2 ב-1 לא כ"כ הצליח בעבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טאבלט לטיפשים שרוצים להיפרד מהכסף שלהם.

יש מקום לטאבלט עם ועם ביצועים חזקים אבל הטאבלט הזה סתם יקר והביצועים בטח ממש לא פרקטיים.

עצם העובדה שלטאבלט הזה יש מאוור בפנים מראה לך שהביצועים שלו אף פעם לא יכולים לעבוד ב100% הספק יותר מכמה שניות בודדות(כמו בהרבה לאפטופים).

בכלל עם מאוורר נראה קצת מגוחך.

הלכו על שיטת הBRUTE FORCE בשביל לדחוף כמה שיותר SPEC שלמעשה לא מועילים בכלל בגלל המגבלות האחרות שלהפ.

אבל אוליי אני טועה, אוליי המאוור בכלל לא מורגש כשאתה מחזיק את הטאבלט, ואוליי הביצועים טובים והטאבלט לא מתחמם בטירוף כשאצה מקשה עליו.

כאילו, תחשבו בשביל מה זה טוב מעבד כל כך עוצמתי אם ברגע שאתה מנצל אותו בהספק גבוהה כל הטאבלט שלך מתחמם או שאחריי כמה שניות הוא מוריד לך את הביצועים בגלל שהוא התחמם יותר מדי...

זה נראה לי בעיקר מסחטה של כסף...

חרטטן, עוד עלולים לקחת את הדברים שלך ברצינות. אין לך מושג על מה אתה מדבר, תתנסה במכשיר ואז תחזור לכתוב כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...