אינטרנט מאוד איטי(לא ניתן לאימות) אחריי שדחיתי הצעה מהוט? יש מצב או שזה מיקרי? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט מאוד איטי(לא ניתן לאימות) אחריי שדחיתי הצעה מהוט? יש מצב או שזה מיקרי?

Sargon

Recommended Posts

בערך כל חודש הוט מתקשרים אליי ושואלים אם אני רוצה חבילת טריפל של טלפון, אינטרנט וטלווזיה מכיוון שכבר יש לי חיבלה של טלפון ואינטרנט. אני בדרך כלל מסביר להם שאין לא צופה בטלווזיה בכלל ולכן אין לי צורך בחבילה כזו.

מרוב שזה קורה הרבה פעמים התחלתי לשים לב לדפוס שהאינטרנט נהיה איטי אחריי שיחה כזו. כאילו אוליי הם רוצים לגרום לי להתקשר אלייהם בקשר לתקלה טכנית ושהם יתחנו לי את המוח.

האיטיות לא בדיוק ניתנת לאימות מכייון שהSPEED TEST של BEZEQ נותן לי קצב הורדה של 70Mb/s והעלאה גם מהירה.

אבל אני רואה בברור איטיות בטעינה של אתרים גדולים כמו פייסבוק ואחרים וגם בשני מחשבים שונים(אחד ואחד WINDOWS).

כבר אין לי כח להתקשר אליהם ולעשות את כל הסיפור הזה מחדש כי בדרך כלל הם לא יודעים מה התקלה ואומרים שאוליי זה ייפתר מעצמו ובדרך כלל זה כן נפתר.

אז האם יש מצב שאם בכוונה עושים את האינטרנט איטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מנגנונים רב שכבתיים של הרעה והטבה שפועלים בכל נקודת זמן על פי תוכנית מתאר.

בהתחברות/מעבר לחבילה יש הטבה.

בתהליך שימור לקוחות אם הגעת ממש עד הסוף וביטלת, יש הטבה.

איפה בדיוק ההרעות מתרחשות קשה לי לומר.

הם יכולות לקרות על פי צורך גם במתווה שחיקה תקופתי, וגם בפעילות יזומה, וגם כתגובה לשינויים במנוי.

הוט הם השטן.

בזה אתה יכול להיות בטוח.

יש ישות תבונתית כלשהיא מאחורי המנגנון המכונה "הוט" והוא ממש, אבל ממש! השטן בהתגלמותו מבחינת הלקוחות שאינם כהים אטומים וברמת אוטיזם קשה, ושאינם רפי כחולי אלצהיימר, ושאינם בעלי תקשורת לקויה עד כדי לא קיימת בין משלמי המנוי ומשתמשי המנוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...