שדרוג מחשב עד 1500 שקלים לצורך גיימינג - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מחשב עד 1500 שקלים לצורך גיימינג

nattyk212

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 1500

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לחסוך כמה שיותר (חייל עני

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? לא ניתן

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים וסרטים

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: GTA V, heroes might and magic 7, Batman: Arkham Knight

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 1920x1080

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות) מה שאפשר להוציא בתקציב

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? אפשרי עם זה יעזור

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. עדיף יד שניה בישביל לקבל פריט יותר טוב במחיר נמוך

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? כמה שיותר מהר

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא, שנה הבאה שיהיה קצת יותר תקציב אקנה מחשב חדש לגמרי

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: אז המחשב שלי כבר לא מריץ ממש משחקים היום אפילו במינימום הרבה מהם לא עובדים טוב חשבתי אולי לקנות כרטיס מסך יד שניה ולעשות אוברלוק על המעבד אז אני צריך המלצות לכרטיס מסך (מתכנן לקנות כרטיס משומש אז עם אפשר להציע משהו שאתם יודעים שמוכרים בתב של היד השניה באתר ואו אולי המלצה למשהו יותר נכון לעשות בישביל שיריץ לי משחקים כי בתכלס אני לא באמת מבין בזה

מעבד - Phenom II X4 965 3400Mhz Black Editionלוח אם - GIGABYTE GA-890XA-UD3

מארז - Antec Nine Hundred

ספק כח - thermaltake TP-775AH3CC

זכרון - Corsair CMZ8GX3M2A1600C9 DDR3 8GB(4X2

כונן מדיה - DVDRW LG IDE GH22NP20

כרטיס מסך - SAPPHIRE Radeon HD 6870 1GB יש במחשב 2 כאלה

ssd כולשהו

תודה רבה רבה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...