מחשב לצרכי תיכנות, בנצ'מרק, אנליזות (לא גרפיות), מטלאב, Polyspace עד 10K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לצרכי תיכנות, בנצ'מרק, אנליזות (לא גרפיות), מטלאב, Polyspace עד 10K

Desmond

Recommended Posts

שלום,

אבקש את עזרתכם בבחירת מחשב נייד לצרכי תיכנות, Code Analysis, מאטלאב ו Polyspace. אין צורך ביכולות גרפיות מתקדמות.

התקציב הינו רק לצורך חומרת המחשב, ללא כל תוכנה מותקנת (למעשה עדיף שהמחשב יהיה נקי לחלוטין, גם ממערכת הפעלה).

נדרש לקנות את המחשב בארץ, לא מחו"ל.

גודל המחשב אינו בעייתי, אז גם מחשב גדול יחסית פיזית מתקבל. גם משקל אינו פקטור.

אין העדפה לגבי סוג מסך, אבל שטח עבודה יהיה שימושי, לכן מסך גדול עם רזולוציה גבוהה (1080p+).

זמן סוללה ארוך במידת האפשר. אני מניח שברוב המקרים לא תהייה בעייה של חיבור לחשמל, לכן הנושא אינו קריטי, אבל כמה שיותר ארוך במסגרת התקציב.

אין צורך ביציאות מיוחדות.

אפשרות לחיבור .

גודל מינימאלי של כונן קשיח - חצי טרה, לצורך מהירות עדיף SSD. אפשר גם שילוב HDD לצורך מקום איחסון נוסף, אבל לא קריטי.

כונן אופטי - צורב .

אני מקווה שזה מספיק מידע.

תודה רבה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשימושים דומים אני משתמש ב-DELL M3800 המעולה מזה שנתיים כמעט.

תענוג גדול.

לי היה חשוב מאוד גם משקל/גודל/עובי בגלל שאני מתנייד איתו כל הזמן ואין לו תחרות כמעט בתחום הזה.

למסך רזולוציה מפלצתית של (כמעט) אבל זה בכלל לא מעשי על מסך 15.6

אני עובד עם 1920X1080 וזה נראה מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,

אני אבדוק אם יש דגם עדכני יותר מלפני שנתיים. המסך קצת קטן לטעמי...

בכל מקרה, עכשיו יש לי משהו להשוות אליו.

יום טוב!

עדכון: אם יש מישהו שזה מעניין אותו,

אחרי חיפוש, החלטתי ללכת על המחשב הבא:

Dell Inspiron 7746 IN-RD33-8534

נראה שהוא הכי מוכוון ביצועים שאני יכול למצוא כרגע.

אשמח לקבל הערות / הארות אם יש למישהו.

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פחות מחודש יוצא הדגם המעודכן של ה-M3800, אם הקניה לא דחופה נראה לי שכדאי לחכות.

הוא יהיה גם קל מה-m3800 הנוכחי ושקול סביב ה-1.7 קילו (למחשב 15.6 אינצ!)

הוא יכנס לך בתקציב כנראה ולדעתי איכות המחשב, והשירות שלו עושים אותו לנייד האולטימטיבי.

המתחרה היחיד שאני רואה לו הוא של לנובו מסדרת ה-thinkpad, אבל לרוב הם שוקלים הרבה יותר ולא עולים פחות.

בהמלצה כללית יותר, מכיוון שמדובר במחשב לשימוש מקצועי (לימודים, עבודה) ולא לשימוש ביתי כללי, אל תזניח את נושא האחריות והשירות.

מחשבים של לנובו מסדרת ה-ideapad או ניידים של אסוס אולי נראים על הנייד עדיפים מבחינת עלות מול המפרט היבש, אבל הם נופלים בשירות

ויכולים להביא אותך למצב של חוסר זמינות של הנייד לתקופה ארוכה (משהו שהוא לדעתי לא סביר לנייד בעלות גבוהה)

נ.ב.

קצת יותר על סדרת הניידים החדשה שתצא בקרוב לדל תוכל לקרוא כאן - http://liliputing.com/2015/10/dell-introduces-mobile-workstations-with-intel-xeon-chips.html

שים לב שבסדרה קיים גם דגם 17 אינצ' עם מפרט שנראה מאוד מרשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...