מחשב גיימינג 6K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב גיימינג 6K

lior1111

Recommended Posts

טוב אז אולי ראיתם את האשכול שלי שהתחרפנתי עם המחיר של המחשב , אז גיליתי עכשיו שהתקציב לא כזה גדול (זה אולי נשמע לכם מוזר אבל זה לא אני משלם על המחשב , וגם לא ההורים . לא קיבלתי גבול לכן הצבתי רף גבוה) , התקציב הוא 6 אלף זה סכום מאוד מכובד דווקא , זה הסכום שכמעט קניתי בו מחשב.

אוקיי אז אני צריך מפרט לגיימינג , יש מצב אערוך סרטונים אבל אם זה בא על חשבון כרטיס מסך או משהו אחר שעוזר לי בחוויית גיימינג טובה אז אני מעדיף חוויית גיימינג כמה שיותר טובה.

i7 הייתי ממש רוצה אבל כנראה שזה כבר לא נחוץ , תראו אם אפשר לסדר משהו מקסימום i5 .

כרטיס מסך זה החלק שהייתי רוצה הכי פחות להתפשר עליו! GTX 980 משהו כזה אפילו אם אפשר TI יהיה נחמד.

אז הנה הטופס :

1. מה התקציב המקסימאלי? 6500

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 50 שקל גג

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים . עריכת סרטונים . עריכה גרפית ( חויית גיימינג חלקה ביותר נמצאת בחשיבות עליונה , לא הייתי רוצה להתפשר על הגיימינג בשביל משהו אחר )

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). משתמש ב PHOTOSHOP כשמזדמן

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. משחקים הכי כבדים על איכות הכי גבוהה ב 1080p , כמו 4 , Star wars Battlefront 2015 , 2015 וכ'ו

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 1080p לדעתי יהיה

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות+ , ושיישארו גבוהות לכמה שיותר זמן חח 5 שנים ככה אני מקווה שזה אפשרי

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא אני יודע מה אני רוצה בתחום הזה כבר

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? משהו כמו 6

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? אני לא יודע לעשות , אז לא ממש , אבל אשמח למדריך

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא , הרכבה כן אבל אני לא ממש יודע כמה זה עולה , צריך לכלול הרכבה ב KSP

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. רק KSP בבקשה

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? עד חודש מעכשיו

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). בטח שתהיה תמיכה ב USB3 זה המינימום..

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? אולי שדרוג קל לא יותר מזה לא מאסיבי

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

אשמח להמלצה על אל-פסק אבל לא להכניס את זה כחלק מהתקציב אלא המלצה על אל-פסק בנפרד מהמחשב.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני לא עוזר יותר, אבל למה KSP? יש להם חרא של מוניטין, לפי מה שראיתי צריך להתרחק מהם כמו מאש.

תמיד אני קונה מהם לא הייתה לי בעיה אף פעם , אבל מאיפה כן אם לא משם?

בניתי מהם מחשב , אשמח לחוות דעת כי זה בנייה ראשונה שלי

lrg16014.jpg

Модель компьютера:Build Intel

Processor Intel: Intel Core I5 6600K 3.5Ghz 6MB Cache s1151 - Tray 1

CPU Cooler: Corsair Hydro H100i GTX Extreme Performance CPU Cooler 1

Motherboards for Intel: Gigabyte GA-Z170X-Gaming 3 LGA1151, Intel Z170, DDR4, 3xPCI-E, VGA, DVI, HDMI 1

Memory: Kingston HyperX FURY 2x8GB DDR4 2133Mhz CL14 Kit 1

VGA Cards: Asus Radeon R9 390 DirectCU II 8GB GDDR5 2xDVI HDMI DP PCI-E 1

Hard Disk: Western Digital Caviar Blue WD10EZEX 1TB Sata III 1

Solid-State Drives (SSD): Samsung 850 EVO Series MZ-75E250 250GB SSD SATA III 1

Power Supply: Antec 600W Active PFC VP600P PSU 1

Case: Antec X1-T Mid Tower Gaming Black Case No PSU 1

Assembly: дшлбъ озщб щмн - озмчйн щм чйй.ас.фй 1

Price: 6366 ₪

Link

מודע לזה שזה לא NVIDIA.. לא יודע מה היתרונות של אבל זה הכרטיס הכי טוב שמצאתי שם מבחינת זכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך כמה אפשרויות של אתרים

http://www.tms.co.il

http://www.plonter.co.il

פלונטר אני לא מכיר אישית, אבל ראיתי שהרבה בפורום נוטים לתת הצעות מחיר משם. TMS לעומת זאת שמעתי רק דברים טובים.

בכל מקרה אני לא מבין גדול בעצמי, אם אתה רוצה תסתכל טיפה למטה בפורום יש דיון שאני פתחתי שיכול לעזור לך יש לנו כמעט בול אותן דרישות ותקציב.

בקשר לכרטיס מסך, נראה לי הR9 390 ממש מיותר אם אתה לא מתכנן לשחק על , על 1080P הGTX 970 גם ייתן ביצוע יותר טוב וגם זה יהיה יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך כמה אפשרויות של אתרים

http://www.tms.co.il

http://www.plonter.co.il

פלונטר אני לא מכיר אישית, אבל ראיתי שהרבה בפורום נוטים לתת הצעות מחיר משם. TMS לעומת זאת שמעתי רק דברים טובים.

בכל מקרה אני לא מבין גדול בעצמי, אם אתה רוצה תסתכל טיפה למטה בפורום יש דיון שאני פתחתי שיכול לעזור לך יש לנו כמעט בול אותן דרישות ותקציב.

בקשר לכרטיס מסך, נראה לי הR9 390 ממש מיותר אם אתה לא מתכנן לשחק על , על 1080P הGTX 970 גם ייתן ביצוע יותר טוב וגם זה יהיה יותר זול.

אני רוצה לעמוד על הגבול של התקציב אחי , אני לא רוצה להתפשר על הכרטיס מסך. ה R9 כרטיס טוב יותר מה GTX 970 שורה תחתונה?

וגם מה אתה יודע על המארז?

עוד משהו קטן , אני צריך המלצה לאל-פסק מחוץ לתקציב , לא צריך להוסיף אותו למפרט אני קונה אותו בנפרד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה יעזור לך להחליט:

http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=2438&gid2=2264&compare=geforce-gtx-970-4gb-vs-radeon-r9-390

אי אפשר פשוט להגיד שאחד יותר טוב מהשני כי לכל אחד יש את היתרונות שלו, ואני לא מספיק מבין כדי לייעץ ולכן אני ממליץ לך לשמוע עוד אנשים, אבל אני ברמת העיקרון הייתי הולך על הGTX 970.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה יעזור לך להחליט:

http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=2438&gid2=2264&compare=geforce-gtx-970-4gb-vs-radeon-r9-390

אי אפשר פשוט להגיד שאחד יותר טוב מהשני כי לכל אחד יש את היתרונות שלו, ואני לא מספיק מבין כדי לייעץ ולכן אני ממליץ לך לשמוע עוד אנשים, אבל אני ברמת העיקרון הייתי הולך על הGTX 970.

לא ממש עוזר לי חח... לא יודע אני עוד משתגע עם הבחירה ביניהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה כל הבלאגן הזה עם מעבד K וקירור מים?? אמרת שאתה לא יודע לבצע אוברקלוק.

ממליץ לך לקחת מעבד i7 רגיל שבכל מקרה ייתן ביצועים עדיפים מאשר מעבד i5 וגם יהיה לך הרבה פחות כאב ראש.

בקשר לכ. מסך - עבור 1080P ה GTX970 ייתן ביצועים עדיפים. עבור 1440P ה R9 390 עדיף במעט, אבל הוא מתחמם הרבה יותר, צורך הרבה יותר חשמל כאשר הספק כוח שלקחת חלש ויהיה גבולי מאוד עבורו.

מעבר לרזולוציה הזו כל הכרטיסים לא באמת שווים ולא משתלמים.

ושום מערכת לא תחזיק לך 5 שנים על הגדרות גבוהות, גם לא GTX980Ti אז רד מזה.

אם אתה באמת רוצה ניצול נכון של התקציב הזה קח את המפרט הבא:

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i7 6700 3.4Ghz 8MB Cache s1151 - Tray 1

מאוורר למעבד: קירור למעבד Scythe Katana 4 SCKTN-4000 1

לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Asus H170 PRO GAMING LGA1151, Intel H170, DDR4, 2xPCI-E, VGA, DVI, HDMI, DP 1

זכרונות: זכרון למחשב Kingston HyperX FURY 2x8GB DDR4 2133Mhz CL14 Kit 1

כרטיסי מסך: כרטיס מסך Gigabyte GTX970 4GB OC GDDR5 2xDVI HDMI 3xDP PCI-E 1

דיסקים קשיחים: כונן קשיח Seagate 1TB Desktop Sata III ST1000DM003 1

כונני SSD: כונן קשיח Samsung 850 EVO Series MZ-75E250 250GB SSD SATA III 1

ספקי כוח: ספק כח אקטיבי CoolerMaster 550W 80+ Gold V550 1

מארזים: מארז ללא ספק Antec GX505 Window Steel 1

הרכבה: הרכבת מחשב שלם - מחלקים של קיי.אס.פי

מחיר החבילה: 6174 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה כל הבלאגן הזה עם מעבד K וקירור מים?? אמרת שאתה לא יודע לבצע .

ממליץ לך לקחת מעבד i7 רגיל שבכל מקרה ייתן ביצועים עדיפים מאשר מעבד i5 וגם יהיה לך הרבה פחות כאב ראש.

בקשר לכ. מסך - עבור 1080P ה GTX970 ייתן ביצועים עדיפים. עבור 1440P ה R9 390 עדיף במעט, אבל הוא מתחמם הרבה יותר, צורך הרבה יותר חשמל כאשר הספק כוח שלקחת חלש ויהיה גבולי מאוד עבורו.

מעבר לרזולוציה הזו כל הכרטיסים לא באמת שווים ולא משתלמים.

ושום מערכת לא תחזיק לך 5 שנים על הגדרות גבוהות, גם לא GTX980Ti אז רד מזה.

אם אתה באמת רוצה ניצול נכון של התקציב הזה קח את המפרט הבא:

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i7 6700 3.4Ghz 8MB Cache s1151 - Tray 1

מאוורר למעבד: קירור למעבד Scythe Katana 4 SCKTN-4000 1

לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Asus H170 PRO GAMING LGA1151, Intel H170, DDR4, 2xPCI-E, VGA, DVI, HDMI, DP 1

זכרונות: זכרון למחשב Kingston HyperX FURY 2x8GB DDR4 2133Mhz CL14 Kit 1

כרטיסי מסך: כרטיס מסך Gigabyte GTX970 4GB OC GDDR5 2xDVI HDMI 3xDP PCI-E 1

דיסקים קשיחים: כונן קשיח Seagate 1TB Desktop Sata III ST1000DM003 1

כונני SSD: כונן קשיח Samsung 850 EVO Series MZ-75E250 250GB SSD SATA III 1

ספקי כוח: ספק כח אקטיבי CoolerMaster 550W 80+ Gold V550 1

מארזים: מארז ללא ספק Antec GX505 Window Steel 1

הרכבה: הרכבת מחשב שלם - מחלקים של קיי.אס.פי

מחיר החבילה: 6174 שקל

אם יש תקציב הייתי הולך על הk בלי קשר להמהרה בגלל התדר הגבוהה יותר.

בניתי מפרט חדש עם תקציב קצת יותר גבוה :

lrg16014.jpg

Модель компьютера:Build Intel

Processor Intel: Intel Core I5 6600K 3.5Ghz 6MB Cache s1151 - Tray 1

CPU Cooler: Corsair Hydro H100i GTX Extreme Performance CPU Cooler 1

Motherboards for Intel: Gigabyte GA-Z170X-Gaming 3 LGA1151, Intel Z170, DDR4, 3xPCI-E, VGA, DVI, HDMI 1

Memory: Kingston HyperX FURY 2x8GB DDR4 2133Mhz CL14 Kit 1

VGA Cards: MSI Radeon R9 390X GAMING 8GB GDDR5 2xDVI HDMI DP PCI-E 1

Hard Disk: Western Digital Caviar Blue WD10EZEX 1TB Sata III 1

Solid-State Drives (SSD): Transcend SSD370 TS128GSSD370 128GB SSD SATA III 1

Power Supply: Antec 600W Active PFC VP600P PSU 1

Case: Corsair Vengeance C70 Gunmetal Black Case No PSU 1

Assembly: дшлбъ озщб щмн - озмчйн щм чйй.ас.фй 1

Price: 6851 ₪

Link

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כניראה ש none77 התכוון ל 6700K כי מבחינת התדר טורבו ה 6700 עדיף על 6600K וגם הקירור הנוזלי הזה ממש לא משתלם כשיש לך Ninja 4 בפחות משליש מחיר עם ביצועים די זהים ל NH-D15 וקרובים מאוד ל H100 שלא נדבר על כ. מסך שמתחמם מאוד במאמץ ועם הקירור הזה סביר שביצועיו לא יהיו מזהירים אבל אני רואה שאתה נעול על שלך ולא ממש רוצה להקשיב אז אין מה להאריך במילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כניראה ש none77 התכוון ל 6700K כי מבחינת התדר טורבו ה 6700 עדיף על 6600K וגם הקירור הנוזלי הזה ממש לא משתלם כשיש לך Ninja 4 בפחות משליש מחיר עם ביצועים די זהים ל NH-D15 וקרובים מאוד ל H100 שלא נדבר על כ. מסך שמתחמם מאוד במאמץ ועם הקירור הזה סביר שביצועיו לא יהיו מזהירים אבל אני רואה שאתה נעול על שלך ולא ממש רוצה להקשיב אז אין מה להאריך במילים.

הביצועים לא יהיו מזהירים מקסימום נחליף לNOCTUA אבל אני חייב לתת פעם אחת לקירור הזה ניסיון לא סתם אנשים ממליצים עליו , ובטח שעדיף 6700K אבל לצערי לא מצאתי כזה ב KSP , התפשרתי על 6600K שזה גם מעבד אחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כניראה שה 6700K יחזור בקרוב אז עדיף שתחכה קצת.

בקשר לקירור - תפריד בין הקירור מעבד לקירור של הכ. מסך.

הקירור מעבד שבחרת הוא פשוט מאוד לא משתלם, בטח עבור מי שספק יעשה אוברקלוק.

הקירור של הכ. מסך בדגם של MSI שבחרת לא מספיק טוב, עבור הכרטיס הזה צריך שלושה מאווררים כמו בדגם הזה:

http://ksp.co.il/?select=.1044..35..202..48..347.&list=1&sort=2&glist=0&uin=27325&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...