בעיה בהגדרת WR1043ND עם מודם HOTBOX2'ןכן - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהגדרת WR1043ND עם מודם HOTBOX2'ןכן

ori12345

Recommended Posts

שלום רב,

רכשתי TP-LINK WR1043ND כנתב למודם HOTBOX2 עם תשתית 200 מגה,

הגדרתי אותו עם הדיסק התקנה (את הנתב), ומשום מה אני בקושי מקבל דרך ה WIFI כמה מגה בבדיקת מהירות,

צרפתי כמה צילומי מסך, אחד של אנלייזר WIFI שהורדתי לנייד שמזהה שאני משום מה על תקן B ואילו בהגדרות הראוטר אני על

[TABLE=width: 972]

[TR]

[TD=colspan: 2]11bgn mixed והשאר צילומי מסך של הגדרת הראוטר.

למישהו יש רעיון ?

תודה מראש

[/TD]

[/TR]

[TR]

[/TR]

[/TABLE]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אין אפשרות רק ל N (צילום מסך מצורף).

2) התקשורת האלחוטית בנייד:

AzureWave* AW-NB177NF via Realtek* RTL8723BS Wireless/Bluetooth SoC

IEEE 802.11b/g/n

SDIO v 3.0 interface

2.4 GHz band

20 and 40 MHz channels

Throughput up to 150 Mbps

Security: WEP, WPA/WPA2, AES, TKIP, CKIP, WPS, WMM/WMM-SA

Bluetooth 2.1+Enhanced Data Rate (EDR) / BT4.0

Single WLAN/BT built-in antenna

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסתי לשנות לגל 20 ולגל 40 וישנן רק שתי האפשרויות שהראתי בצילום, לא שזה משנה כי בצילום מסך האחרון רואים שהנייד מקבל את כל האפשרויות של BGN, ועדיין משהו לא תקין לחלוטין כי קצב ההורדה לא מגיע אפילו למגה אחד. מוזר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכנתי את הדרייבר, אני על ערוץ 20, מצורף צילום שלבדיקת מהירות של המחשב הנייד (במרחק של כ 7 מטרים מהראוטר שבחדר נפרד) ושל האייפון שלידו.

עדיין לא ברור איך מתשתית של 200 מגה (שמקבל בנייח) ואחרי שההוטבוקס2 מוגדר כברידג וחברתי לו את הראוטר הזה, אני מקבל בקושי 10%

אם יש רעיונות נוספים אשמח לשמוע

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונת המסך מראה שהחיבור האלחוטי שלך מספק 144MBPS שזה הנתון הנכון לחיבור בתקן N עם רוחב של 20MHZ. אתה צריך לזכור שה-144M הוא נתון תיאורתי והמהירות האפקטיבית המקסימאלית - כאשר אתה קרוב לנתב - תהיה לכל היותר חצי מזה ויותר קרוב לשליש ממנו. כל משול ומטר של מרחק מקטין את המהירות באופן משמעותי. בכל מקרה, אתה עדיין מתעקש לא לשדרג את ה-FIRMWARE של כרטיס הרשת האלחוטי, כנראה שמה שאתה מקבל הוא המקסימום האפשרי. תוודא גם שהקושחה של הנתב היא העדכנית ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...