שאלה לגבי מהירות העברה של USB3. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי מהירות העברה של USB3.

ori24

Recommended Posts

קניתי dok של קינגסטון 3 ובכל פעם שאני מעביר סרט מהכונן הקשיח שלי במחשב אליו אז המהירות עומדת על 8.3mb בממוצע.

יש לי אותו dok מסוג usb2 ושם המהירות עמדה על 4mb כאשר בהחלט אני רואה שיפור של פי 2.

האם אבל זו המהירות של הusb3? קראתי באינטרנט וראיתי שהמהירות של הדבר הזה יכולה להגיע הרבה יותר למעלה.

האם זה תקין מה שאני מקבל?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

USB3 מסוגל למהירויות הרבה יותר גבוהות בזה,המהירות תלויה בהרבה גורמים- גודל הקובץ המועבר,הדיסק אליו מועתק הקובץ(רגיל/SSD) ואיכות הבקר על הDOK כמובן..לדוגמא אצלי עםSandisk usb3(קובץ של 1.65GB מSSD לDok)

[ATTACH=CONFIG]9682[/ATTACH]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את זה בדיוק:

http://www.kingston.com/en/usb/personal_business#dt100g3

ואני מדבר רק מתי שאני מעביר מהכונן הקשיח סרטי HD אליו,לא ההפך.

ואני מחבר למחבר הכחול של הUSB3 שיש לי גם במארז וגם בלוח ומדובר במחשב נייח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שהם לא יחטפו תביעות יצוגיות ענקיות בהם יאלצו לשלם סכומים של מאות מיליונים, הם ימשיכו להעלים מידע מהציבור ולשקר לו.

אפשר גם לפתור את הבעיה ע"י חקיקה בארה"ב ואירופה, בה כל התקן חייב לציין את ביצועי הכתיבה והקריאה הממוצעים/מקסימלים על אריזת המוצר עצמו, או לכל הפחות בדף המוצר באתר הרשמי במידה ומדובר במוצר OEM עליו אין מקום לכתוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים אבל ממליץ לקנות נפח כפול מחו"ל.

אומנם יקח לזה זמן להגיע, אבל זה ישמש שנים רבות.

והשיקול המרחבי של הזמן חזק יותר מהשיקול הרגעי היחסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הדיסק און קי של פותח הדיון - קינגסטון דאטה טרבלר G3 של 16 ג'יגה והוא מעביר לי קבצים אליו במהירות של 30MB, ככה שהוא כנראה לא כל כך גרוע. יש לי גם את הסאנדיסק אקסטרים שהמליצו עליו בתגובה מעלי והוא אכן מהיר בהרבה ומעביר לי קבצים אליו במהירות של כ-100MB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בDOK USB3 הגרועים, יש הבדלים של פי 2 בין נפחים במהירויות הכתיבה(ולפעמים גם קריאה).

32GB יהיה X, ו16GB יהיה X/2, ו8GB יהיה X/4.

אז אם לו יש 32GB והוא מקבל 30MB/S ולך יש 8GB ואתה מקבל 8MB/S זה יסתדר באופן מושלם עם ההסבר.

ואולי אתם מדברים על דגמים שונים.

דרך אגב, גם בדגמי הUSB3 הטובים יש הבדלים משמעותיים במהירויות הכתיבה/קריאה(בעיקר בכתיבה) בין נפחים באותה הסדרה.

זה פונקציה של הצ'יפים בהם משתמשים במוצר.

ב8GB ישתמשו בצ'יפ X לו מהירות כתיבה Y ומהירות קריאהZ(שתמיד תהיה גבוהה יותר כי יצרנים שמים דגש על קריאה בהנדסת הצ'יפים), וב16GB ישתמשו ב2 צ'יפים כאלו, וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...