הרצת משחקים על 4K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרצת משחקים על 4K

lior1111

Recommended Posts

האם המפרט הזה יריץ משחקים כבדים ביותר על ULTRA עם מסך 4K 23'' ?

http://ksp.co.il/?select=.269..397.&list=1&sort=3&glist=0&uin=23394&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0

אני בטוח שכרגע כן אבל האם משחקים עתידיים לא יכבידו עליו יותר מדי לדעתכם?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא .. שום כרטיס מסך יחיד לא באמת מריץ משחקים על ULTRA ב4K .. נעזוב לרגע את בזבוז הכסף שהמפרט הזה מראה , הפתרון היחיד הוא צמד כמו Fury X או שני 980TI . וזה אם להתעלם מזה שהמפרט הזה בזבוז כסף אחד ענקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסר ביקורות על ה980 ti, תסתכל עליהם.

בהמשך ללא-

אתה לא חייב לשחק על אולטרה, ברזולוציה כזאת רואים טוב גם על הגדרות נמוכות יותר ובלי פילטרים.

המסך קטן מדי לדעתי בשביל 4k.

התמורה של המעבד הזה זניחה לעומת מעבדים שעולים פחות מחצי ממנו, עם 3 כרטיסים ומעלה יש הצדקה.

לא נותן כלום לקחת חלקים שלא צריך למשל ספק 1000W

תמלא שאלון ותקבל מפרט עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4K במסך 23 זה מיותר. אני עם 1440P ב-27 וזה מצוין. פחות מזה לא משמעותי.

אם כבר שזה יהיה מסך שיצדיק את הרזולוציה.

זה כמו מסך "5 בטלפון עם HD ואותו טלפון ומסך עם FHD. זה לא באמת 'וואו'...

אולי מוטב שתקנה 1440P בגודל 27 ואז 980 TI יחזיק בלי בעיה.

וכמובן שעל המפרט אין מה לדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4K במסך 23 זה מיותר. אני עם 1440P ב-27 וזה מצוין. פחות מזה לא משמעותי.

אם כבר שזה יהיה מסך שיצדיק את הרזולוציה.

זה כמו מסך "5 בטלפון עם HD ואותו טלפון ומסך עם FHD. זה לא באמת 'וואו'...

אולי מוטב שתקנה 1440P בגודל 27 ואז 980 TI יחזיק בלי בעיה.

וכמובן שעל המפרט אין מה לדבר.

תודה רבה , גם אם ה לא יתאים לי מסך זה משהו שתמיד אפשר להחליף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DPI יכול להיות גם צפיפות הפיקסלים של המסך. במקרה של ווינדוס ככול שהDPI גבוהה יותר ככה האלמנטים קטנים יותר, ובמסך האלמנטים מאוד קטנים במיוחד במסך קטן כמו 23-24" , מה שאומר שתיהיה חייב לשחק עם הגדרות Scaling שזה אומר במקרה של וינדוס הכרחת אלמנטים להיות גדולים יותר מהגודל הטבעי שלהם מה שיכול לייצר תמונה מרוחה ולא חדה ובאופן כללי בעיות עם אפלקציות שונות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DPI יכול להיות גם צפיפות הפיקסלים של המסך. במקרה של ווינדוס ככול שהDPI גבוהה יותר ככה האלמנטים קטנים יותר, ובמסך האלמנטים מאוד קטנים במיוחד במסך קטן כמו 23-24" , מה שאומר שתיהיה חייב לשחק עם הגדרות Scaling שזה אומר במקרה של וינדוס הכרחת אלמנטים להיות גדולים יותר מהגודל הטבעי שלהם מה שיכול לייצר תמונה מרוחה ולא חדה ובאופן כללי בעיות עם אפלקציות שונות .

אבל אם אני פשוט אשים רזולוציה 2k עם המסך הזה זה יהיה בסדר לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, כי למרוח תמונה ברזולוציה נמוכה מהרזולוציה הטבעית של המסך יגרום לתמונה מטושטשת ולא חדה. באמת שעדיף לך כבר לקנות מסך 1440P בגודל 27" שיחסוך לך בעיות ויתן לכרטיס מסך כמו 980TI לשרוד כמה שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, כי למרוח תמונה ברזולוציה נמוכה מהרזולוציה הטבעית של המסך יגרום לתמונה מטושטשת ולא חדה. באמת שעדיף לך כבר לקנות מסך 1440P בגודל 27" שיחסוך לך בעיות ויתן לכרטיס מסך כמו 980TI לשרוד כמה שנים.

לא יכול 27 זה גדול לי מדי , אבל באמת שעם מחשב כזה מסך זה בעיה קטנה יחסית , נראלי אני אלך על 1080p עם 23 אינץ' משהו כזה , זה גם טוב לדעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...